استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ice Princess Mommy Baby Twins

Ice Princess Mommy Baby Twins

نسخه۱.۰.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۴
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Hello-Game
‏‏به مهدکودک نوزاد و یخ پرنسس مامان خوش آمدید. مامان پرنسس یخی با دوقلو به دنبال پرستار بچه متخصص می باشد. شما یک پرستار بچه ماهر هستید و باید مسئولیت نوزاد پرنسس در زمستان را به عهده بگیرید. بنابراین، شما باید برای بازی پرماجرا مراقبت از نوزاد آماده باشید.
‏در بازی‌های کودک، ما در بازی‌های شبیه‌ساز مادر شاهزاده یخی یا بازی‌های مراقبت از نوزاد، فعالیت‌های مختلفی برای کودکان داریم. مادران باردار در خانه های خود بیش از حد خسته به نظر می رسند و در زمان زایمان خود به دنبال سرگرمی هستند. بازی مراقبت از مادر بسیار ماجراجویی است که در آن باید از مادران باردار خود مراقبت کنید و بازی های لباس پوشیدن را انجام دهید. مامان پرنسس یخی و لباس های سلطنتی خود را بپوشید و آنها را در سالن های آرایش مختلف آرایش کنید.
‏این زمان برای پیدا کردن پرستار بچه در بازی نوزاد شاهزاده خانم یخی است. مادر باردار Ice Princess با بهترین پرستار کودک خود است که باید از نوزاد یخی تازه متولد شده پرنسس یخی مراقبت کند و حمام نوزاد را مدیریت کند، آنها را شامپو کند و به آنها غذای مختلف بدهد. شما باید یک پرستار بچه باشید و با تجربه ای جالب و با لذت فراوان روبرو شوید. در این بازی های مد پرنسس زمستانی یا بازی های لباس پوشیدن و نگهداری از کودک، شما در کنار مادر و کودک خود هستید و با فعالیت های روزانه آنها در قصر سلطنتی انجام می دهید.
‏بازی های جدید مراقبت از نوزاد، یاد می گیرید که چگونه مادر باردار شاهزاده یخی را سالم و سالم نگه دارید. ثروتمند و مراقبت از دوقلوها. با مراقبت از نوزادان باید برای اولین بار در زندگی خود به مهد کودک بروید. شما باید کارهای مختلفی مانند بازی های پرستاری بچه ها را برای سرگرمی انجام دهید.
‏در این برنامه جدید مادر و کودک، شما همچنین باید لباس های مادر باردار زمستانی خود را انتخاب کنید و زمان بارداری او را اسپم کنید. شما باید بهترین مراقب بازی مراقبت از مادر و نوزاد خود شوید.
‏‏- اندازه بازی کاهش یافت
‏- گیم پلی بهبود یافته
‏- تجربه کاربری بهتر
‏- اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مندوشت
١٦ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ من هنوز نصبش نکردم پس همشو میدم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر الخل
١٩ بهمن ١٤٠٢

ابن بازی خیلی مسخره است همین یک ستاره بخاطر اینکه نظر بدم دادام عکساش اصلا واقعی نیست همش دروغ

میپسندم۲۰ نمیپسندم۸
عکس کاربر ★♡︎❥︎ 𝑀𝑒𝑙𝑗𝑆❥︎♡︎★
١ تیر ١٤٠٢

بد بد بددددددد خیلی بده اصلا نصب نکنید فقط نت میره

میپسندم۴۸ نمیپسندم۲۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده