استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Rich Shopping Mall Girl Games

Rich Shopping Mall Girl Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۷
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۸
حجم۴۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Hello-Game
‏‏خبر عالی برای دختران عاشق خرید! با این بازی های دخترانه مرکز خرید شگفت انگیز: بازی های مد آماده شوید تا شیدایی خرید در مرکز مد خود را کاهش دهید. فقط کارت اعتباری خود را دریافت کنید و وارد دنیای جدیدی از بازی های دخترانه مرکز خرید سبک شوید. اقلام لباس مد شگفت انگیز در بازی مرکز خرید مد سبک. فکر نکنید فقط فروشگاه مد دخترانه بزرگ را کاوش کنید و همه چیز را در جمعه سیاه بخرید که خواسته های خرید مد دختر ثروتمند شما را برآورده کند. نمایش مد دخترانه بازی های خرید برای دختران عاشق خرید. بازی خرید دخترانه با مد مرکز خرید باشکوه.

ویدئو معرفی برنامه

‏در این بازی های لباس پوشیدن دختران در مرکز خرید، می توانید از چندین فروشگاه خرید دخترانه سوپر مال یا بازی های مرکز خرید دیدن کنید. این مغازه ها مملو از اجناس جالب مد خرید دیوانه کننده هستند. شیک پوش کوچولو یکی یکی به فروشگاه مورد علاقه خود می رود و همه چیزهایی را که از شما یک دختر شیک پوش خیره کننده می سازد را دریافت می کند. شیک پوش دختر کوچک مرکز خرید از تعویض کارت اعتباری خود در دستگاه و خرید دیوانه وار جمعه سیاه خود در این مرکز خرید بزرگ دریغ نکنید. بازی‌های مرکز خرید مال برای دختران علاقه‌مند به خرید.
‏دختر شاپهولیک نگران بازی‌های مد لباس دخترانه‌تان نباشید. فروشگاه های زیادی در بازی های مد دخترانه در این مرکز خرید وجود دارد که تقاضای شما را برای لباس های جذاب تکمیل می کند. لباس‌های زیبا را از فروش مد انتخاب کنید، بپوشید، این لباس‌ها را در اتاق تعویض لباس امتحان کنید و از بازی‌های خرید دیوانه‌کننده لذت ببرید. به دختر زیبای استایلیست بازی دخترانه مرکز خرید جمعه سیاه تبدیل شوید. مرکز خرید مد با بازی های سرگرم کننده شگفت انگیز برای دختران.
‏در مورد هنر ناخن چطور؟ در بازی‌های لباس پوشیدن مد در این مرکز خرید، یک غرفه فوق‌العاده به شما کمک می‌کند تا با انجام کارهای هنری روی ناخن‌هایتان شگفت‌انگیز به نظر برسید. فروش شگفت انگیز جمعه سیاه را دریافت کنید و از بازی های سرگرم کننده زیادی برای دختران لذت ببرید. بیایید از آن غرفه دیدن کنیم و از خرید فروشگاه مد لذت ببریم. می خواهید برای روز بزرگ خود چیزی بخرید. اگر بله! سپس می‌توانید همه چیزهای زیبا و بامزه را برای تزیینات کریسمس خود در این بازی دخترانه در مرکز خرید صاحب سبک به دست آورید.
‏در سایر فروشگاه‌های فوق‌العاده کیف، عینک، کلاه کاوش کنید و از شیدایی خرید در مرکز خرید خود لذت ببرید. کفش‌های پاشنه‌دار ظاهری فوق‌العاده ایجاد می‌کنند، بنابراین از آن فروشگاه مرکز خرید دخترانه دیدن کنید و با انجام بازی‌های مد خرید دخترانه لذت زیادی ببرید. فراموش نکنید که لوازم آرایشی گران قیمت و با کیفیت خوب بخرید و یک آرایش زیبا برای دختران به خودتان بدهید. در این بازی‌های مد در مرکز خرید، شما شگفت‌انگیزترین تجربه خرید دخترانه در مرکز خرید مد را خواهید داشت که قبلاً هرگز انجام نداده‌اید. قبل از بسته شدن در این مرکز خرید فوق العاده شگفت انگیز دخترانه از بازی های لباس خرید مد لذت ببرید. زمان کوتاه است! پس تمام تلاش خود را بکنید و با فروش بلک فرایدی سرگرمی داشته باشید...
‏‏-سطح جدید اضافه شد
‏-بازی بهبودیافته
‏-تجربه کاربری بهتر
‏-در برنامه رایگان برای مدت زمان محدود

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فائزه ‌بیات
١٤ دی ١٤٠١

میشه‌‌توضیح ‌بدید‌که‌چجوری‌پول‌در‌باریم

۳ ۰
۴۰۴۴۶۷
١١ شهریور ١٤٠١

فا

۱ ۲
حدیثه طاهری
٢٨ خرداد ١٤٠١

وقتی پلاش تموم میشه چه جوری باید پول گرفت

۷ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده