استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Idle Firefighter Tycoon

Idle Firefighter Tycoon

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۷.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۸
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۰۱
حجم۱۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Kolibri Games
‏‏سلام و به Idle Firefighter Tycoon خوش آمدید! آیا شما آماده هستید تا بخشی از تیم آتش نشانی در این بازی مهیج ماشین آتش نشانی باشید؟ امیدواریم که باشید، ایستگاه آتش نشانی منتظر شماست!
‏این شبیه ساز آتش نشان بیکار به شما این شانس را می دهد که با نجات جان ها به یک قهرمان بیکار تبدیل شوید. این فقط یک بازی اضطراری نیست که در آن شما یک گشت نجات می شوید، در این بازی بیکار می توانید پولدار شوید و ایستگاه های آتش نشانی بیشتری با جوخه های آتش نشان بیشتری بدست آورید!

ویدئو معرفی بازی

‏این شبیه‌ساز بازی غیرفعال فقط در مورد ضربه زدن نیست، شما باید یک استراتژی خوب برای ثروتمند شدن، خرید ماشین‌های آتش نشانی بیشتر و مدیریت هر شرایط اضطراری ایجاد کنید. جان ها را در همه جا نجات دهید: هتل، دانشگاه یا زندان، امروز می توانید یک قهرمان باشید!
‏اگر عاشق بازی های سرمایه دار هستید و رویای این را دارید که بخشی از یک گشت نجات باشید، وقت آن است که بازی Idle Firefighter را شروع کنید. سرمایه دار خیلی مهم! اگر پولدار شوید، می توانید آمبولانس بخرید و پزشک استخدام کنید، این بازی اورژانسی حتی سرگرم کننده تر خواهد بود! در بازی‌های اضطراری دیگر نمی‌توانید ماشین‌های آتش‌نشانی خود را ارتقا دهید یا ایستگاه آتش‌نشانی خود را گسترش دهید، اما در این بازی کلیکر می‌توانید به لطف یک اعزام‌کننده اورژانس 911 تبدیل به یک سرمایه‌دار بیکار شوید و شهر را از آتش‌سوزی نجات دهید. برخلاف سایر بازی‌ها و شبیه‌سازهای ضربه‌ای، از ثروت خود برای ضربه زدن و بهبود ایستگاه آتش نشانی خود استفاده کنید، حتی زمانی که آفلاین هستید درآمد کسب کنید. برگرد و به این بازی ماشین آتش نشانی ادامه بده!
‏آیا آنچه لازم است برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار غول پیکر بیکار ثروتمند دارید؟ شروع به ضربه زدن و کسب درآمد بیشتر کنید، همچنین به صورت آفلاین بازی کنید! برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار بزرگ میلیونر و ثروتمند شدن فقط آشپزخانه، اتاق تماس اضطراری و اتاق اوقات فراغت را ارتقا دهید، از این بازی بیکار حداکثر بهره را ببرید! هنگامی که ارتقاء ایستگاه آتش نشانی را تمام کردید، مستقیماً به ایستگاه بعدی بروید و ثروتمند شوید! فراموش نکنید که تمام اپراتورهای اعزام کننده اضطراری 911 خود را ارتقا دهید!
‏دیگر بازی‌های سرمایه‌دار بی‌کار به شما این فرصت را نمی‌دهند که شرایط اضطراری را حل کنید و به گشت نجات تبدیل شوید، اما Idle Firefighter Tycoon این امکان را دارد! شما همچنین می توانید با انتخاب آتش نشانان شایسته خود و نجات ساختمان های شهر از آتش سوزی به یک سرمایه دار ثروتمند تبدیل شوید. وقتی وضعیت اضطراری حل شد، ضربه بزنید تا غافلگیر شوید…
‏...چیست؟ این یک کاپیتان جدید است که به شما کمک می کند با شرایط اضطراری جدید مبارزه کنید! تیم آتش نشان خود را بزرگ کنید، کلیک کنید تا ایستگاه آتش نشانی خود را ارتقا دهید و مانند یک سرمایه دار بیکار در این شبیه ساز بازی کلیک ثروتمند شوید! هیچ ضربه ای مانند دیگر بازی های آتش نشان بیکار وجود ندارد.
‏ویژگی ها:
‏- از سود خود برای مدیریت ایستگاه آتش نشانی خود استفاده کنید. شما تصمیم می گیرید که چه تعداد آتش نشان بخشی از تیم باشند و اعزام کننده اورژانس 911 عملیات را هدایت می کند!
‏- کاپیتان هایی را به مناطق مختلف ایستگاه آتش نشانی خود اختصاص دهید. هیچ بازی بیکار دیگری به شما این شانس را نمی دهد که خانه آتش خود را آنقدر سفارشی کنید تا به یک سرمایه دار ثروتمند تبدیل شوید.
‏- آیا قبلاً میلیونر شده اید؟ سپس شروع به ضربه زدن کنید، زیرا در این بازی کامیون آتش نشانی می توانید ایستگاه های آتش نشانی خود را ارتقا دهید تا آنها را بزرگتر کنید! سطح را بالا ببرید و ضربه بزنید، آشپزخانه و اتاق اورژانس ایستگاه آتش نشانی خود را گسترش دهید، به طوری که آتش نشانان شما می توانند اضطراری را سریعتر در این شبیه ساز بازی شیر حل کنند!
‏- قفل آمبولانس ها و امدادگران را باز کنید، آنها همچنین ثروت شما را افزایش می دهند! این تنها بازی سرمایه دار با دیسپچر اورژانس 911 است که به شما اجازه می دهد ده ها آتش نشان و امدادگر را نیز مدیریت کنید! آیا آماده نجات جان در این بازی اضطراری هستید؟
‏- از چالش های آتش نشان جدید در این بازی سرمایه دار هیجان انگیز لذت ببرید! فقط یک جرقه می تواند آتش را شروع کند و شما می توانید قهرمان این بازی بیکار باشید!
‏بر خلاف دیگر بازی‌های کلیکی، می‌توانید ماشین‌های آتش نشانی و آمبولانس‌ها را اعزام کنید، در حالی که آتش نشانان خود را مدیریت می‌کنید و ضربه بزنید تا تبدیل به یک سرمایه‌دار بیکار میلیونر پر از طلا و ثروت شوید. آیا آتش سوزی های جنگلی را خاموش می کنید و در این بازی ماشین آتش نشانی موفق خواهید بود؟
‏Imprint: https://www.kolibrigames.com/impressum/
‏شرایط و ضوابط: https:/ /www.kolibrigames.com/terms-and-conditions/
‏خط مشی رازداری: https://www.kolibrigames.com/privacy-policy/
‏تیم سرمایه دار آتش نشان بیکار شما
‏‏به روز رسانی جدید!
‏برای مقداری گرما آماده شوید!! ☀️
‏رویداد جدید شهر کویر اکنون در دسترس است! 🏜
‏Firestations بسازید، در روز صرفه جویی کنید و جوایز فوق العاده را به دست آورید! 🥇

‏موفق باشید، آتش نشانان! 👨‍🚒

نظرات و امتیاز ها

۱۰۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی اصغر
٢٩ دی ١٤٠١

بازی خوبیه فقط خیلی کم پول میده در کل خوبه پیشنهاد میکنم این بازی رو دانلود کنید

۷ ۲
امیر مهدی مازندرانی
٢٨ دی ١٤٠١

عالی عالیه ممنون میشم این بازی خوبی را در مایکت گذاشتید

۹ ۰
Payam
١٠ آذر ١٤٠١

عالی و قوی

۹ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

تو بازی پولدار شو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده