استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Dog Robot Car Transform

Police Dog Robot Car Transform

نسخه۴.۵.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۳
تعداد دانلود۸ هزار
حجم۱۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Awesome Games Studios
‏‏آیا از ماموریت های چالش برانگیز یکسان بازی تبدیل ماشین خسته شده اید؟ برای طعم جدیدی از ربات سگ پلیس با ماموریت های نجات هیجان انگیز شهر آینده نگر آماده شوید. شجاعت خود را جمع کنید و تمام تحولات ربات شیطانی را به عنوان یک قهرمان سگ در بازی ربات ماشین کنترل کنید. ربات سگ پلیس با ماشین تبدیل کننده تنها راه حل برای برقراری صلح در شهر و نجات جان غیرنظامیان است.
‏ سگ پلیس ایالات متحده یک ترکیب منحصر به فرد از ربات سگ با بازی ماشین تبدیل است. سارقان و گانگسترها در حال برنامه ریزی برای نابودی بشر در شهر آینده نگر هستند. به همراهان خود بپیوندید تا تمام تحولات ربات شیطانی بی رحم را به پایان برسانید و تا رسیدن به اهداف خود مانند یک سگ قهرمان واقعی بازی تبدیل ماشین شکست نخورده بمانید.
‏در رتبه های ربات سگ پلیس بالا بروید و شروع به تیراندازی به دشمنان کنید تا ظلم را تمام کنید. و بی عدالتی در بازی ماشین ربات. سگ پلیس ایالات متحده داستان زنده ماندن است که با بازی به عنوان جنگجوی دیوانه ربات سگ پلیس با استفاده از مهارت های شکار و بو کردن برای تعقیب و کنترل تمام تحولات ربات شیطانی آغاز می شود. اجازه ندهید اوضاع از کنترل خارج شود. شما در ماموریت نجات هیجان انگیز بازی ربات ماشین هستید.
‏به سگ پلیس ایالات متحده به عنوان یک جنگجوی دیوانه کمک کنید تا به فعالیت های مجرمانه در بازی آینده ساز شهر تبدیل ماشین پایان دهد. قدرت های خود را ارتقا دهید و موانع روبات های مخرب را بشکنید تا در نبرد بی پایان پیروز شوید. به عنوان قهرمان سگ با ماجراجویی بازی کنید و به آنها کمک کنید تا هیولاهای بازی ربات ماشینی را تعقیب و شکار کنند.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده