خانه بازی تفننی
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۵۷
تعداد نظرات۷
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده اندروپرداز

‏‏این بازی برای اجرا به نصب مبدل (پلاگین) و موارد اضافی دیگر نیاز ندارد.

‏هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت 'راهنمای بازی' مطالعه و اعمال نمائید.

‏مزرعه آشفته : اهلی یک بازی مزرعه داری در سبک استراتژیک می باشد. بازی فارم فرنزی (مزرعه آشفته : اهلی) یک شبیه ساز برای کشاورزی محسوب می شود. در بازی مزرعه آشفته : اهلی می توانید به پرورش گونه های مختلف حیوانات و به تولید چندین جدید در مزرعه بپردازید.از ویژگی های بازی Farmtopia می توان به گیم پلی حرفه ای این نسخه نسبت به نسخه های قبلی فارم فرنزی و جذابیت بیشتری که در کشاورزی وجود دارد اشاره کرد. حین پروش طیور و حبوانات اهلی، حیوانات وحشی به مزرعه شما حمله ور می شوند که شما باید با لمس سریع آن ها، آن ها را زندانی نموده و با سایر محصولات به فروش برسایند. رفته رفته مزرعه شما پر رونق و حیوانات شما زیادتر می شود.

‏‏بهبود کارایی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟