استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sea Animal Transport Truck Sim

Sea Animal Transport Truck Sim

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۷
حجم۷۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده InterBolt Games
‏‏Wild Sea Animals Truck Transport Driver 2020
‏پس از دستاوردهای بی شمار بازی های حمل و نقل حیوانات وحشی و بازی حیوانات مزرعه، در این مقطع ما با انباشتگی به بازی های کامیون حیوانات دریایی یا اعماق دریا هستیم. بازی با کامیون باری حیوانات وحشی. این بازی در میان تمام بازی‌های حمل و نقل حیوانات دریایی با مفهوم مبتکرانه کامیون حمل‌ونقل حیوانات وحشی با کامیون حمل‌ونقل حیوانات دریایی تکان دهنده برای نجات جان دریا یا موجود دریایی، درجه یک خواهد بود. ممکن است چندین بازی حیوانات دریایی مانند بازی حیوانات اقیانوس، شبیه ساز کروکودیل، حمل و نقل حیوانات خارج از جاده و شبیه ساز کامیون باری دریایی را انجام دهید. کامیون حیوانات حمل و نقل دریایی یورو خود را بچرخانید و مارپیچ را به بازی حمل و نقل حیوانات وحشی اضافه کنید، تبدیل به یک شبیه ساز کامیون حمل و نقل حیوانات خطرناک یا بازی های حمل و نقل کامیون حیوانات خواهید شد. محموله حیوانات دریایی! بازی های حمل و نقل هرگز بازی های حیوانات دریایی آنقدر خیره کننده نبودند! بازی های کامیون حیوانات وحشی یا شبیه سازهای حمل و نقل حیوانات دیوانه مطمئناً این بازی کامیون حمل بار کامیون حمل و نقل شبیه ساز حیوانات دریایی را دوست خواهند داشت و این یکی از حیوانات دریایی ممتاز برای بچه ها است که برای معشوقه های بازی های حیوانات دریایی با سه بعدی پر از فرار است. شبیه ساز بار کامیون تریلر حمل و نقل. بنابراین برای باربری Truck Sea Animals آماده شوید که همه چیز در مورد حمل و نقل حیوانات خانگی با شبیه ساز حیوانات بزرگ دریایی است.
‏Wild Animal Transport Simulator 2020
‏در بازی های حیوانات دریایی بازی رانندگی کامیون بزرگ یا حمل و نقل دریایی، شما به طور تصادفی به عنوان شبیه ساز کامیون حمل و نقل حیوانات با کامیون حیوانات وحشی دریای اقیانوس قطعه می کنید. تعدادی بازی کامیون حمل و نقل حیوانات مزرعه وجود دارد که برای تکمیل بازی رانندگی کامیون حیوانات باید به مقصد منتقل کنید مانند ماهی مرکب، نهنگ، کوسه، مارماهی موری، سیم دریایی، دلفین، نهنگ سفید اسپرم، دلفین معمولی، باله بلند، Beiderbecke، نهنگ خلبان، و غیره. با کامیون باری حیوانات باربری و پیچ درایو کامیون حمل و نقل حیوانات دریایی، ابتدا باید نهنگ های بزرگ و بازی های حیوانات دریایی را در آکواریوم قرار داده شده بر روی تریلر کامیون سه بعدی بارگیری کنید و تحویل دهید. آنها را به مقصد در این بازی های حمل و نقل کامیون بزرگ امن است. به همین ترتیب، حیوانات آب یا حیوانات اقیانوس را از بندر یا سمت دریا می‌برید و با کامیون شهری خود به خانه آکواریوم می‌سپارید. با وجود جابجایی حیوانات آبزی، باید آنها را به شهر اروپا منتقل کنید. شما باید این کامیون لودر حیوانات را به شهر مورد نظر خود منتقل کنید. در این بازی کامیون حمل و نقل حیوانات وظیفه راننده کامیون را انجام دهید. دستان خود را روی فرمان بازی های حمل و نقل کامیون حیوانات قرار دهید و در بندرگاه بزرگ این شبیه ساز حیوانات کامیون های سنگین به راننده افسانه ای تبدیل شوید.
‏Wild Zoo Animals Transport Simulator 2020
‏بنابراین فردیت را در بازی های کامیون حیوانات با مفهوم بازی های کامیون حمل و نقل حیوانات دریایی تریلر سه بعدی احیا کنید. زمان شما فرا رسیده است که شجاعت و نگرانی لازم را برای کار با این کامیون سنگین با حیوانات آب وحشی ارائه دهید. بنابراین هم اکنون آن را دانلود کنید و از کامیون حمل و نقل Cargo Sea Animals که بهترین شبیه ساز محموله حیوانات دریایی به صورت سه بعدی است لذت ببرید. بیایید بازی های حمل و نقل حیوانات را در حین کنترل از طریق شبیه ساز حمل و نقل حیوانات انجام دهیم. و وظیفه کامل بازی های کامیون حیوانات مزرعه
‏کامیون باری رانندگی وسیله نقلیه در بازی های حمل و نقل حیوانات در بازی های کامیون وظیفه بسیار بزرگ تری است که در آن باید اطمینان حاصل کنید که قوانین ترافیکی بازی های کامیون حمل و نقل حیوانات باغ وحش را رعایت کرده و رانندگی کنید. در خیابان های شهر با دقت با هدف رسیدن به موقع. در صندلی راننده کامیون وسیله نقلیه قرار بگیرید و حمل و نقل حیوانات وحشی را حمل کنید. این یک بازی واقعی حمل و نقل حیوانات وحشی است که دارای ماموریت های چالش برانگیز از حمل و نقل دینو وحشی است که شامل بازی های راننده کامیون حمل و نقل است.
‏‏-بهترین بازی حمل و نقل حیوانات 2020
‏-مشکلات رفع شد و خطاها برطرف شد
‏-بازی های جدید حمل و نقل دریایی رایگان
‏-شبیه ساز کشتی کروز بزرگ Driving Chance

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۵۳۵۲۰۳
٢٤ تیر ١٤٠٢

من به این بازی چس ستاره هم نمیدم خیلی چرتو پرته

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیر حسین
٢٤ دی ١٤٠٠

😡😡😡😡😡😡😠😠😡😠😡😠😡😠💩

میپسندم۲۸ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر 🌹یا فاطمه الزهرا🌹 .....
٣ اردیبهشت ١٤٠٠

سلام این بازی نصب نکنید این بازی خیلی خیلی خیلی بدههههههههههههههههههههههههههههه😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬😡😡😡😡😡😡😡😡😡😠😠😠😠مثلا برید کانتر رو بگیرید کانتر بهترین بازی کانتر رو نصب کنید کانتر عالییییییییییههه من فقد یک ستاره میدم

میپسندم۳۲ نمیپسندم۲۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده