استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Crazy Car Stunts: Ramp Car

Crazy Car Stunts: Ramp Car

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۳
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mustard Games Studios
‏‏بیایید با ماشین‌های مورد علاقه‌تان مانند ماشین‌های ورزشی، مسابقه‌ای، کلاسیک و سرعتی به بازی‌های ماشین پلیس دیوانه‌وار بروید. از این شیرین کاری های ماشین رمپ بزرگ لذت ببرید و به راننده قهرمان قهرمان این بازی ماشین تبدیل شوید.
‏این شیرین کاری های ماشین شیب دار دیوانه - شبیه ساز رانندگی ماشین شامل رابطی صاف است که در آن می توانید به راحتی بر روی ماشین شیرین کاری فرمول برتر، شیرین کاری انجام دهید. ماشین های پلیس دیوانه خود را انتخاب کنید و در مسیرهای دشوار با سرعت فوق العاده در این بازی های ماشین سواری کنید. از شیرین کاری و شیرین کاری اتومبیل رانی gt در بازی شگفت انگیز ماشین مسابقه ای در شیرین کاری سه بعدی ماشین هیجان انگیز لذت ببرید.
‏این بازی شیرین کاری در بازی های ماشین با ماشین فرمول دیوانه یک ماشین دیوانه رایگان آفلاین برای بازی، مسابقه، پریدن، شیرین کاری در اکشن است. پر از موانع و رمپ ها تمام ماموریت های شبیه ساز رانندگی ماشین پلیس دیوانه را کامل کنید: مسیرهای غیرممکن در این مسابقه بدلکاری ماشین مگا رمپ و لذت بردن از فرمان نرم و کنترل های مورد استفاده در این بازی بدلکاری ماشین مگا رمپ. در رانندگی با این بدلکاری های فرمول دیوانه وار استاد که در بازی های شیرین کاری غیرممکن ماشینی مگا رمپ گنجانده شده است، قهرمان شوید تا چالش های جدید را بپذیرید.
‏در این بازی ماشینی، پرش با ماشین شیرین کاری از روی بیابان، شهر، آب و کوه ها را تجربه خواهید کرد. در این بازی ماشین سرعتی، ماشین مسابقه ای مورد علاقه خود را مانند ماشین های شدید، ماشین عضلانی، جیپ ها انتخاب کنید و در مسیرهای غیرممکن در بازی شیرین کاری ماشین های دیوانه رانندگی کنید.
‏برای بدلکاری در مسابقات اتومبیل رانی، با شیرین کاری ماشین پلیس دیوانه شروع کنید. برای همه چیزهای ورزشی می‌توانید در شیرین‌کاری رمپ دیوانه‌کننده رایگان بازی کنید. در بازی‌های رانندگی ماشین، ماشین‌های پلیس دیوانه را در مسیرهای غیرممکن پیچ خورده و منحنی برانید.
‏برای ماموریت‌های چالش‌برانگیز، از این شیرین کاری‌های دیوانه‌کننده ماشین سه بعدی لذت ببرید. جرات کنید در این مسابقات اتومبیل رانی به راننده پر سرعت تبدیل شوید. این بازی های شیرین کاری رمپ دیوانه با سرعت بالا: بازی های ماشین رایگان مملو از بدلکاری های دیوانه ماشین با مسابقه شدید gt است که باید ماموریت بازی های شیرین کاری ماشین را انجام دهید.
‏برای تفریح ​​با وسایل نقلیه متعدد در ماشین دیوانه آماده شوید. بازی در بازی های جدید شیرین کاری ماشین. سریع برانید و در ماشین نهایی بدلکاری انجام دهید. stunts car 3d ماجراجویی جدیدی را برای دوستداران بازی های بدلکاری پلیسی به ارمغان می آورد. بازی های ماشینی شیرین کاری با گرافیک شگفت انگیز و گیم پلی هیجان انگیز. به مسابقات قهرمانی مسابقات اتومبیل رانی بپیوندید و در این مسابقه پیروز شوید تا مهارت های شدید راننده شیرین کاری خود را در جدیدترین بازی ماشین اثبات کنید.
‏در این بازی های ماشینی غیرممکن با طراحی خلاقانه، آزادانه با ماشین های پلیس دیوانه و کامیون هیولا همراه با ماشین شیرین کاری دیوانه رانندگی کنید. می‌توانید از حالت چندنفره برای مسابقه با رانندگان رقیب و برنده شدن در مسابقه در بازی‌های شیرین کاری با سرعت بالا در بازی‌های ماشین پلیس دیوانه لذت ببرید.
‏ویژگی‌های اصلی بازی‌های ماشین پلیس دیوانه: بازی‌های شیرین کاری با ماشین
‏- جهت‌های مختلف شیرین کاری ماشین پلیس دیوانه
‏- محیط های بزرگ و گزینه های متعدد در دسترس
‏- طیف گسترده ای از گزینه های انتخاب ماشین مانند کامیون های هیولاهای دیوانه، شیرین کاری های ماشین عضلانی، ماشین های فرمول دیوانه و ماشین های مسابقه ای اسپورت دیوانه
‏- سطوح و ماموریت های پر اکشن رانندگی ماشین پلیس دیوانه
‏- گزینه های کنترل سرعت و شتاب
‏- جوایز برنده شدن در بازی در شیرین کاری ماشین پلیس دیوانه
‏ منتظر نباشید و دانلود کنید تا از بازی جدید اتومبیل رانی با سریع ترین بازی مسابقه ای gt لذت ببرید. برای بهبودهای بیشتر، در بازی‌های بدلکاری ماشین سطح شیب دار به ما بازخورد بدهید.
‏‏Ramp Car Stunts Update جدید!!

‏ br>🚗 باز کردن قفل ماشین های جدید

‏این بازی شیرین کاری ماشین سطح شیب دار را دانلود کنید و از بازی ماشین شگفت انگیز لذت ببرید. برای به‌روزرسانی‌های آینده، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
263067
١٤ دی ١٤٠١

بسیار عالییییییییییسیییییییسسییییییی

۲ ۰
jeon neda
٣١ مرداد ١٤٠٠

بازیه قشنگیه ولی یه کم سخته

۱۰ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده