استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dolphin Robot Transform Wars

Dolphin Robot Transform Wars

نسخه۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱
حجم۷۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Golden Guns Studio
‏‏به بازی های ربات دلفین های استودیو Golden Guns خوش آمدید تا از جنگ ربات ها در شهر و آب لذت ببرید. در این بازی ماشین روبات برای نبرد ربات های آینده نگر برای تخریب ربات های بیگانه در شهر آماده شوید. در این تبدیل ربات دلفین - تیراندازی ربات، شما باید به جنگجویان روبات دشمن حمله کنید تا مردم را از دست روبات های رقیب نجات دهید. این شبیه ساز ربات حیوانی ماجراجویی جالب بازی ربات دلفین برای شلیک به روبات های مکانیکی حریف است. احتمالاً شما بازی‌های ماشین روباتی و بازی‌های ربات پرنده را بازی کرده‌اید، اما این نبرد ربات شبیه‌سازی منحصربه‌فرد و شگفت‌انگیز بازی دلفین‌ها: مبارزه با ربات‌های ماشین جدید است. در این بازی دلفین گرسنه بروید و دشمنان دیگر را بکشید: بازی های ربات ماشینی و منطقه را پاک کنید تا یک بازیکن حرفه ای از بازی های این ربات کوسه باشید.
‏اهداف این بازی ماشین ربات دلفین: شبیه ساز ربات را درک کنید و ماموریت های این را پاک کنید. بازی ربات اولین سطح از تبدیل این ربات دلفین عصبانی را شروع کنید: حمله ربات و شلیک با تفنگ رباتیک. تبدیل ربات به حیوانات دریایی مانند دلفین و بیمارستان شهر نجات، ساختمان ها، مدرسه و مراکز خرید در این بازی ربات ماشین: بازی تبدیل ربات جدید. در این بازی دلفین: بازی ربات کوسه، از قدرت های مختلف ربات مانند ضربه، مشت، حمله و شلیک برای کشتن ربات حریف استفاده کنید. از بازی ربات ماشین در آب برای شلیک به روبات های کوسه و ربات های نهنگ در این جنگ ربات بازی دلفین: بازی تبدیل ربات لذت ببرید. تجربه بازی تبدیل ربات خود را برای پاکسازی منطقه از روبات های دشمن در این بازی ربات ماشینی قدرتمند کنید. چالش های این بازی تبدیل ربات دلفین را کامل کنید و به ربات زیردریایی در آب دریا حمله کنید تا در مراحل بازی ربات پیروز شوید. رابط منحصر به فرد و کنترل صاف این جنگ ربات دلفین، کاربر را به بازی معتاد این نبرد ربات حیوانی تبدیل می کند: بازی ماشین ربات.
‏از بازی دلفین های وحشی پر از اکشن لذت ببرید: بازی رایگان ماشین ربات و تجربه جنگ ربات های زیر آب در شهر. در حالت بقا در این بازی ربات دلفین بجنگید: بازی تبدیل ربات و حمله کنید تا جهان را در این تبدیل ربات دلفین رد کنید: بازی های تیراندازی رایگان ربات. این بازی ربات دلفین نبرد ربات حیوانات شگفت انگیز است: بازی ربات ماشین برای نجات غیرنظامیان از مافیای ربات. خود را برای بازی های ربات حیوانات واقعی در این بازی ربات ماشین واقعی آماده کنید و به یک بازیکن ربات قهرمان این بازی ماشین روبات تبدیل شوید. دانلود و بازی ربات دلفین تبدیل و استفاده از توانایی های رباتیک در این بازی ربات دلفین آینده.
‏ویژگی های این جنگ ربات دلفین - بازی رایگان تیراندازی ربات
‏بازی ربات واقعی و انیمیشن های قدرتمند
‏گیم پلی جالب حیوانات جنگ ربات
‏کنترل صاف و رابط بازی ماشین ربات
‏تفریح ​​و سرگرمی در این بازی ربات دلفین
‏بازخورد خود را برای به روز رسانی های آینده در این بازی دلفین ارائه دهید: بازی های تیراندازی ربات جدید
‏‏🐬 Dolphin Robot Transform War 🐬
‏چیزهای جدید در Dolphin Game:..
‏- اضافه شدن حالت های جدید
‏- تغییرات بیشتر
‏- انیمیشن های سرگرم کننده و روان تر
‏دانلود بازی ربات دلفین و لذت ببرید. بازخورد خود را برای به روز رسانی های آینده ارائه دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پویان
٢٨ اسفند ١٤٠١

خیلی چیز ها رو نداره مثال تریلی

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر اسماعیل اچگزیی
٢٢ دی ١٤٠١

بازی خیلی خوب عالیییییییییییییعالللللللررر

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر kian
٧ بهمن ١٤٠٠

خیلی خوبه فقت کاش که کشتی میشد

میپسندم۸ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده