استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Hebrew Keyboard

Hebrew Keyboard

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۳۰
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۴
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Keyboard, theme & emoji
‏‏★چگونه صفحه کلید عبری را نصب کنیم؟ در آخر در توضیحات، دستورالعمل نصب صفحه کلید تایپ عبری را به شما ارائه می دهیم.
‏صفحه کلید عبری: صفحه کلید زبان عبری بهترین زبان عبری با تم های شیک و شکلک های جدید است. صفحه کلید زبان عبری یک تایپ آسان از زبان عبری است و آن را برای همه کاربران صفحه کلید تایپ عبری که می خواهند همزمان انگلیسی به عبری بنویسند و عبری را به انگلیسی تغییر دهند، ساده می کند. طراحی ویژه صفحه کلید تایپ عبری برای این افرادی که عاشق زبان عبری هستند.

ویدئو معرفی برنامه

‏صفحه کلید عبری بهترین صفحه کلید موبایل برای تایپ به زبان عبری است. صفحه کلید تایپ عبری به کاربر امکان می دهد پیام را به زبان عبری و کلمات متن عبری بنویسد و تایپ کند. ارسال پیام، ایمیل، و وضعیت به‌روزرسانی به زبان عبری.
‏صفحه‌کلید عبری: می‌توانید به ما پیشنهاد کنید صفحه‌کلید تایپ عبری خود را به‌روزرسانی کنیم. ما در مورد نظرات شما اقدام می کنیم و صفحه کلید عبری را همانطور که می خواهید بهتر می کنیم. ما روی بهبود صفحه‌کلید عبری کار می‌کنیم و تا جایی که می‌توانیم آن را به صفحه‌کلید عبری سریع تبدیل می‌کنیم. ما نسخه جدیدی از صفحه کلید تایپ عبری را با شکلک ها و تم های جدید راه اندازی خواهیم کرد.
‏ویژگی های جدید صفحه کلید عبری
‏★ صفحه کلید عبری: استفاده آسان برای تایپ کردن در صفحه کلید زبان عبری.
‏★ صفحه کلید تایپ عبری: تایپ سریع در صفحه کلید تایپ عبری پرطرفدار.
‏★ صفحه کلید زبان عبری: صفحه کلید عبری به صورت آفلاین کار می کند.
‏★ زبان عبری صفحه‌کلید: صفحه‌کلید انگلیسی عبری با فرهنگ لغت کامل و تصحیح خودکار.
‏★صفحه‌کلید عبری: صفحه‌کلید تایپ عبری بیش از 1000 شکلک، برچسب‌های شیک، و شکلک‌های احساسات زیبا دارد.
‏★ صفحه‌کلید عبری: برنامه تایپ عبری کلماتی را برای نوشتن احساساتتان به زبان خودتان و صرفه‌جویی در وقتتان هنگام تایپ کردن پیشنهاد می‌کند.
‏★صفحه‌کلید زبان عبری: عبری به انگلیسی و تغییر صفحه‌کلید انگلیسی به عبری و دسترسی کامل به عبری زبان.
‏★صفحه کلید انگلیسی عبری: صفحه کلید عبری برای اندروید دارای بیش از 15 تم رنگ مجموعه است تا رنگ مورد علاقه خود را به عنوان تنظیم کنید تم پس‌زمینه صفحه‌کلید و از گپ خود با استفاده از صفحه‌کلید عبری لذت ببرید.
‏★صفحه‌کلید زبان عبری: مجموعه‌ای از صداهای فشار کلید برای استفاده از صدای شما در حین تایپ کردن مانند صدای آب، صدای چوب، فشار دادن کلید لرزشی و غیره.
‏ خط‌مشی رازداری صفحه‌کلید عبری
‏این صفحه‌کلید عبری ۱۰۰٪ ایمن است زیرا ما هیچ ضربه‌ای به کلید و هر نوع اطلاعات شخصی شما مانند عکس‌ها، فیلم‌ها، مخاطبین، میکروفون، ذخیره نمی‌کنیم. دوربین و غیره.
‏صفحه‌کلید عبری: می‌توانید از طریق صفحه‌کلید عبری به زبان عبری ایمیل بنویسید، در شبکه‌های اجتماعی پست کنید و از طریق صفحه‌کلید تایپ عبری پیام بنویسید. می توانید از صفحه کلید عبری برای نوشتن در متن عبری استفاده کنید. می توانید متن عبری را در هر جایی از طریق صفحه کلید عبری کپی و جایگذاری کنید. برنامه تایپ عبری برای مردم عبری و افراد عبری زبان در سراسر جهان مفید است. این برنامه صفحه کلید عبری پیشنهادهای کلمه ای را برای تایپ سریع ارائه می دهد. صفحه کلید رایگان زبان عبری می توانید تمام الفبای عبری، حروف عبری و کلمات عبری را خیلی سریع و آسان بنویسید. صفحه کلید عبری به شما کمک می کند تا با دنیای خود به زبان خود ارتباط برقرار کنید.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید عبری
‏1. دانلود و نصب!
‏2. باز کنید ('صفحه کلید عبری').
‏3. صفحه کلید را فعال کنید («صفحه کلید عبری را انتخاب کنید»).
‏4. صفحه کلید را انتخاب کنید ('انتخاب صفحه کلید عبری').
‏5. تم ها ('مورد دلخواه خود را انتخاب کنید').
‏امیدواریم صفحه کلید عبری را دوست داشته باشید: صفحه کلید تایپ عبری آن را به اشتراک بگذارید! برای بهبود بیشتر، نظرات را ارائه دهید! متشکرم.
‏‏اشکالات جزئی رفع شده است. برنامه به طور کامل برای تجربه کاربری بهتر طراحی شده است.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ع.ا.ر.ف.ه.
٣٠ آذر ١٣٩٩

نمیاره ماله منو

۳ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده