خانه برنامه عکس و فیلم
Google Photos

Google Photos

عکس گوگل

تعداد دانلود۳ میلیون
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۰,۹۹۸
حجم۶۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Google LLC
‏‏با استفاده از برنامه Google Photos می توانید به راحتی تصاویر و ویدئوهای خود را در سرویس ابری گوگل بارگذاری، ویرایش و سازماندهی کنید. در گوگل فوتوز حافظه ای نامحدود برای ذخیره تصاویر تا 16 مگاپیکسل و ویدیوهای با رزولوشن 1080p در اختیار شما قرار می‌گیرد. گوگل قادر است تصاویر شما را آنالیز کرده و آن‌ها را به شکل اتوماتیک در گروه‌هایی قرار دهد. این سیستم می‌تواند چهره افراد را نیز تشخیص دهد؛ بنابراین سازماندهی تصاویر بر اساس افراد به بهترین صورت در برنامه Photos صورت می‌گیرد.شما می‌توانید تصاویر را به صورت گروهی برای دیگر کاربران ارسال کنند، بدون اینکه فرد گیرنده برنامه Photos را داشته باشد. در این حالت کاربر گیرنده تصاویر را به صورت Web Gallery در اکانت گوگل خود دریافت خواهد کرد.
‏ویژگی ها:
‏- پشتیبان گیری نامحدود از عکس ها و فیلم های نامحدود به صورت رایگان با کیفیت بالا
‏- امکان دسترسی از هر دستگاه و photos.google.com
‏- حفظ و نگهداری اطلاعات با امنیت بالا
‏- امکان جستجوی تصاویر و ویدئو ها با استفاده از برچسب ها
‏- امکان ایجاد تصاویر پانوراما،تصاویر متحرک
‏- امکان اعال تغییرات در تصاویر و نورپردازی، رنگ، تصویر و استفاده از فیلترهای مختلف
‏- امکان ایجاد آلبوم در یک رویداد و یا سفر
‏- ارسال و به اشتراک گذاری آسان و ...
‏‏ما سیاست خود را در مورد فضای ذخیره سازی نامحدود با کیفیت بالا تغییر دادیم.
‏از تاریخ 1 ژوئن 2021 هرگونه عکس یا ویدیویی که شما با کیفیت بالا آپلود کنید، به حافظه جایزه شما در اکانت گوگل(15گیگابایت )منتقل خواهد شد.
‏همه تصاویر و فیلم هایی که تا قبل از تاریخ 1 ژوئن 2021 با کیفیت بالا آپلود شوند، از این قضیه مستثنی خواهند بود و از حافظه اکانت گل شما محسوب نخواهد شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟