استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Truck Games: Animal Transport

Truck Games: Animal Transport

نسخه۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده MAS 3D Games
‏‏رانندگی وسیله نقلیه را در حمل و نقل حیوانات وحشی و حیوانات مزرعه با راننده کامیون بزرگ کامیون حمل حیوانات تجربه کنید. بازی های کامیون های نفتی یا بازی های کامیون های نفتکش را در شهر انجام داده اید؟ حالا طعم متفاوت را بچشید و حیوانات وحشی را نجات دهید و آنها را به مکانی امن در کامیون حمل و نقل حیوانات خشمگین همراه با بازی کامیون: حمل و نقل حیوانات منتقل کنید.
‏رانندگی کامیون بزرگ باری که حاوی محموله حیوانات باغ وحش به سمت حمل و نقل حیوانات باغ وحش است. مقصد شبیه ساز حیوانات دارای برخی از ماموریت های حمل و نقل حیوانات نجات در بازی های حمل و نقل باغ وحش با بازی های رانندگی کامیون است. اکنون زمان نجات حیوانات مزرعه ای برای حمل و نقل حیوانات است، حیوانات نجات یافته را با مهارت های خود در بازی های نجات حیوانات ببرید. بازی های حیوانات وحشی با کامیون حمل و نقل بزرگ جالب تر از کامیون های حمل و نقل محموله حیوانات مزرعه و ماموریت های چالش برانگیز هستند که در آن ماجراجویی واقعی رانندگی کامیون باغ وحش خارج از جاده در انتظار شماست.
‏در این بازی حمل و نقل کامیون حیوانات وحشی، شما به عنوان یک کامیون باری حیوانات باغ وحش عمل خواهید کرد. راننده جانوران خطرناک را به باغ وحش شهر تحویل می دهد، از جمله حمل و نقل شیر و سرگرمی حمل ببر. این وسایل حمل و نقل نجات حیوانات وحشی از قاره های مختلف به شهر آمده اند و باید با خیال راحت به باغ وحش شهر منتقل شوند. به عنوان راننده کامیون حیوانات باغ وحش که برای وظیفه حمل و نقل محموله حیوانات باغ وحش اختصاص داده شده است، بازی کنید زیرا این کنترلی نیست که شما با شبیه ساز حمل و نقل حیوانات باغ وحش انجام می دهید. این خیلی رام نشده مانند خود شیر بزرگ شاه به سمت وظیفه حمل و نقل باغ وحش شهر مانند بازی های کامیون تانکر نفت است. برای انجام این وظیفه حمل و نقل حیوانات باغ وحش باید هیجان و هیجان داشته باشید.
‏جانوران را بر روی وسیله نقلیه حمل بار 22 چرخ خود متفاوت از بازی کامیون نفت بار کنید. مراقب باشید که سر راه آنها قرار نگیرید و آنها را به داخل تریلر منتقل نکنید. اکنون، پشت چرخ هایی قرار بگیرید که با استفاده از فرمان و سایر کنترلرها به صورت دستی آنها را کنترل می کنید. و در حین جابجایی حیوانات باغ وحش، باید این کار را به گونه ای انجام دهید که آسیب یا آسیبی به آنها وارد نشود. وظیفه شما این است که در بازی راننده کامیون از تحویل سالم و سالم آنها به باغ وحش شهر اطمینان حاصل کنید.
‏پس از تحویل محموله به باغ وحش شهر، باید تریلر خود را در منطقه پارکینگ مشخص شده پارک کنید. تنها زمانی که وسیله نقلیه را پارک کرده باشید، یک سطح تکمیل می شود. چالش باید در مدت زمان مشخص مانند یک راننده کامیون حرفه ای یورو تکمیل شود. شما می توانید از هر دو، محیط زیبای شهر و محیط جنگل در بازی حمل و نقل حیوانات وحشی لذت ببرید که تجربه رانندگی شما را با بازی شبیه ساز رانندگی کامیون حیوانات باغ وحش سه بعدی واقعی تر می کند.
‏بازی های کامیون: ویژگی های حمل و نقل حیوانات:
‏- کامیون تریلر بزرگ را برای کاوش در شهر بزرگ برانید.
‏- از چنگال بالابر و جرثقیل برای بارگیری حیوانات وحشی بزرگ استفاده کنید.
‏- همه وظایف را در زمان کامیون حمل حیوانات نجات دهید.
‏- گرافیک HD بازی پر جنب و جوش و سه بعدی.
‏- ماموریت های چالش برانگیز بازی های حمل و نقل حیوانات.
‏- کنترل روان برای راننده کامیون در بازی رانندگی کامیون.
‏شما باید بازی های حمل و نقل حیوانات مزرعه را با نجات حمل و نقل حیوانات وحشی انجام داده باشید. بازی ها. اکنون منحصر به فرد بودن حمل و نقل حیوانات باغ وحش را با مفهوم بازی های حمل و نقل گاو مزرعه تریلر کامیون سه بعدی احیا کنید. از حمل و نقل کامیون حیوانات باغ وحش و گاوهای مزرعه در راننده کامیون اندونزی لذت ببرید. اکنون آن را انتخاب کنید و از سواری Truck Games: Animal Transport لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر some one
٦ روز پیش

‏✓ عالیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیررضا محمد زاده
٣٠ خرداد ١٤٠٢

خیلی خیلی خوبه

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر 09059656630
١٠ آذر ١٤٠١

واو

میپسندم۱۶ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده