استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Oil Tanker Flying Truck Games

Oil Tanker Flying Truck Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۴۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده GamePark
‏‏می خواهید به یک سرمایه دار حمل و نقل نفتکش تبدیل شوید یا دوست دارید بازی های راننده کامیون را بازی کنید ، پس از آن این بازی تانکر نفتکش در خارج از کشور که بازی راننده حمل و نقل با کامیون را بازی می کند ، دقیقاً برای شما جایی است که تجربه استفاده از آن را خواهید داشت و از تانکر حمل تانکر نفت با محموله های نفتکش سنگین استفاده می کنید. در این بازی کامیون پرواز با هواپیمای حمل و نقل نفتکش در خارج از کشور شما کامیون پرواز را تجربه خواهید کرد و بنزین بسیار قابل اشتعال را از یک شهر به شهر دیگر یا یک کشور به کشور دیگر تحویل می دهید. این شبیه ساز بازی کامیون - بازی تانکر نفتی پرواز شامل دو حالت مختلف است که یکی حالت تانکر نفت در پرواز است و حالت دیگر حالت رانندگی نفتکش کامیون نفتی در خارج از کشور است. کامیون پرواز تانکر نفتی که از پالایشگاه نفت رانندگی می کنید و با رفتن به خارج از جاده ، نفت را در نقاط مختلف مانند پمپ بنزین های کوهستان تحویل می دهید.

ویدئو معرفی برنامه

‏در این شبیه ساز کامیون نفتکش پرواز ، رانندگی با سرعت بالا را فراموش کرده اما قوانین راهنمایی و رانندگی را به خاطر بسپارید که با خیال راحت رانندگی تانکر نفتکش را در مقصد رانندگی کنید زیرا به دلیل رانندگی سخت تانکرهای نفتی پرواز شما آسیب می بینند و نفت سرریز می شود و ماموریت شما مردود شدن. رانندگی تانکر حمل بار نفتکش مانند یک کامیون بار واقعی! در این بازی ماموریت نفتکش آمریکا ، می توانید مهارت های رانندگی و پارکینگ خود را صیقل دهید ، زیرا در بسیاری از ماموریت ها شما در جاده های سربالایی زیگ زاگ رانندگی خواهید کرد و در حین تحویل روغن ، تانکرهای نفتی را در پمپ بنزین پارک می کنید. انواع مختلفی از کامیون ها که شما باید مانند این کامیون های نفتی ارتش و کامیون های پرواز در این بازی بی پایان پرواز پرواز کنید. پرواز بزرگ کامیون های بنزینی سنگین 18 اسب بخاری بزرگ ، این بازی را به بهترین بازی حمل و نقل 2019 تبدیل می کند.
‏کامیون های نفتکش نفتی مانند یک مربی پرواز پرواز می کنند و گشت از پرواز به مقصد دیگر پرواز می کند تا از این طریق که تانکر نفتی را از انجام ماموریت ها به اتمام می رساند و راننده حرفه ای نفتکش در این شبیه ساز درایو نفتکش پرواز تبدیل می شود. بسیاری از رانندگان نفتکش مشغول حمل و نقل نفتکش هستند زیرا حمل و نقل سوخت برای هر شهر و کشور بسیار مهم است. تجربه رانندگی تریلرهای نفتکش بزرگ در این بازی شبیه ساز رانندگی با کامیون های سنگین نفتی را تجربه کنید. رانندگی با سربالایی خارج از جاده کامیون پر از یک بازی ماجراجویی برای سرگرم کننده راننده کامیون ، رانندگی نفتکش پرواز کوهستان در جاده های سربالایی برای تأمین سوخت در جایگاه های بنزین کوهستان است. پرواز و رانندگی کامیون های بزرگ خارج جاده ای برای لذت بردن از پرواز بازی راننده شبیه ساز حمل و نقل تانکرهای نفتی. کامیون های یورو در ایالات متحده برای تهیه نفت در مأموریت های پرواز در بازی شبیه سازی کامیون های باری. کامیون فوق العاده را شارژ کرده و راننده نفتکش شوید و مهارت رانندگی و پارکینگ را نشان دهید.
‏پرواز مخزن حمل و نقل تانکر حمل و نقل در Google Play در دسترس است و لذت ببرید
‏ویژگی های شبیه ساز کامیون حمل و نقل نفتکش Offroad
‏- مأموریت حمل و نقل روغن سنگین
‏- پرواز و رانندگی نفتکش
‏- یک راننده واقعی باشید و نفت را تحویل بگیرید
‏- رانندگی خارج از جاده و پرواز
‏- تانکرهای نفتی زیادی در دسترس هستند
‏‏بازیکنان عزیز بازی!

‏در این به‌روزرسانی، کنترل‌های بازی را بهبود دادیم.
‏اندازه را برای عملکرد بهتر کاهش دادیم.
‏مشکلات و باگ‌های داخلی بازی را برطرف کردیم.

‏اکنون از بازی لذت ببرید. و فراموش نکنید که نظرات خود را به ما بدهید. با تشکر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده