استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Armenian Keyboard

Armenian Keyboard

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۹
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Keyboard, theme & emoji
‏‏★چگونه صفحه کلید ارمنی را نصب کنیم؟ در توضیحات در آخر آموزش نصب صفحه کلید تایپ ارمنی را به شما می دهد.
‏صفحه کلید ارمنی: صفحه کلید زبان ارمنی بهترین زبان ارمنی با تم های شیک و ایموجی های جدید است. صفحه کلید زبان ارمنی یک تایپ آسان از زبان ارمنی است و آن را برای همه کاربران صفحه کلید تایپ ارمنی که می خواهند انگلیسی به ارمنی بنویسند و همزمان ارمنی را به انگلیسی تغییر دهند، ساده می کند. طراحی ویژه صفحه کلید تایپ ارمنی برای این افراد عاشق زبان ارمنی.

ویدئو معرفی برنامه

‏صفحه کلید ارمنی بهترین صفحه کلید موبایل برای تایپ به زبان ارمنی است. صفحه کلید تایپ ارمنی به کاربر این امکان را می دهد که پیام را به زبان ارمنی و کلمات متنی ارمنی بنویسد و تایپ کند. ارسال پیام، ایمیل و وضعیت به‌روزرسانی به زبان ارمنی.
‏صفحه‌کلید ارمنی: می‌توانید به ما پیشنهاد کنید صفحه‌کلید تایپ ارمنی خود را به‌روزرسانی کنیم. ما در مورد نظرات شما اقدام می کنیم و صفحه کلید ارمنی را همانطور که می خواهید بهتر می کنیم. ما روی بهبود صفحه‌کلید ارمنی کار خواهیم کرد و تا جایی که بتوانیم آن را به صفحه‌کلید ارمنی سریع تبدیل خواهیم کرد. ما نسخه جدیدی از صفحه کلید تایپ ارمنی را با شکلک ها و تم های جدید راه اندازی خواهیم کرد.
‏ویژگی های جدید صفحه کلید ارمنی
‏★ صفحه کلید ارمنی: استفاده آسان برای تایپ در صفحه‌کلید زبان ارمنی.
‏★ صفحه‌کلید تایپ ارمنی: تایپ سریع در صفحه‌کلید پرطرفدار تایپ ارمنی.
‏★ صفحه‌کلید زبان ارمنی: صفحه‌کلید ارمنی آفلاین کار می‌کند.
‏★ زبان ارمنی صفحه‌کلید: صفحه‌کلید انگلیسی ارمنی با دیکشنری کامل
‏ و تصحیح خودکار.
‏★صفحه‌کلید ارمنی: صفحه‌کلید تایپ ارمنی بیش از 1000 شکلک، برچسب‌های شیک، و اموجی‌های با احساسات زیبا دارد.
‏★ صفحه کلید ارمنی: برنامه تایپ ارمنی کلماتی را برای نوشتن احساسات خود به زبان خودتان و صرفه جویی در وقت خود در حین تایپ پیشنهاد می کند.
‏★صفحه کلید زبان ارمنی: ارمنی به انگلیسی و تغییر صفحه کلید انگلیسی به ارمنی و دسترسی کامل به ارمنی زبان.
‏★صفحه کلید ارمنی انگلیسی: صفحه کلید ارمنی برای اندروید دارای بیش از 15 تم رنگی است مجموعه ای برای تنظیم رنگ مورد علاقه خود به عنوان تم پس زمینه صفحه کلید و لذت بردن از گپ با استفاده از صفحه کلید ارمنی.
‏★صفحه کلید زبان ارمنی: مجموعه ای از صداهای فشار دادن کلید برای استفاده از صدای شما در هنگام تایپ مانند صدای آب، صدای چوب، فشار دادن کلید لرزشی و غیره.
‏خط‌مشی رازداری صفحه‌کلید ارمنی
‏این صفحه‌کلید ارمنی 100% ایمن است زیرا ما هیچ ضربه‌ای به کلید و هر نوع اطلاعات شخصی شما مانند عکس‌ها را ذخیره نمی‌کنیم. ، فیلم ها، مخاطبین، میکروفون، دوربین و غیره.
‏صفحه کلید ارمنی: می توانید ایمیل ها را به زبان ارمنی صفحه کلید بنویسید، در شبکه های اجتماعی پست کنید و از طریق صفحه کلید تایپ ارمنی پیام بنویسید. برای نوشتن متن ارمنی می توانید از صفحه کلید ارمنی استفاده کنید. می توانید متن ارمنی را در هر جایی از طریق صفحه کلید ارمنی کپی و جایگذاری کنید. برنامه تایپ ارمنی برای مردم ارمنی و ارمنی زبان در سراسر جهان مفید است. این برنامه صفحه کلید ارمنی پیشنهادهای کلمه ای را برای تایپ سریع ارائه می دهد. صفحه کلید رایگان زبان ارمنی شما می توانید تمام الفبای ارمنی، حروف ارمنی و کلمات ارمنی را خیلی سریع و آسان بنویسید. صفحه کلید ارمنی به شما کمک می کند تا با دنیای خود به زبان خود ارتباط برقرار کنید.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید ارمنی
‏1. دانلود و نصب!
‏2. باز کردن ('صفحه کلید ارمنی').
‏3. صفحه کلید را فعال کنید ('انتخاب صفحه کلید ارمنی').
‏4. صفحه کلید ('انتخاب صفحه کلید ارمنی') را انتخاب کنید.
‏5. تم ها ('مورد دلخواه خود را انتخاب کنید').
‏ما امیدواریم صفحه کلید ارمنی را دوست داشته باشید: صفحه کلید تایپ ارمنی آن را به اشتراک بگذارید! برای بهبود بیشتر نظرات را ارائه دهید! متشکرم.
‏‏رفع اشکالات جزئی برای عملکرد روان برنامه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده