استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Highway Road Construction Game

Highway Road Construction Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۲
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Gaming Storm
‏‏زمان استفاده از کلاه ایمنی و همکاری با شبیه ساز جاده سازی در مناطق راه سازی شهری است. بازی Construction Simulator: بازی های ساخت و ساز بزرگراه را برای اجرای بازی های غول پیکر ساخت و ساز بیل مکانیکی و رانندگی شبیه ساز کامیون کمپرسی در جاده های منحنی بازی کنید. بازی های رانندگی جرثقیل بیل مکانیکی برش سنگ را اجرا کنید تا سنگ های بزرگی را که در جاده ها هستند خرد کنید و زباله ها را با بکهو لودر خود در محل ساخت و ساز جاده بردارید. شبیه ساز اپراتور تجهیزات سنگین، شبیه ساز بیل مکانیکی، بولدوزر و بازی های ساخت و ساز سنگین را در جاده های پرخطر تپه نوردی برانید. آیا می توانید تجهیزات ساخت و ساز غول پیکر را در محیط بازی های رانندگی کامیون ساخت و ساز آفرود اداره کنید؟ در این بازی شبیه ساز ساخت و ساز ساخت و ساز جاده ساز، خود را وارد کار ساختن بازی های جاده ای راننده کامیون کمپرسی زغال سنگ و راننده جرثقیل بولدوزر کنید. پشت فرمان شبیه ساز بیل مکانیکی قدرتمند دوزیست باشید: بازی های ساخت و ساز بزرگراه برای راندن در شهر، باتلاق گلی و جاده ساخت و ساز در بازی های کامیون آفرود.
‏ با استفاده از بازی های جرثقیل ساخت و ساز واقعی مانند جرثقیل برش سنگ، اپراتور ماشین های راه سازی سنگین باشید. جاده ساز، بازی بولدوزر، بازی های راه سازی، ماشین مته، ماشین پنجه و رانندگی کامیون راهسازی در شبیه ساز جاده سازی شهری یا بازی های سنگین ساخت و ساز. به عنوان راننده جرثقیل بولدوزر، وظیفه شما این است که زغال سنگ بزرگ، شن و ماسه را در بازی بولدوزر بارگیری کرده و آنها را به محل ساخت و ساز جاده منتقل کنید. به دلیل صرفه جویی نامناسب آب در داخل شهر، آب روی جاده است، خودروهای سنگین در جاده ها هستند که به دلیل شکسته شدن جاده و مسدود شدن جاده ها. بازی های ساخت و ساز بزرگراه خود را آماده کنید و داخل شبیه ساز جرثقیل بیل مکانیکی شوید تا سنگ ها را برای خرد کردن آنها جمع آوری کنید و سنگ های بزرگ را در بازی های ساخت و ساز جاده واقعی بارگذاری کنید. جرثقیل ساختمانی سنگین را به کار بگیرید تا به موقع جاده های تپه را پاکسازی کنید و یک راننده کامیون کمپرسی نهایی باشید. ساخت جاده از شهر به ایستگاه تپه و داخل مسیرهای کوهستانی در بازی های بزرگراه سازی کار آسانی نیست. نقش‌های شغلی شما هم به‌عنوان یک کارگر ساختمانی واقعی در جاده‌های ساختمانی و هم به‌عنوان راننده کامیون جاده‌ای برای انجام بازی‌های جرثقیل سنگین است.
‏این بازی جاده‌سازی انواع سنگ‌تراش، ماشین‌های بازی‌های بولدوزر و شبیه‌ساز بیل مکانیکی موج‌سواری در آب را به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از اپراتور تجهیزات سنگین متصل به کامیون بیل مکانیکی برای ساخت جاده در بازی های راننده ماشین های جاده ای سنگین، سنگ های بزرگ را سوراخ کنید یا سنگ های بزرگ را خرد کنید. شبیه ساز بیل مکانیکی مدرن را انتخاب کنید: بازی های ساخت بزرگراه به سرعت برای حذف کنده های درختان عظیم در کنار جاده ها و سوراخ کردن سنگ های بزرگ یا خرد کردن سنگ های بزرگ. از جرثقیل بیل مکانیکی یا راننده کامیون کمپرسی در خطرناک ترین سازه های خارج از جاده مانند آب رودخانه، باتلاق مرطوب و مناطق تپه ای شیب دار استفاده کنید.
‏ویژگی های بازی Heavy Excavator Road: Crane:
‏ماموریت های بسیار چالش برانگیز تجهیزات راه سازی
‏عملکرد شبیه ساز ساخت و ساز مانند شبیه ساز بیل مکانیکی، برش سنگ و حفاری سنگ
‏بازی های کامیون کمپرسی در کوه های صخره ای راندن
‏بازی های کامیون کمپرسی رانندگی و اپراتور تجهیزات سنگین را کنترل کنید
‏بازی های واقعی جرثقیل بیل مکانیکی فیزیک و کنترل بازی های بولدوزر بی عیب و نقص< br> انیمیشن های شگفت انگیز 3D و گرافیک با کیفیت بالا

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hosy
٢٩ بهمن ١٤٠١

با زی خوبیه

۰ ۰
حیدری
٣ اسفند ١٤٠١

خیلی خوبه خیلی

۰ ۰
ارشام
٣ بهمن ١٤٠١

بدترین بازی جهان😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده