استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mega Ramps Stunt Car Games 3D

Mega Ramps Stunt Car Games 3D

نسخه۱.۳۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۶
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Game Pace
‏‏به بازی های بدلکاری ماشین بازی های بدلکاری اتومبیلرانی GT خوش آمدید که در آن شما را در بازی های مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ به چالش می کشند. شیرین کاری برای دوستداران شیرین کاری های مگا رمپ مسابقات اتومبیل رانی در این بازی GT Car Racing Stunts Mega Ramp با اضافه شدن تمام حالت های جدید شیرین کاری مسابقه مگا رمپ با اجرای شیرین کاری GT Car در مگا رمپ و بازی های اتومبیل رانی بازی فرمول فرمول. آیا شما عاشق بازی های اتومبیل رانی هستید و جستجوی شما برای بازی های بدلکاری مگا رمپ همچنان ادامه دارد، اگر پاسخ شما مثبت است وارد این حوزه از بازی های اتومبیلرانی شوید از بازی های بدلکاری مگا رمپ لذت ببرید که در آن می توانید شور و اشتیاق شیرین کاری خود را سیراب کنید. مد عملی و متقاعد کننده بازی اتومبیل رانی. عطش خود را برای شیرین کاری های ماشینی برای بازی های مسابقه ای با درگیر شدن در بازی اتومبیل رانی پر از ماموریت های شیرین کاری هیجان انگیز و خیره کننده بازی های اتومبیل رانی که در آن با برخی از ویژگی های شیرین کاری مگا رمپ ویژه روبرو می شوید، رفع کنید. دسته‌های بدلکاری کلاس نخبگان بازی‌های ماشینی شما را با بهترین شیرین‌کاری‌های مسابقه‌ای ماشین در بازی مسابقه‌ای در تماس نگه می‌دارد و سرگرمی و شیرین کاری بی‌پایان را در حرفه رانندگی ماشین خشک خود در بازی‌های مسابقه‌ای پر می‌کنید. از کمپین بدلکاری طبیعی و چالش برانگیز بازی‌های اتومبیل رانی GT با جذب تک تک لحظات خاص شیرین کاری مگا رمپ به شیوه‌ای انرژی‌بخش لذت ببرید.
‏شما مدل‌های ماشینی مختلفی را قبل از صفحه‌نمایش اندروید خود دارید که می‌توانید از بین آن‌ها به سختی تلاش کنید. وضعیت بازی های ماشینی که در آن می توانید تمام نیازهای بازی مسابقه ای را با کمی تلاش برطرف کنید. هر ویژگی مربوط به بازی به خوبی برنامه ریزی شده است و مفاهیم سنتی بازی های مسابقه ای را در همه زمینه های مربوط به بازی های سه بعدی می شکند. می توانید اوقات فراغت خود را با فعالیت های مهیج بدلکاری ماشین بازی های اتومبیل رانی پر کنید که به شما یاد می دهد تا از عهده تمام امور شیرین کاری مگا رمپ در مد فرمانروایی بازی های اتومبیلرانی برآیید. حالت بازی مورد علاقه خود را از بین پنج حالت بازی موجود در این بازی مسابقه ای انتخاب کنید که به شما دریچه های بدلکاری مساوی از بازی های مسابقه ای را ارائه می دهد تا در مدت زمان بسیار کوتاه و در بازه زمانی معین برای ثبت مسابقه اتومبیل رانی، شما را استاد بدلکاری معروف در بازی های اتومبیل رانی کند. بازی‌ها.
‏از حالت حرفه‌ای، شیرین کاری‌های اتومبیلرانی GT، چندنفره، حالت و شیرین کاری کوهستانی گزینه‌ای ایجاد کنید و از تمام دستورات و کنترل‌های بازی دوستانه استفاده کنید که راه شما را در شیرین کاری مگا رمپ هموار می‌کند تا شما را به یک بدلکار افسانه‌ای بازی‌های ماشین تبدیل کند. . رمپ‌های کاملاً برنامه‌ریزی‌شده و به خوبی سازمان‌دهی شده بازی‌های مسابقه‌ای، آزمونی واقعی برای همه بازیکنان امیدوارکننده بازی‌های مسابقه‌ای است که در مرکز پلتفرم‌های بدلکاری خلاقانه قرار دارند تا از طریق اجرای موفقیت‌آمیز شیرین کاری‌های ماشین دیوانه‌کننده بازی‌های رانندگی ماشین، دستورات و اقتدار خود را تأیید کنند. ماشین GT خود را در مگا رمپ GT برانید تا شیرین کاری مسابقات اتومبیل رانی GT را با انواع بازهای کامل بازی های اتومبیلرانی انجام دهید زیرا هیچ چیز پنهان یا مبهم در هیچ سطحی برای بازیکن وجود ندارد که به او شانس بزرگی برای برنده شدن در تمام ماموریت های نفس گیر بازی های رانندگی با خود بدهد. تجربه گذشته از بازی های بدلکاری ماشینی مگا رمپ.
‏کنترل های بازی را به میل خود سفارشی کنید و با رویای خود در مسیر رانندگی مدل های مختلف بازی های اتومبیل رانی در GT Car Racing Stunt و لذت بردن از مسیرهای هیجان انگیز و خیره کننده، بیایید. شیرین کاری مگا رمپ برای از بین بردن انواع ترس های رانندگی شما از بازی های ماشین. در بازی‌های مسابقه‌ای بسیار دقیق باشید و روی جاده‌ها تمرکز کنید، زیرا موانع و موانع زیادی در بازی‌های مسابقه‌ای وجود دارد که در شیرین‌کاری‌های ماشین پیست هستند.
‏GT Car Racing Car Stunts ویژگی های بازی Ramp Mega:
‏ پنج حالت مختلف بازی با حالت انتخاب باز.
‏ بعد از تولید جدید شیرین کاری های اتومبیل رانی GT.
‏ توسعه بی عیب و نقص و مگا رمپ های پیچیده.
‏ مدل های ماشین مارک برای بازیکنانی که می توانند از بین آن ها انتخاب کنند.
‏ طرح های ایده آل با مدیریت کامل ماموریت ها.
‏ زاویه دقیق ارائه زوایای کامل دوربین.
‏ ارائه های گرافیکی خودنمایی با کیفیت بالا .
‏ دهانه های واقعی در انتخاب کنترل های بازی.
‏ شیب و چرخ دنده روی صفحه نمایش دکمه های جداگانه را کنترل می کند.
‏ عکس های صوتی واقعی پس زمینه مکمل.
‏‏✅ویژگی های جدید اضافه شد
‏✅باگ های قبلی رفع شد
‏✅محیط و رابط کاربری بهینه شده
‏✅بهبود عملکرد و امنیت

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر دیانا
١٧ مهر ١٤٠١

این بازی عالی است

میپسندم۱۲ نمیپسندم۵
عکس کاربر امیر محمد میرزایی
٣٠ آذر ١٣٩٩

میپره بیرون حیف نت دالآد نکنین

میپسندم۲۶ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده