خانه بازی تفننی
Fruit Ninja®

Fruit Ninja®

فروت نینجا

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۴۳
حجم۱۰۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Halfbrick Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏آیا برای تکه‌پاره کردنِ میوه‌ها آماده‌اید؟
‏ -حالتِ جدید: ارواح نیویورک را به تسخیر خود درآورده‌اند! مأموریتِ شما این است که در شش نبردِ آشنا در تورنومنتِ جدیدِ شبح‌وار بجنگید تا دنیا را نجات دهید.
‏ -تیغ جدید: پروتون پک؟ به شما اطمینان می‌دهیم این هیچ ارتباطی به پروتون-بلید در Ghostbusters ندارد.
‏ -DOJO جدید: ارواح تمامِ میوه‌ها را منجمد کرده‌اند. به نیویورک برگردید و مهارت‌های خود را علیهِ جدی‌ترین تهدیدهایی که شهر تا به حال با آن‌ها روبرو شده به کار بگیرید.
‏ شخصیت‌های جدیدی به بازی پیوسته‌اند. کاتسورو و ماری در طول بازی، از یک کبودکننده‌ی میوه‌ها تا ماشینِ خردکننده میوه‌ها راهنمای شما خواهند بود. میوه‌ها را تکه تکه کنید اما بمب‌ها را نه! این تمام چیزی‌ست که شما برای شروع بازی باید بدانید! از آنجا به بعد می‌توانید از جزئیاتِ حالت‌های کلاسیک، زِن و آرکیدِ محبوبِ طرفداران استفاده کنید و مهارت‌های خود را افزایش دهید. از نیروبخش‌ها و موزها استفاده کنید تا بیشترین تاثیر را بگذارید.
‏ تابحال هیچ زمانِ بهتری برای انجامِ این بازی نبوده است، پس شمشیرِ خود را بکشید و ببینید چه چیزهای جدیدی در بازی برای شما آماده شده است.
‏‏ما برای بهبود عملکرد توی سراسر کشور به بعضی از مسائل فنی کوچیک پرداختیم. با تشکر برای بازی و ارسال بازخوردتون!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟