استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Azerbaijani Keyboard

Azerbaijani Keyboard

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۰
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Keyboard, theme & emoji
‏‏★چگونه کیبورد آذربایجانی را نصب کنیم؟ در توضیحات در آخر آموزش نصب صفحه کلید تایپ آذربایجانی را به شما می دهد.
‏صفحه کلید آذربایجانی: صفحه کلید زبان آذربایجانی بهترین زبان آذربایجانی با تم های شیک و ایموجی های جدید است. صفحه کلید زبان آذربایجانی یک تایپ آسان از زبان آذربایجانی است و آن را برای همه کاربران صفحه کلید تایپ آذربایجانی که می خواهند انگلیسی به آذربایجانی بنویسند و همزمان آذربایجانی را به انگلیسی تغییر دهند، ساده می کند. طراحی ویژه صفحه کلید تایپ آذربایجانی برای این افراد عاشق زبان آذربایجانی.

ویدئو معرفی برنامه

‏صفحه کلید آذربایجانی بهترین صفحه کلید موبایل برای تایپ به زبان آذربایجانی است. صفحه کلید تایپ آذربایجانی به کاربر این امکان را می دهد که پیام را به زبان آذربایجانی و کلمات متنی آذربایجانی بنویسد و تایپ کند. ارسال پیام، ایمیل، و وضعیت به روز رسانی به زبان آذربایجانی.
‏صفحه کلید آذربایجانی: شما می توانید به ما پیشنهاد کنید صفحه کلید تایپ آذربایجانی خود را به روز کنیم. ما در مورد نظرات شما اقدام خواهیم کرد و صفحه کلید آذربایجانی را همانطور که می خواهید بهتر خواهیم کرد. ما روی بهبود صفحه‌کلید آذربایجانی کار خواهیم کرد و آن را تا آنجا که می‌توانیم صفحه‌کلید آذربایجانی سریع خواهیم ساخت. ما نسخه جدیدی از صفحه کلید تایپ آذربایجانی را با شکلک ها و تم های جدید راه اندازی خواهیم کرد.
‏ویژگی های جدید صفحه کلید آذربایجانی
‏★ صفحه کلید آذربایجانی: استفاده آسان برای تایپ در صفحه‌کلید زبان آذربایجانی.
‏★ صفحه‌کلید تایپ آذربایجانی: تایپ سریع در صفحه‌کلید تایپ متداول آذربایجانی.
‏★ صفحه‌کلید زبان آذربایجانی: صفحه‌کلید آذربایجانی آفلاین کار می‌کند.
‏★ زبان آذربایجانی صفحه‌کلید: صفحه‌کلید انگلیسی آذربایجانی با دیکشنری کامل
‏ و تصحیح خودکار.
‏★صفحه‌کلید آذربایجانی: صفحه‌کلید تایپ آذربایجانی بیش از 1000 شکلک، برچسب‌های شیک، و اموجی‌های با احساسات زیبا دارد.
‏★ صفحه کلید آذربایجانی: برنامه تایپ آذربایجانی کلماتی را برای نوشتن احساسات خود به زبان خودتان و صرفه جویی در وقت خود در حین تایپ پیشنهاد می کند.
‏★صفحه کلید زبان آذربایجانی: زبان آذربایجانی به انگلیسی و تغییر زبان انگلیسی به آذربایجانی و دسترسی کامل به آذربایجانی زبان.
‏★صفحه کلید آذربایجانی انگلیسی: Aze صفحه کلید rbaijani برای اندروید دارای بیش از 15 تم مانند صدای آب، صدای چوب، فشار دادن کلید لرزشی و غیره.
‏خط‌مشی رازداری صفحه‌کلید آذربایجانی
‏این صفحه‌کلید آذربایجانی 100٪ ایمن است زیرا ما هیچ کلیدی را ذخیره نمی‌کنیم سکته مغزی و هر نوع اطلاعات شخصی شما مانند عکس ها، فیلم ها، مخاطبین، میکروفون، دوربین و غیره.
‏صفحه کلید آذربایجانی: می توانید ایمیل ها را به زبان آذربایجانی صفحه کلید بنویسید، در شبکه های اجتماعی پست کنید و از طریق صفحه کلید تایپ آذربایجانی پیام بنویسید. . برای نوشتن متن آذربایجانی می توانید از صفحه کلید آذربایجانی استفاده کنید. می توانید متن آذربایجانی را در هر جایی از طریق صفحه کلید آذربایجان کپی و جایگذاری کنید. برنامه تایپ آذربایجانی برای مردم آذربایجان و مردم آذربایجانی زبان در سراسر جهان مفید است. این برنامه صفحه کلید آذربایجانی پیشنهادات کلمه ای را برای تایپ سریع ارائه می دهد. صفحه کلید رایگان زبان آذربایجانی شما می توانید تمام الفبای آذربایجانی، حروف آذربایجانی و کلمات آذربایجانی را خیلی سریع و آسان بنویسید. صفحه کلید آذربایجانی به شما کمک می کند تا با دنیای خود به زبان خود ارتباط برقرار کنید.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید آذربایجانی
‏1. دانلود و نصب!
‏2. باز کردن ('صفحه کلید آذربایجان').
‏3. صفحه کلید را فعال کنید ('انتخاب صفحه کلید آذربایجان').
‏4. صفحه کلید را انتخاب کنید ('انتخاب صفحه کلید آذربایجان').
‏5. تم ها ('مورد دلخواه خود را انتخاب کنید').
‏امیدواریم صفحه کلید آذربایجانی را دوست داشته باشید: صفحه کلید تایپ آذربایجانی آن را به اشتراک بگذارید! برای بهبود بیشتر، نظرات را ارائه دهید! متشکرم.
‏‏رفع اشکالات جزئی برای عملکرد روان برنامه

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
𝑑𝑒𝑎𝑑
١٣ اسفند ١٤٠٠

امتیازی

۱ ۱
‌‌‌
١٢ دی ١٤٠٠

خوبه بد نیس :/

۷ ۱

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده