استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Vehicle Transporter Truck

Army Vehicle Transporter Truck

نسخه۱.۰.۴۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۹
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۶۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Play Paradigm
‏‏بازی های پارکینگ ماشین کامیون حمل و نقل خودروی ارتش ایالات متحده رانندگی با تانکر نفت تجربه رانندگی و پرواز هواپیما را به شما ارائه می دهد که در آن شما فرمانده کامیون حمل و نقل وسیله نقلیه ارتش ایالات متحده هستید تا وظایف مختلف بازی های کامیون سواری، شیرین کاری های ماشین و بازی های پرواز هواپیما را انجام دهید. علاوه بر این، نسخه ویژه حمل و نقل ماشین پلیس ایالات متحده وجود دارد که شما را در کمترین زمان به اعماق بازی های حمل و نقل کامیون می برد. وضعیت بازی رانندگی جیپ ارتش واقعی هاموی با رانندگی شدید کامیون نیاز به یک راننده عملی دارد که بتواند کامیون حمل و نقل جدید ارتش را برای انجام وظایف مجموعه شبیه ساز رانندگی ارتش هاموی هدایت کند.
‏از همه ویژگی های US Army Car Transporter لذت ببرید. هواپیما: شبیه سازی رانندگی با اثبات استعدادهای خود از طریق پارکینگ کامیون های لوکس. با گذر از تمام مسیرهای سخت و خسته کننده شبیه سازهای مدرن حمل و نقل ماشین ارتش و بازی های شیرین کاری ماشین، از استعدادهای حمل و نقل خود از بهترین بازی های پارک کامیون وسایل نقلیه ارتش استفاده کنید. خود را به عنوان یک رقیب برتر در خطوط حمل و نقل بار معرفی کنید و همه مقامات حمل و نقل شبیه ساز رانندگی کامیون حمل و نقل را مجبور کنید استعدادهای شما را به عنوان راننده بار در بازی های کامیون تحسین کنند. دیدگاه های خود را در مورد بازی های رانندگی کامیون به عنوان شبیه ساز کامیون حمل و نقل هلیکوپتر اتومبیل ایالات متحده گسترش دهید تا با حمل ماشین آلات سنگین بازی های رانندگی وسایل نقلیه سنگین، انقلابی واقعی در دنیای بازی های حمل و نقل ایجاد کنید. جیپ ارتش بازی های کامیون حمل و نقل را برانید و آن را روی کامیون پارک کنید تا در آموزشگاه رانندگی کامیون های اصلی ثبت نام کنید. ماشین ارتش را در شبیه‌ساز پارکینگ ماشین اسپورت بگیرید و با پارک کردن آن روی شبیه‌ساز کامیون ارتش، مهارت‌های پارک کامیون حمل‌ونقل خودروی ارتش خود را به نمایش بگذارید تا حمل‌کنندگان محموله این شبیه‌ساز هلیکوپتر ارتش ایالات متحده را که اخیراً تنظیم شده است، تحت تأثیر قرار دهید.
‏به همه موارد مراجعه کنید. ویژگی های سنتی و مدرن بازی های کامیون حمل و نقل لیموزین واقعی ارتش ایالات متحده با سهولت و راحتی در بازی های حمل و نقل وسایل نقلیه ارتش. این بازی جدید ترکیبی ویژه از تمام بازی‌های رانندگی کامیون حمل‌ونقل خودروی ارتش ایالات متحده را که قبلاً طراحی شده بود، با نسخه‌ی ویژه‌ای از بازی‌های پست مدرن حمل‌ونقل مدرن، حمل‌ونقل هواپیما و بازی‌های بار در این هواپیمای حمل‌ونقل خودروی جدید ارتش ایالات متحده: شبیه‌سازی رانندگی دارد. وارد ماجراجویی طولانی شبیه ساز حمل و نقل کامیون ارتش شوید تا رانندگی حمل و نقل ارتش ایالات متحده خود را آزمایش کنید تا به بازیکن حرفه ای بازی های حمل و نقل تبدیل شوید. بازیکنان خواستار وسایل نقلیه جدید برای رانندگی در بخش‌های مختلف بازی‌های حمل و نقل هستند.
‏شبیه‌ساز کامیون حمل‌ونقل خودرو ارتش ایالات متحده: ویژگی‌های شبیه‌سازی رانندگی:
‏کامیون حمل‌ونقل ارتش واقعی.
‏کنترل‌های آسان رانندگی کامیون ارتش.< br>انواع وسایل نقلیه.
‏دستورات بازی انعطاف‌پذیر.
‏نماهای داخلی عالی.
‏بارگیری و فرود خودکار.
‏زوایای دوربین عالی در شبیه‌ساز کامیون ارتش.
‏گرافیک با کیفیت فوق‌العاده.< br>
‏این هواپیمای حمل و نقل خودرو ارتش ایالات متحده: شبیه سازی رانندگی را به صورت رایگان دانلود کنید. اگر دوست دارید، بازی های پارک ماشین ارتش ما، لطفا بازی حمل و نقل کامیون ارتش را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. اگر پیشنهادی دارید، بازخورد خود را در ایمیل پشتیبانی ما، که در پایین کامیون حمل‌ونقل خودرو ارتش ایالات متحده: شبیه‌سازی رانندگی است، با ما در میان بگذارید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده