خانه بازی تفننی
نسخه۳.۰.۳
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶۲
تعداد نظرات۵۳۰
حجم۹۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Halfbrick Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏آیا برای تکه‌پاره کردنِ میوه‌ها آماده‌اید؟

‏ -حالتِ جدید: ارواح نیویورک را به تسخیر خود درآورده‌اند! مأموریتِ شما این است که در شش نبردِ آشنا در تورنومنتِ جدیدِ شبح‌وار بجنگید تا دنیا را نجات دهید.

‏ -تیغ جدید: پروتون پک؟ به شما اطمینان می‌دهیم این هیچ ارتباطی به پروتون-بلید در Ghostbusters ندارد.

‏ -DOJO جدید: ارواح تمامِ میوه‌ها را منجمد کرده‌اند. به نیویورک برگردید و مهارت‌های خود را علیهِ جدی‌ترین تهدیدهایی که شهر تا به حال با آن‌ها روبرو شده به کار بگیرید.

‏ شخصیت‌های جدیدی به بازی پیوسته‌اند. کاتسورو و ماری در طول بازی، از یک کبودکننده‌ی میوه‌ها تا ماشینِ خردکننده میوه‌ها راهنمای شما خواهند بود. میوه‌ها را تکه تکه کنید اما بمب‌ها را نه! این تمام چیزی‌ست که شما برای شروع بازی باید بدانید! از آنجا به بعد می‌توانید از جزئیاتِ حالت‌های کلاسیک، زِن و آرکیدِ محبوبِ طرفداران استفاده کنید و مهارت‌های خود را افزایش دهید. از نیروبخش‌ها و موزها استفاده کنید تا بیشترین تاثیر را بگذارید.

‏ تابحال هیچ زمانِ بهتری برای انجامِ این بازی نبوده است، پس شمشیرِ خود را بکشید و ببینید چه چیزهای جدیدی در بازی برای شما آماده شده است.

FRUIT NINJA 10TH ANNIVERSARY UPDATE
To celebrate hitting this huge milestone, we've completely rebuilt the game from the ground up! It's the same Fruit Ninja you know and love, but with gorgeous new visuals and tech! Slice fruit like never before in glorious high definition!

With this remake, we also have big plans for future updates that just weren't possible before. Stay tuned!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟