استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Dollar hero : Grand Vegas Police

Dollar hero : Grand Vegas Police

قهرمان پلیسِ وگاس بزرگ

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۲۷
حجم۱۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده HGames-ArtWorks
‏‏از توانایی های خود برای مبارزه با دشمنان جنایتکار در شهر استفاده کنید
‏ شما قهرمان شهر هستید که با مشکلات جرم روبرو هستید. برای برطرف کردن این مشکلات می توانید از ناهنجاریهای قدرت مانند پرتوهای لیزر از دست خود استفاده کنید یا می توانید اشیاء را از روی زمین بلند کرده و آنها را روی زمین خرد کنید. شما یک چیز بسیار ویژه دارید - می توانید پرواز کنید. چندین مغازه وجود دارد. شما می توانید از سلاح های بسیار گسترده ای به فروشگاه اسلحه مراجعه کرده و خریداری کنید. می توانید به فروشگاه لباس بروید و لباس جدیدی را برای خود انتخاب کنید. می توانید به فروشگاه اسکیت بروید و پوست جدیدی در اسکیت بورد خود بدست آورید. شما از طریق انجام ماموریت ها درآمد کسب می کنید. همچنین می توانید از افراد بدی که شما می کشید مقداری پول دریافت کنید. ممکن است شانس خود را امتحان کنید و دستگاه خودپرداز را هک کنید. یا می توانید در بورس سهام نیز سهام خریداری کنید. بیش از 50 ماشین مختلف ، دوچرخه ، اسکیت بازی و غیره وجود دارد که می توانید به بندر هوایی بروید و یک هواپیما بخرید. آیا شما آماده یک ماجراجویی ضد جنایی بزرگ هستید؟ سرقت اتومبیل های اتومبیل ، مسابقه در خیابان ها و شلیک گانگسترها. شما همچنین می توانید چیزهای زیادی را در یک فروشگاه بخرید تا در انجام ماموریت ها به شما کمک کند و شهر را از همه گناهکاران مافیایی آزاد کند. همچنین می توانید به عنوان راننده تاکسی یا جمع کننده زباله یا آتش نشان مشغول به کار شوید. در خیابان های ضد جنایتکار در شهر رئیس شوید. چندین خانه وجود دارد که می توانید در آنجا بخرید و در آنجا زندگی کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شغل های مختلفی وجود دارد که می توانند برای شما درآمد کسب کنند. در صورت انتخاب مناسب مشتری خود می توانید آرایشگر باشید. آنها به شما پول اضافی می دهند. همچنین می توانید راننده تاکسی ، آتش نشان ، پلیس ، راننده اتوبوس باشید.
‏ در مکان های ویژه شهر می توانید ربات های بسیار قدرتمندی پیدا کنید و می توانند در انجام مأموریت های خود به شما کمک کنند. در این بازی رایگان در دنیای آزاد و آزاد ، شهر بزرگ را گشت و گذار کنید ، به کوه بروید ، به کوه بروید ، به سرقت برده و رانندگی کنید ، اسلحه اسلحه و موارد دیگر را بکشید. در این شهر جنایت رایگان را کشف کنید. شهر جنایت را پر کنید ، پر از باند و فراکسیون تهاجمی. به عنوان یک استاندارد عدالت ، امید شهروندان را بدست آورید ، یا به عنوان یک شوالیه عذاب جدید به شهر بیایند. سبک شهر شبیه به میامی یا لاس وگاس است اما واقعاً نیویورک است. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند است. آنها را دست کم نگیر. با پلیس اشتباه نکنید ، آنها خوب هستند. تسلط بر این شهر با یک قدرت شلیک از وسایل نقلیه پیشرفته نظامی یا قهرمان خود را ارتقا دهید تا دشمنان را در چند ضربه به زیر بکشید! بگذارید شهری زیبا باشد ، با خون و دزدی به شهر جنایت مبدل نشوید. شما بازی می کنید یک قهرمان / افسانه و تمام شهر از شما می ترسد. شما می توانید طناب به یک ساختمان شلیک کنید و از بالای ساختمان به بالای صفحه صعود کنید. شما از قدرت واقعی ویژه ای برخوردار هستید. می توانید پرتوی لیزر خطرناک را از روی دست خود شلیک کنید. شما یک Powerhero هستید. شما با گنگسترهای مافیایی مختلفی از آمریکا ، روسیه ، چین ، مکزیک ، ژاپن و غیره خواهید جنگید. این بازی شامل محیط کاملاً باز جهان است. بیشترین مأموریت ها در خیابان ها انجام می شود ، برخی در منطقه چیناتاون و سایر سرزمین های باند و غیره.
‏ • گرافیک با کیفیت و خیره کننده ، گرافیکی با کیفیت HD
‏ • آرسنال اسلحه
‏ • می توانید به عنوان کمد مو ، راننده تاکسی و غیره بازی کنید
‏ • ربات های مربوط به اینده را پیدا کنید
‏ • 20 ماموریت هیجان انگیز
‏ • 50 اتومبیل مختلف - مدل وسایل نقلیه ارتش ، هلیکوپتر ، جنگنده هوایی و غیره.
‏ • می توانید سوار اسکیت شوید

نظرات و امتیاز ها

۲۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Sadaf Team
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

سلام من مهدیارم این بازی خیلی خوبه بهت اسلحه میده اگه اسلحه های شما تموم شد میتوانید سلاح های بیشتر خو تری بخرید دست سازنده درد نکنه.

۸ ۳
HAMID
٢٠ فروردین ١٤٠٢

‏✗ اگه لنوا دارین نریزین لطفاً بگین باید چه گنم

۱۴ ۲۱
ممدی
٢٠ اسفند ١٤٠١

عالی فقط کاشکی مود شدش هم بود اگر کسی سراق داره بگه

۶۷ ۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده