استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Epic Summoners: Hero Legends - Fun Free Idle Game

Epic Summoners: Hero Legends - Fun Free Idle Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱.۲۸۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۵
حجم۱۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Feelingtouch HK
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏یک بازی نقش محور جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی، گیم پلی هیجان انگیز و امکان بازی آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا،
‏شما عازم سفری برای یافتن نردبان جادویی و کشف رازهای آن میشوید. گروهی از قهرمانان در این سفر شما را یاری میدهند اما تا رسیدن به نردبان جادویی چالش های بزرگی پیش رویتان است که باید با موفقیت از تمام آنها عبور کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏گیم پلی هیجان انگیز
‏شما نه تنها میتوانید قهرمانان تان را به صورت دستی کنترل کنید بلکه میتوانید آنها را در حالت نبرد خودکار گذاشته تا خودشان به صورت خودکار با دشمنان مبارزه کرده و شما فقط نظاره گر میدان باشید. با پیشرفت در بازی و پیروزی در نبردهای مختلف به آیتم ها و تجهیزاتی افسانه ای دست خواهید یافت که میتوانید قهرمانان تان را به آنها تجهیز کنید و شانس تان را برای پیروزی در نبردها افزایش دهید. البته تمام نبردهای بازی آنلاین نیست و شما میتوانید در نبردهای حالت یک نفره و آفلاین بازی نیز شرکت کرده و جوایز بزرگی بدست آورید.
‏استراتژی و تاکتیکی که پایانی بر آن نیست!
‏شما میتوانید قهرمانان تان را از بین صدها کاراکتر قهرمان از گروه های مختلف انتخاب کرده و قابلیت هایشان را نیز ارتقا دهید. از تجهیزات و سلاح هایی که بدست می آورید و همچنین قابلیت های خاص قهرمانان تان به موقع و هوشمندانه استفاده کنید تا شانس پیروزی تان بیشتر شود. با تمام اینها بیشتر مواقع داشتن یک استراتژی ساده و در عین حال کارآمد میتواند ضامن موفقیت شما در این بازی باشد.
‏محیط هیجان انگیز بازی
‏برای رسیدن به اهداف تان باید مبارزه کنید و البته یادتان باشد که از بهترین تجهیزات و سلاح ها نیز استفاده کرده و حتما قهرمانان تان را ارتقا دهید. بین هوانورد مخصوص سفر، آوردگاه، نردبان جادویی و چاه آرزوها سرزمینی وسیع است که باید کشف شود! این بازی مرتبا به روز میشود و آیتم ها و امکانات جدیدی به آن اضافه میشوند از این رو هیچ گاه برای شما کسل کننده نخواهد شد.
‏گرافیک و موسیقی فوق العاده
‏گرافیک این بازی هنرمندانه و با رعایت کوچکترین جزئیات طراحی شده است. حرکات کاراکترها در بازی کاملا طبیعی و افکت های بصری مربوط به قابلیت های خاص کاراکترها نیز در نوع خود فوق العاده است. موسیقی متن بازی نیز به قدری زیباست که شاید دلتان بخواهد حتی وقتی در بازی نیستید نیز به آن گوش دهید.
‏نبرد با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین
‏وارد بخش آوردگاه شوید و در آن با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید. فکر میکنید بتوانید همه آنها را شکست دهید؟ این زمانی شدنی است که باهوش تر از آنها باشید و تاکتیک های بهتری را اتخاذ کنید. بعد خواهید دید که چطور رده تان بین کاربران دیگر چطور بالا و بالاتر خواهد رفت. ضمنا با هر پیروزی جوایز زیادی نیز به دست خواهید آورد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Some bugs have been fixed.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده