خانه برنامه کسب و کار
Local Services ads by Google

Local Services ads by Google

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Google LLC
‏‏تبلیغات خدمات محلی برای ارائه دهندگان خدمات آسان برای پیدا کردن آنلاین و کسب کار بیشتر. شما به راحتی می توانید با مشتریان بالقوه به دنبال قفل ساز، لوله کش، برق، و سایر متخصصان نزدیک که می توانند اعتماد کنند، ارتباط برقرار کنند. دریافت درست در بالای گوگل دیده می شود و از مشتریانی که به دنبال سرویس هایی مانند شما هستند، منجر به کیفیت بالا می شوند. همه خدمات ارائه دهنده خدمات محلی بررسی و تضمین شده توسط گوگل هستند، بنابراین شما می توانید به سرعت اعتماد با مشتریان که به خدمات شما نیاز دارند ایجاد کنید.اکثر رهبران مبتنی بر تلفن هستند بنابراین می توانند با مشتریان در حال حرکت ارتباط برقرار کنند. خدمات محلی به شما کمک می کند که شهرت آنلاین خود را با مشخصات شخصی، بررسی مشتریان و ابزارهای آسان برای استفاده ایجاد و رشد دهید. تبلیغات به راحتی تنظیم می شود و شما به جای هر کلیک هزینه می پردازید، بنابراین فقط برای سربازهای مرتبط با کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید، پرداخت می کنید. لیست انواع خدماتی که ارائه می دهید و حوزه هایی که خدمت می گیرید را فهرست کنید و ما با مصرف کنندگان مجاور که فعالانه در جستجوی خدمات شما هستند مطابقت می کنیم. شما می توانید با هر بار روشن کردن یا خاموش کردن آگهی های خود، به طور مستقیم از برنامه، چگونگی هدایت را کنترل کنید. هنگامی که یک کار را انجام می دهید، می توانید از مشتریانی که بر روی نمایه خود نشان می دهند، درخواست های مشتریان خود را برای جذب بیشتر مشتریان بالقوه و افزایش شانس خود برای گرفتن هدایای بیشتر، درخواست دهید.برنامه تبلیغاتی Local Services باعث می شود که شما بتوانید با مشتریان ارتباط برقرار کنید و تبلیغات خود را نشان دهید. شما می توانید ارتباط با مشتریان؛ مشاهده گزارش ها برای پیگیری؛ ؛ درخواست بررسی به روز رسانی تبلیغات خود و بودجه تبلیغات خود را مدیریت کنید.خدمات تبلیغات محلی در حال حاضر در شهرهای انتخاب شده در ایالات متحده در دسته های زیر در دسترس است: لوله کش، قفل ساز، برق، تعمیر درب گاراژ و تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع. برخی از شهرهای دارای دسته های اضافی. درباره خدمات تبلیغاتی محلی یا ثبت نام در g.co/localserviceads بیشتر بدانید
Bug fixes, new features, and performance improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟