استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۶
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۵
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Keyboard, theme & emoji
‏‏★چگونه صفحه کلید گرجی را نصب کنیم؟ در توضیحات در آخر دستورالعمل نصب صفحه کلید تایپ گرجی را آورده ام.
‏صفحه کلید گرجی: صفحه کلید زبان گرجی بهترین زبان گرجی با تم های شیک و ایموجی های جدید است. صفحه کلید زبان گرجی یک تایپ آسان از زبان گرجی است و آن را برای همه کاربران صفحه کلید تایپ گرجی که می خواهند همزمان انگلیسی به گرجی بنویسند و گرجی را به انگلیسی تغییر دهند، ساده می کند. طراحی ویژه صفحه کلید تایپ گرجی برای این افراد که عاشق زبان گرجی هستند.

ویدئو معرفی برنامه

‏صفحه کلید گرجی بهترین صفحه کلید موبایل برای تایپ به زبان گرجی است. صفحه کلید تایپ گرجی به کاربر امکان می دهد پیام را به زبان گرجی و کلمات متنی گرجی بنویسد و تایپ کند. ارسال پیام، ایمیل، و وضعیت به‌روزرسانی به زبان گرجی.
‏صفحه‌کلید گرجی: می‌توانید به ما پیشنهاد کنید صفحه‌کلید تایپ گرجی خود را به‌روزرسانی کنیم. ما در مورد نظرات شما اقدام خواهیم کرد و صفحه کلید گرجی را آنطور که می خواهید بهتر خواهیم کرد. ما روی بهبود صفحه‌کلید گرجی کار خواهیم کرد و تا جایی که می‌توانیم آن را به صفحه‌کلید گرجی سریع تبدیل خواهیم کرد. ما نسخه جدیدی از صفحه کلید تایپ گرجی را با شکلک ها و تم های جدید راه اندازی خواهیم کرد.
‏ویژگی های جدید صفحه کلید گرجی
‏★ صفحه کلید گرجی: استفاده آسان برای تایپ در صفحه کلید زبان گرجی.
‏★ صفحه کلید تایپ گرجی: تایپ سریع در صفحه کلید تایپ گرجی پرطرفدار.
‏★ صفحه کلید زبان گرجی: صفحه کلید گرجی آفلاین کار می کند.
‏★ زبان گرجی صفحه‌کلید: صفحه‌کلید انگلیسی گرجی با دیکشنری کامل
‏ و تصحیح خودکار.
‏★صفحه‌کلید گرجی: صفحه‌کلید تایپ گرجی بیش از 1000 شکلک، برچسب‌های شیک، و Emoji با احساسات زیبا دارد.
‏★ صفحه‌کلید گرجی: برنامه تایپ گرجی کلماتی را برای نوشتن احساساتتان به زبان خودتان و صرفه‌جویی در وقتتان در حین تایپ پیشنهاد می‌کند.
‏★صفحه‌کلید زبان گرجی: صفحه‌کلید گرجی به انگلیسی و تغییر زبان انگلیسی به گرجی و دسترسی کامل به گرجی زبان.
‏★صفحه کلید گرجی انگلیسی: صفحه کلید گرجی برای اندروید دارای بیش از 15 تم رنگی است مجموعه ای برای تنظیم رنگ مورد علاقه خود به عنوان تم پس زمینه صفحه کلید و لذت بردن از گپ با استفاده از صفحه کلید گرجی و غیره
‏خط‌مشی رازداری صفحه‌کلید گرجستانی
‏این صفحه‌کلید گرجستانی 100% ایمن است زیرا ما هیچ ضربه‌ای به کلید و هر نوع اطلاعات شخصی شما مانند عکس‌ها را ذخیره نمی‌کنیم. ، فیلم ها، مخاطبین، میکروفون، دوربین و غیره.
‏صفحه کلید گرجی: می توانید ایمیل ها را به صفحه کلید زبان گرجی بنویسید، در شبکه های اجتماعی پست کنید و از طریق صفحه کلید تایپ گرجی پیام های شخصی بنویسید. برای نوشتن متن گرجی می توانید از صفحه کلید گرجی استفاده کنید. می توانید متن گرجی را در هر جایی از طریق صفحه کلید گرجی کپی و جایگذاری کنید. برنامه تایپ گرجی برای مردم گرجستان و مردم گرجی زبان در سراسر جهان مفید است. این برنامه صفحه کلید گرجستانی پیشنهادهای کلمه ای را برای تایپ سریع ارائه می دهد. صفحه کلید رایگان زبان گرجی می توانید تمام الفبای گرجی، حروف گرجی و کلمات گرجی را خیلی سریع و آسان بنویسید. صفحه کلید گرجی به شما کمک می کند تا با دنیای خود به زبان خود ارتباط برقرار کنید.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید گرجی
‏1. دانلود و نصب!
‏2. باز کردن ('صفحه کلید گرجی').
‏3. صفحه کلید را فعال کنید ('صفحه کلید گرجی را انتخاب کنید').
‏4. صفحه کلید را انتخاب کنید ('انتخاب صفحه کلید گرجی').
‏5. تم ها ('مورد دلخواه خود را انتخاب کنید').
‏ما امیدواریم صفحه کلید گرجی را دوست داشته باشید: صفحه کلید تایپ گرجی آن را به اشتراک بگذارید! برای بهبود بیشتر، نظرات را ارائه دهید! متشکرم.
‏‏رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ‌ ‌ ‌‌ ‌‌lili .
١٦ شهریور ١٤٠٠

باحاله اما فقط اون قلبی شکلا به دردم مخوره •ـ•🍡 سطحت هم مره بالا •ـ•🍡 نپصا •ـ•🍡

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر ✰𝐇𝐎3𝐄𝐈𝐍✰
٢٣ دی ١٣٩٩

خیلی خوبه همه حروف گرجی را داره.

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده