استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Offline Sniper Shooting Games

Offline Sniper Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Offline Games Gallery
‏‏با سلام به طرفداران بازی های تیراندازی Sniper، ما یک بازی fps bandukwala جدید را به صورت آفلاین توسعه داده ایم که مطابق با علاقه شما به بازی تیراندازی با اسلحه است. داشتن یک بازی جدید تیراندازی فوجی 2021 با انجام چالش‌های مختلف در این بازی تیراندازی آفلاین رایگان، تجربه خوبی از اکشن بازی gun wala به شما می‌دهد. گیم پلی این بازی گلی مانند بازی های تیراندازی آفلاین جدید سه بعدی با تمام ویژگی های بازی تیراندازی آفلاین فریم بر ثانیه 2022 خواهد بود. بازی های تیراندازی با اسلحه فریم بر ثانیه را انجام دهید و در بازی آفلاین bandukwala 2021 به عنوان یک کماندوی مخفی یک پایگاه ارتش عمل خواهید کرد. دانلود تفنگ بازی های آفلاین را نشان دهید و پتانسیل خود را برای تبدیل شدن به یک بازیکن خوب بازی تفنگ والا در این بازی تیراندازی آفلاین فریم بر ثانیه نشان دهید که به عنوان یکی از بهترین بازی های تیراندازی آفلاین سه بعدی خواهید دید.
‏بازی تیراندازی با اسلحه - گیم پلی رایگان بازی Gun Wale در بازی های تک تیرانداز ارتش:
‏بهترین بازی اکشن gun wala دارای ماموریت های مختلف تیراندازی سه بعدی و بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه آفلاین است. شما در این بازی های تیراندازی به صورت آفلاین به عنوان یک کماندوی عمل می کنید و دشمنان بازی های باندوک ولی خود را نابود می کنید. این بازی جدید 2022 بهترین بازی تیراندازی 3 بعدی شما در سال 2022 خواهد بود. در این بازی تک تیرانداز آفلاین با تمام سلاح های بازی های اسلحه با تروریست ها مبارزه کنید. این بازی آفلاین bandukwala یک بسته کامل با تمام ویژگی های بازی های تیراندازی تیراندازی است که برای اینکه بهترین بازی آفلاین تیراندازی سه بعدی باشد. هم اکنون Sniper shooter 3d را دانلود کنید و از بهترین بازی تیراندازی با فریم در ثانیه لذت ببرید.
‏جدیدترین بازی های تیراندازی با اسلحه – داستان بازی آفلاین Gun Wala:
‏بازی های جدید تیراندازی با اسلحه را به صورت آفلاین دریافت کنید که شامل سلاح های All Gun Games می شود. در بازی های کلاسیک آفلاین بازی کنید! با انجام این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه از کشتن تروریست ها و دشمنان بازی های تک تیرانداز فریم در ثانیه در بازی تیراندازی با اسلحه فریم در ثانیه ما لذت خواهید برد. بازی‌های اسلحه آفلاین همه چیزهایی را که برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن بازی‌های تیراندازی آفلاین نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. از داستان بازی‌های جالب تفنگ 2022 لذت ببرید، جایی که قهرمان بازی‌های تیراندازی شما در کودکی نشان داده می‌شود، وقتی بزرگ شد تا بهترین تیرانداز سه بعدی اسلحه باشد. این بازی تیراندازی آفلاین برای بازی در اوقات فراغت و همچنین کاملا رایگان است. بازی تیراندازی آفلاین مورد علاقه خود را در این بازی تیراندازی سرگرم کننده سه بعدی بازی کنید. بازی Gun 2022 را دانلود کنید و در بازی های تیراندازی آفلاین ماموریت های جالب مختلف را انجام دهید که در آن باید تروریست ها را در بازی gun wala 3d بکشید.
‏بازی تیراندازی آفلاین رایگان – بازی های تیراندازی سه بعدی:
‏ما بازی های تفنگی مختلفی را به سلاح های سه بعدی اضافه کرده ایم که می توانید برای ماموریت های مختلف در بازی های تیراندازی سه بعدی Sniper استفاده کنید. انجام این بازی gun wala به شما سلاح های مختلف بازی تیراندازی تفنگ می دهد. شما می توانید پس از انجام هر ماموریت در این بازی آفلاین Bandukwala برنده جوایز مختلف بازی های gun wala شوید. این بازی های تیراندازی اسلحه آفلاین رایگان چندین سلاح مانند تیرانداز از خفا و اسلحه های تهاجمی سه بعدی را برای تجربه خوب در بازی های تیراندازی آفلاین به شما می دهد. ما بهترین اسلحه‌های بازی‌های اسلحه را در شروع بازی تیراندازی به صورت آفلاین به صورت رایگان قرار داده‌ایم تا آنها را به بهترین بازی‌های تیراندازی 3 بعدی فریم در ثانیه تبدیل کنیم. بازی آفلاین bandukwala دارای چالش ها و ماموریت های زیادی است، بنابراین این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه را با استراتژی آفلاین بازی تیراندازی تفنگ سه بعدی انجام دهید. بازی های اسلحه را هم اکنون به صورت سه بعدی دانلود کنید تا از آخرین تجربه آفلاین بازی تیراندازی تک تیرانداز لذت ببرید. ما به دلیل اضافه شدن چندین سطح و سلاح به این بازی های ماموریت تک تیرانداز می گوییم که این بازی را به یکی از بهترین بازی های جدید تیراندازی تک تیرانداز در سال 2021 تبدیل می کند.
‏برخی این بازی را به دلیل ویژگی های بازی تیراندازی کماندویی و بهترین بازی تک تیرانداز با جوی استیک، بازی گلی (بازی باندوکوالا) می نامند. از گیم پلی بازی تیراندازی با اسلحه واقعی با fps لذت ببرید که در آن می توانید آزادانه در نقشه بازی تک تیرانداز تیرانداز با تفنگ در یک محیط زیبا پرسه بزنید و برای کشتن دشمنان در این بازی تفنگ سه بعدی شلیک کنید. از سطوح بازی تیراندازی با اسلحه سه بعدی با خلاقیت طراحی شده لذت ببرید و بازی های اسلحه تک تیرانداز سه بعدی را تکمیل کنید تا قهرمان اصلی همه بازی های اسلحه سه بعدی شوید. بازی های تفنگ را امروز به صورت آفلاین بارگیری کنید و اکنون از سرگرم کننده بازی های تک تیرانداز لذت ببرید.
‏‏* بافت پیچیده اضافه شد
‏* سطوح پیشرفته با هوش مصنوعی پیشرفته
‏* اشکالات رفع شد
‏* دوربین مقدماتی اضافه شد
‏* اندازه بهینه شده
‏* مشکلات پایداری حل شد
‏* تجربه بازی پیشرفته
‏* سلاح های جدید اضافه شد

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده