استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
Wild Deer Hunting Adventure: Animal Shooting Games

Wild Deer Hunting Adventure: Animal Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۸
حجم۸۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده SOTEC APPS
‏‏وقت آن است که به این دنیای جدید بازی های شکار، که در آن بسیاری از اقدامات و هیجانات برای لذت بردن از شکار گوزن را دارید وارد شوید و دید خود را نسبت به شکار، گسترش دهید.
‏در این دنیای بازی های حیوانات گام بردارید تا خاطرات شکار طبیعی را تازه کنید. با اثبات توانایی های خود در این بازی در تمام دوران بازی های شکار ، به اعماق بازی های تیراندازی و شکار شیرجه بزنید تا شکارچی افسانه ای شوید. همراه با لذت بردن از هیجانات بی وقفه و به صورت آفلاین از بازی ، برای شکار حیوانات، سطح و لول خود را افزایش دهید.
‏همانطور که از ویژگی های دردسترس این بازی استفاده می کنید، بدانید که به شما کمک می کند تا در حالت افلاین بازی های شکار با اسلحه ، از همه چیز لذت ببرید.
‏از نوع رسمی شکارچی نباشید و به عنوان شکارچی آزاد در 'تیراندازی بازی های حیوانات' (نام بازی) حرکت کنید تا نام خود را در محافل شکار به عنوان شکارچی حیوانات وحشی نخبه ،رایگان ثبت کنید.
‏در این بازی ماجراهای ویژه بسیاری برای شما وجود دارد که دیدگاه های گسترده تری از بازی های شکارچی جنگل را در طول اقامت و پلی دادن خود در بخش های جدید، به شما می دهد.
‏بهترین سطح خود را امتحان کنید تا این انقلاب جدید بازی های تیراندازی را به بهترین شکل ممکن با بازی های جنگنده fps مقایسه کنید.
‏هر سطح از این بازی جدید شکار، اسلحه FPS است که بهترین تجربه شکار بازی های تیراندازی آفلاین را برای شما فراهم می کند.در طول اقامت خود در ماجراجویی شکار 'بهترین بازی تیراندازی' ، به تدریج با حرکت از قسمت های ساده به سمت مراحل پیچیده ، مهارت های شکار خود را در بازی های تیراندازی اکشن توسعه دهید.
‏هنر واقعی تیراندازی به حیوانات را بیاموزید و تبدیل به تیرانداز عملی و متخصص شوید تا از بهترین زمان خچد با شکار گوزن لذت ببرید.
‏با شکار در این محیط جدید بازی های شکار به عنوان شکارچی سافاری ، کیسه های شکار خود را با انواع گوزن های مختلف پر کنید و تاریخچه و سوابق جدیدی را برای بازیکنان آینده ثبت کنید.
‏ ویژگی های بازی های تیراندازی و شکارچی پیشرفته:
‏شکار جدید سافاری.
‏ماجراجویی و شکار وحشیانه.
‏اسلحه تک تیرانداز موثر.
‏گنج و مهمات بی پایان.
‏کمپینگ شکار و افزایش سرعت عمل.
‏اولین فرد در استعدادهای تیراندازی شوید.
‏ماموریت های تیراندازی جدید.
‏بازی ساده ، گیم پلی روان و آسان.
‏به روی این بازی شکار وحشی جنگل کلیک کنید تا با گذر از تمام سطوح شکار گوزن سافاری 2019 ، نام خود را در بازی های حیوانات وحشی ثبت کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏-به محیط، فضای واقع گرایانه ی جنگلی اضافه شده است.
‏ -تنوع بیشتری از حیوانات ،برای شکار اضافه شده است.
‏ -صداهای بیشتری برای تیراندازی اضافه شده.
‏ -اسلحه بیشتری برای تیراندازی به حیوانات اضافه شده.
‏ -کنترل بازی و رفتار حیوانات بهتر شده و بهبود یافته.
‏ -اضافه کردن حالت شکار بیشتر برای کاربر در دسترس است.
‏ -گرافیک بازی را بر اساس تقاضای کاربر بهبود بخشیدیم.
‏ -استراتژی تبلیغاتی را خیلی بهبود بخشیدیم.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده