استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Infinity Kingdom:save the dog

Infinity Kingdom:save the dog

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷۱
حجم۷۶۸ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Yoozoo (Singapore) Pte. Ltd
‏‏شهر را تسخیر کنید، بی نهایت را کشف کنید! Infinity Kingdom یک بازی استراتژیک mmo به سبک کارتونی است. به عنوان یک ارباب مدبر، باید از سرزمین نورهایم در برابر کوتوله‌های شیطانی دفاع کنید و در عین حال از خود در برابر سایر بازیکنان مهاجم محافظت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏سه سال پیش، کوتوله‌ها خط دفاعی شمالی را در هم شکستند و ارتش مکانیکی خود را به جنگ هدایت کردند. . هزاران شهر سقوط می کنند و سرنوشت نوع بشر در تعادل است. اکنون جاودانه ها زیر پرچم شما جمع می شوند. بزرگ‌ترین‌های تاریخ اکنون آماده‌اند تا نیروهای مخوف شما را به نبرد هدایت کنند! اربابان! آیا قادر به دفع دشمنان و بازگرداندن صلح به این سرزمین زخمی هستید؟
‏کمک! آنها گنوم ها در حال ویران کردن هستند!
‏تو بالاخره رسیدی، پروردگار من! قلمرو ما در وضعیت وخیمی است! گنوم ها شهرهای ما را مانند طاعون ملخ غارت کرده اند و مردم ما به شدت به کمک شما نیاز دارند! کیمیاگران آماده هستند تا به ما کمک کنند تا شهر را بازسازی کنیم تا مردم بتوانند به دنبال پناهندگی بیایند. شهر را بازسازی کنید، سریع‌تر رشد کنید، سریع‌تر بسازید، سریع‌تر تمرین کنید و سپس همه چیز را در مقابل آن دشمنان قرار دهید!
‏جاودانه ها جمع می شوند!
‏بیش از 50 جاودانه قدرتمند از تمدن های مختلف آماده کمک به بشریت هستند. شورای حکیم به شما این حق را می دهد که از طریق سنگ فیلسوف، جاودانه ها را در تالار جاودانه ها احضار کنید. Immortals با توانایی های فوق العاده قدرتمند خود برای هدف شما می جنگند. کلئوپاترا، ژولیوس سزار، مرلین، رابین هود ... نیروهای شما جمع شده اند! آنها آماده مبارزه برای شما هستند تا دشمنان را بیرون کنید، جهان را نجات دهید یا یک کمپین PVE را تکمیل کنید!
‏اژدهای حماسی بیدار شوند!
‏7 نوع عنصر اژدها در غار اژدها اسرارآمیز زندگی می کنند، و فقط شجاع ترین جنگجویان می توانستند آنها را بیدار کنند. آیا هیجان زده هستید که یک تخم اژدهای حماسی را ادعا کنید، آن را از تخم بیرون بیاورید و رشد جوجه ریزی را تماشا کنید؟ آنها را به خوبی بزرگ کنید و تبدیل به مبارزانی خشن می شوند! اژدهای خود را با عنصر Immortals تعیین کنید و Buffs انحصاری واحد عنصری در نبردها برای شما فعال می شود!
‏استراتژی های خود را تیز کنید، ایده آل خود را سفارشی کنید. تیم!
‏واحد عنصری در نبردها شکست ناپذیر به نظر می رسد، اما به یاد داشته باشید که بهترین ترکیب ها هنوز پیدا نشده اند! به همه ویژگی‌ها و علاقه‌مندان عنصری که واحدهای شما پوشش می‌دهند فکر کنید، جاودانه‌های قدرتمندی را با اژدها اختصاص دهید، دشمنان خود را در میدان نبرد کنترل کنید و به آنها نشان دهید که پادشاه کیست!
‏کاوش ویرانه‌ها: تکه‌هایی از تاریخ نورهایم را فاش کنید! تعدادی از خرابه ها در سراسر نقشه جهان پراکنده خواهند شد. پیشاهنگان خود را اعزام کنید تا در مورد آنها تحقیق کنند تا Stele Shards را بدست آورید، که می تواند در بناهای تاریخی قلمرو شما برای فاش کردن قطعاتی از تاریخ نورهایم استفاده شود. پاداش های بی حد و حصری نیز در انتظار ماجراجویی هیجان انگیز شماست!
‏‏عملکرد جدید
‏1. شطرنج نبرد

‏بهینه سازی ها
‏1. بهینه سازی رابط کاربری
‏2. بهینه سازی جزئیات دیگر

نظرات و امتیاز ها

۷۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ЩѺLҒHOSEIN
٥ روز پیش

‏✓ گرافیک ‏✓ سبک بازی ‏✓ استراتژیک ‏✗ فیلتر بودن همه چیز بازی عالیه فقط مشکل فیلتر بودن بازیه

۰ ۰
Sepehr
٢٢ بهمن ١٤٠١

‏✓ ۱: کیفیت،گرافیک،شخصیت پردازی عالی ‏✓ ۲:جلوه های بصری فوق‌العاده ‏✓ داشتن کارکتر های زیاد مثل آرش کمانگیر ‏✓ ۴:داستانی زیبا و جالب ‏✓ ۵:نبرد های جذاب و دشوار ‏✗ ۱:فیلتر بودن ‏✗ ۲:ممکن که برای گوشی های ضعیف هنگ کنه هر چی درباره این بازی بگم کمه عالیه ۵ ستاره براش کمه به تمام امپراطوری های بزرگ و باشکه همرا با پادشاهان و افسانه هاش دقت شده مثل همین آرش کمانگیر خودمون و گرافیک فوق‌العاده و زیبا و موسیقی گوش نواز ولی یک بدی که داره فیلتره من به شما پیشنهاد میکنم که از وی پی ان Gphe و S…

۸ ۲
mohammad kadkoda 10
٢١ بهمن ١٤٠١

‏✓ خوب ‏✓ کیفت بالا ‏✗ یکم تکراریه ‏✗ باید با فیلتر پلی بدین عالیه فقط باید فیلتر شکن باشه😭😭😭😭😭

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده