استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۶.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸۵
حجم۱.۴ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Yoozoo (Singapore) Pte. Ltd
‏‏شهر را تسخیر کنید، بی نهایت را کشف کنید! Infinity Kingdom یک بازی استراتژیک mmo به سبک کارتونی است. به عنوان یک ارباب مدبر، باید از سرزمین نورهایم در برابر کوتوله‌های شیطانی دفاع کنید و در عین حال از خود در برابر سایر بازیکنان مهاجم محافظت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏سه سال پیش، کوتوله‌ها خط دفاعی شمالی را در هم شکستند و ارتش مکانیکی خود را به جنگ هدایت کردند. . هزاران شهر سقوط می کنند و سرنوشت نوع بشر در تعادل است. اکنون جاودانه ها زیر پرچم شما جمع می شوند. بزرگ‌ترین‌های تاریخ اکنون آماده‌اند تا نیروهای مخوف شما را به نبرد هدایت کنند! اربابان! آیا قادر به دفع دشمنان و بازگرداندن صلح به این سرزمین زخمی هستید؟
‏کمک! آنها گنوم ها در حال ویران کردن هستند!
‏تو بالاخره رسیدی، پروردگار من! قلمرو ما در وضعیت وخیمی است! گنوم ها شهرهای ما را مانند طاعون ملخ غارت کرده اند و مردم ما به شدت به کمک شما نیاز دارند! کیمیاگران آماده هستند تا به ما کمک کنند تا شهر را بازسازی کنیم تا مردم بتوانند به دنبال پناهندگی بیایند. شهر را بازسازی کنید، سریع‌تر رشد کنید، سریع‌تر بسازید، سریع‌تر تمرین کنید و سپس همه چیز را در مقابل آن دشمنان قرار دهید!
‏جاودانه ها جمع می شوند!
‏بیش از 50 جاودانه قدرتمند از تمدن های مختلف آماده کمک به بشریت هستند. شورای حکیم به شما این حق را می دهد که از طریق سنگ فیلسوف، جاودانه ها را در تالار جاودانه ها احضار کنید. Immortals با توانایی های فوق العاده قدرتمند خود برای هدف شما می جنگند. کلئوپاترا، ژولیوس سزار، مرلین، رابین هود ... نیروهای شما جمع شده اند! آنها آماده مبارزه برای شما هستند تا دشمنان را بیرون کنید، جهان را نجات دهید یا یک کمپین PVE را تکمیل کنید!
‏اژدهای حماسی بیدار شوند!
‏7 نوع عنصر اژدها در غار اژدها اسرارآمیز زندگی می کنند، و فقط شجاع ترین جنگجویان می توانستند آنها را بیدار کنند. آیا هیجان زده هستید که یک تخم اژدهای حماسی را ادعا کنید، آن را از تخم بیرون بیاورید و رشد جوجه ریزی را تماشا کنید؟ آنها را به خوبی بزرگ کنید و تبدیل به مبارزانی خشن می شوند! اژدهای خود را با عنصر Immortals تعیین کنید و Buffs انحصاری واحد عنصری در نبردها برای شما فعال می شود!
‏استراتژی های خود را تیز کنید، ایده آل خود را سفارشی کنید. تیم!
‏واحد عنصری در نبردها شکست ناپذیر به نظر می رسد، اما به یاد داشته باشید که بهترین ترکیب ها هنوز پیدا نشده اند! به همه ویژگی‌ها و علاقه‌مندان عنصری که واحدهای شما پوشش می‌دهند فکر کنید، جاودانه‌های قدرتمندی را با اژدها اختصاص دهید، دشمنان خود را در میدان نبرد کنترل کنید و به آنها نشان دهید که پادشاه کیست!
‏کاوش ویرانه‌ها: تکه‌هایی از تاریخ نورهایم را فاش کنید! تعدادی از خرابه ها در سراسر نقشه جهان پراکنده خواهند شد. پیشاهنگان خود را اعزام کنید تا در مورد آنها تحقیق کنند تا Stele Shards را بدست آورید، که می تواند در بناهای تاریخی قلمرو شما برای فاش کردن قطعاتی از تاریخ نورهایم استفاده شود. پاداش های بی حد و حصری نیز در انتظار ماجراجویی هیجان انگیز شماست!
‏‏ویژگی های جدید
‏1. افزایش حد سطح
‏ a. سربازان (Lv.55)
‏ ب. اژدها (Lv.55)
‏ ج. جاودانه ها (Lv.55)
‏ د. خوب زمان (فصل 18)
‏ e. فناوری آکادمی
‏ f. برج مهارت های دانش (12 مهارت جدید)

‏بهینه سازی ها
‏1. فروش کریستال اژدهای باد
‏2. شطرنج نبرد
‏ a. قوانین خروج از اتاق‌های دعوت‌نامه‌های اتحاد را تنظیم کرد
‏ ب. Emojis
‏3. نمایشگر Unit Expedition
‏4. نمایش جاودانه

نظرات و امتیاز ها

۸۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر majid
١٥ تیر ١٤٠٣

‏✓ داشتن گرافیک بالا و جذابیت بالای بازی با عرض سلام خدمت شما این بازی گرافیک بسیار خوب و جذابی داره لطفا در صورت امکان خرید درون برنامه رو برای این بازی انجام بدید مطمئنا نفرات زیاد استقبال می کنن. لطفا پیگیری نمایید. ممنون

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۱۲۷۳۵۹
١٥ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ بازی مسخرف برای اینکه دانلودش کنی یک گی اینترنت میخوره ‏✗ دو اژدها هرگز باز نمیش اینترنت فورجی حتی با فیلتر شکن هم باز نمیشه هیچی نمیار بالا فقط يک سياهی خاک برسرتون برای بازی درست کردنوت

میپسندم۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر A.S.M.A
٥ دی ١٤٠٢

‏✓ همه چی عالیه ‏✗ اینه که باید پول بدی بیشتر بری بالاتر من سرور ۲۰۵ هستم اگه خواستید. ایرانی هم اونجا هست

میپسندم۸ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده