استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Russian keyboard

Russian keyboard

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۳
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Keyboard, theme & emoji
‏‏★چگونه صفحه کلید روسی را نصب کنیم؟ در توضیحات در آخر دستورالعمل نصب صفحه کلید تایپ روسی را آورده ام.
‏صفحه کلید روسی: صفحه کلید زبان روسی بهترین زبان روسی با تم های شیک و ایموجی های جدید است. صفحه کلید زبان روسی یک تایپ آسان از زبان روسی است و آن را برای همه کاربران صفحه کلید تایپ روسی که می خواهند انگلیسی به روسی بنویسند و همزمان روسی را به انگلیسی تغییر دهند، ساده می کند. طراحی ویژه صفحه کلید تایپ روسی برای این افراد که عاشق زبان روسی هستند.

ویدئو معرفی برنامه

‏صفحه کلید روسی بهترین صفحه کلید موبایل برای تایپ به زبان روسی است. صفحه کلید تایپ روسی به کاربر امکان می دهد پیام را به زبان روسی و کلمات متنی روسی بنویسد و تایپ کند. ارسال پیام، ایمیل، و وضعیت به‌روزرسانی به زبان روسی.
‏صفحه‌کلید روسی: می‌توانید به ما پیشنهاد کنید صفحه‌کلید تایپ روسی خود را به‌روزرسانی کنیم. ما در مورد نظرات شما اقدام می کنیم و صفحه کلید روسی را همانطور که می خواهید بهتر می کنیم. ما روی بهبود صفحه‌کلید روسی کار خواهیم کرد و تا جایی که می‌توانیم آن را به صفحه‌کلید روسی سریع تبدیل خواهیم کرد. ما نسخه جدیدی از صفحه کلید تایپ روسی را با شکلک ها و تم های جدید راه اندازی خواهیم کرد.
‏ویژگی های جدید صفحه کلید روسی
‏★ صفحه کلید روسی: استفاده آسان برای تایپ در صفحه کلید زبان روسی.
‏★ صفحه کلید تایپ روسی: تایپ سریع در صفحه کلید تایپ روسی پرطرفدار.
‏★ صفحه کلید زبان روسی: صفحه کلید روسی به صورت آفلاین کار می کند.
‏★ زبان روسی صفحه‌کلید: صفحه‌کلید روسی انگلیسی با فرهنگ لغت کامل و تصحیح خودکار.
‏★صفحه‌کلید روسی: صفحه‌کلید تایپ روسی بیش از 1000 شکلک به‌علاوه، برچسب‌های شیک، و اموجی‌های با احساسات زیبا دارد.
‏★ صفحه‌کلید روسی: برنامه تایپ روسی کلماتی را برای نوشتن احساساتتان به زبان خودتان و صرفه‌جویی در وقتتان هنگام تایپ کردن پیشنهاد می‌کند.
‏★صفحه‌کلید زبان روسی: روسی به انگلیسی و تغییر صفحه‌کلید انگلیسی به روسی و دسترسی کامل به روسی زبان.
‏★صفحه کلید روسی انگلیسی: صفحه کلید روسی برای اندروید دارای بیش از 15 تم رنگی مجموعه برای تنظیم yo رنگ مورد علاقه شما به عنوان تم پس‌زمینه صفحه‌کلید است و از چت خود با استفاده از صفحه‌کلید روسی لذت ببرید.
‏★صفحه‌کلید زبان روسی: مجموعه‌ای از صداهای فشار دادن کلید برای استفاده از صدای شما در حین تایپ مانند صدای آب، صدای چوب، فشار دادن کلید لرزشی و غیره.< br>
‏خط‌مشی رازداری صفحه‌کلید روسی
‏این صفحه‌کلید روسی 100٪ ایمن است زیرا ما هیچ ضربه‌ای به کلید و هر نوع اطلاعات شخصی شما مانند عکس‌ها، فیلم‌ها را ذخیره نمی‌کنیم. مخاطبین، میکروفون، دوربین و غیره.
‏صفحه‌کلید روسی: می‌توانید از طریق صفحه‌کلید روسی به زبان روسی ایمیل بنویسید، در شبکه‌های اجتماعی پست کنید و از طریق صفحه‌کلید تایپ روسی پیام بنویسید. برای نوشتن متن روسی می توانید از صفحه کلید روسی استفاده کنید. می توانید متن روسی را در هر جایی از طریق صفحه کلید روسی کپی و جایگذاری کنید. برنامه تایپ روسی برای مردم روسیه و افراد روسی زبان در سراسر جهان مفید است. این برنامه صفحه کلید روسی پیشنهادهای کلمه ای را برای تایپ سریع ارائه می دهد. صفحه کلید رایگان زبان روسی شما می توانید تمام الفبای روسی، حروف روسی و کلمات روسی را خیلی سریع و آسان بنویسید. صفحه کلید روسی به شما کمک می کند تا با دنیای خود به زبان خود ارتباط برقرار کنید.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید روسی
‏1. دانلود و نصب!
‏2. باز کنید ('صفحه کلید روسی').
‏3. صفحه کلید را فعال کنید ('انتخاب صفحه کلید روسی').
‏4. صفحه کلید ('انتخاب صفحه کلید روسی') را انتخاب کنید.
‏5. تم ها ('مورد دلخواه خود را انتخاب کنید').
‏ما امیدواریم صفحه کلید روسی را دوست داشته باشید: صفحه کلید تایپ روسی آن را به اشتراک بگذارید! برای بهبود بیشتر، نظرات را ارائه دهید! متشکرم.
‏‏اشکالات جزئی رفع شده اند و برنامه برای عملکرد بهتر دوباره طراحی شده است.

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
★🖤托瑞尔❤☆
١ تیر ١٤٠١

привет..i can chating wide Russian's.. XD😐

۱ ۱
🌿Anastasi🌿
٢٦ آذر ١٣٩٩

This app is great, but please use watsap fonts

۵ ۱
【 𝓬𝓱𝓲𝓬𝓱𝓪𝓴 】
٢٦ بهمن ١٤٠٠

💜

۲ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده