استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۸
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۵
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Slot Studio
‏‏شبیه ساز مدرن Army Missile War یک دوره جدید بازی جنگی با شبیه سازهای جنگی است که ترکیبی از سیستم مدرن موشک ها و سناریوهای واقعی از میدان نبرد مرگبار با چالش های شدید یک منطقه جنگی است.
‏در این سیستم مدرن جنگی برج های دشمن و تانک ها به شما حمله می کنند و شما باید با هدف قرار دادن با ماشین جنگی خود آنها را نابود کنید و هلیکوپترهای آنجا را با حملات موشکی با موفقیت نابود کنید. شما این شانس را دارید که با شلیک دقیق مقر فرماندهی و کشتی های جنگی دشمن را در منطقه مورد نظر از بین ببرید. با تانک های دشمن تماس چشمی مراقب داشته باشید و از مواضع دور به اهداف حمله کنید، ارتش های نظامی دشمن را در نبردهای نظامی شکست دهید.
‏در این نبرد جنگ اکشن جهانی، احساس جنگ را احساس کنید، که در آن فقط شما با رقبای خود می جنگید. . قدرت خود را بشناسید و دقت هدف گیری و مهارت های خود را به عنوان یک تیرانداز از طریق هم ترازی بهبود بخشید. تانک ها و کشتی های جنگی دشمن را با راکت ها و موشک های قدرتمند نابود کنید. وسایل نقلیه و سلاح های دشمن را از منطقه هدف منهدم کنید و با مسلسل مدرن در نبرد پیروز شوید.
‏به برج ها و تانک های دشمن حمله کنید تا ماموریت های جنگی را با موفقیت انجام دهید. برجک ها و کشتی جنگی دشمن را در منطقه هدف منهدم کنید و آنها را در منطقه نبرد موشکی از بین ببرید. شبیه‌ساز جنگ موشکی ارتش مدرن به شما این فرصت را می‌دهد تا در منطقه جنگی سه بعدی بازی کنید و بهترین جنگ را با شبیه‌سازی واقعی موشک‌ها در جنگ شبیه‌ساز موشک مدرن تجربه کنید.
‏نحوه بازی:
‏- تنظیم یک را بکشید هدف خاص
‏- فشار دهید تا هدف خود را با دقت هدف قرار دهید
‏- برای حمله 'موشک' را فشار دهید
‏-دفاع، کشتی ها، برجک ها و تانک های دشمن را نابود کنید
‏- سطوح پاک ماموریت های دیگر را باز کنید
‏ br>این بازی جدید Modern Army Missile War را از فروشگاه Google play دانلود و بازی کنید. بازخوردها و رتبه‌بندی‌های شما برای ما ارزشمند است تا خودمان را مشغول ایجاد سرگرمی بیشتر در بازی‌ها کنیم تا شما، خانواده و دوستانتان را سرگرم کنیم.
‏توجه:-
‏در صورتی که اشکالی پیدا کردید که باید برطرف شود، فقط یک ایمیل برای ما ارسال کنید، ما آن را بهبود خواهیم بخشید و در اسرع وقت به ایمیل شما پاسخ خواهیم داد.
‏‏مشکل در سطح 12 با حل شده است. سایر اشکالات و مشکلات خرابی برطرف شد.
‏• بهبود عملکرد⚙️
‏• بیش از 20 سطح جدید اضافه شد
‏• چالش های بیشتر با ماموریت های ماهر
‏• برج های موشکی جدید با قابلیت های مختلف اضافه شدند
‏• دانلود آخرین به روز رسانی در حال حاضر برای دستیابی به محتوای جدید! زمان ضربه زدن به میزها است!

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
٤ دی ١٤٠٢

‏✓ خیلی بد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سجادعمرانی
١٤ فروردین ١٤٠٠

قابل قبول

میپسندم۱۲ نمیپسندم۴
عکس کاربر hossein kenzo
١ بهمن ١٣٩٩

چرته خیلی بده

میپسندم۲۵ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده