استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Stick Fight – Shadow Archer Ba

Stick Fight – Shadow Archer Ba

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۱۰۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Homecooked Games
‏‏استیکمن، مبارزه کن!! وارد عرصه چالش برانگیز یک نبرد تیراندازی با کمان شدید که در آن با انبوهی از دشمنانی که به سرعت در حال نزدیک شدن هستند به رقابت می پردازید تا آنها را بکشید و صحنه را برای تبدیل شدن به یک قهرمان تیراندازی با کمان پاک کنید. آسودگی خود را در آستان خانه قرار دهید زیرا این بازی به تمرکز زیاد و حرکات کشنده نیاز دارد. هوشیار باشید و تا حد امکان سریع و دقیق عمل کنید تا تیر و کمان را برای کشتن دشمنان شلیک کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏همین حالا Stick Fight – Shadow Archer Battle Arena را امتحان کنید!
‏Epic Stick Battle Game
‏نبرد چوب دست اول شامل استفاده از تیر و کمان را برای مهار تعداد زیادی از دشمنان که به سمت شما می آیند را تجربه کنید. در این بازی شدید، خطر از هر طرف است و شما باید در سریع ترین زمان ممکن تمام دشمنان را بکشید تا قدرت و استقامت خود را حفظ کنید.
‏برخوردهای Stickman Survival
‏به stickman در سفر مرگبار بقای Stickman بپیوندید. به کماندار خود کمک کنید تا تیراندازی کند و دشمنان را بکشد تا تعداد حملات را کاهش دهید تا زمانی که هیچ دشمنی در منطقه دفاعی کماندار زنده نماند.
‏هدف شلیک کنید تا بسیاری از دشمنان را بکشید
‏بازی جنگی دارای کنترل های مستقیم است. برای مشاهده عکس پیشگویانه، روی فلش روی صفحه ضربه بزنید و بکشید. هنگامی که فلش تراز شد، لمس را رها کنید تا تیر را شلیک کنید و قبل از اینکه قدرت و استقامت شما تمام شود، دشمنان را بکشید.
‏دفاع کماندار خود را تقویت کنید
‏هر چه در مراحل بازی به سمت بالا حرکت کنید، تعداد دشمنان و دفعات حملات دشمن نیز افزایش می یابد. از تقویت کننده های متعدد برای تقویت دفاع کماندار خود استفاده کنید و در هر مرحله چالش برانگیز دشمنان بیشتری را بکشید. همچنین می‌توانید استعدادها و سلاح‌های جدیدی را برای مبارزه با شیطان باز کنید و قهرمان تیراندازی با کمان شوید!
‏برنده خود را ادعا کنید
‏اجازه ندهید هیچکس مانع تبدیل شدن به یک قهرمان تیراندازی با کمان در این بازی حماسی نبرد شود. هر دشمن باید قبل از مرگ چندین بار مورد اصابت قرار گرفته و شلیک شود. شما باید استراتژیک فکر کنید و سریع عمل کنید تا دشمنان روی زمین و همچنین کسانی که در هوا پرواز می کنند را بکشید!
‏ویژگی های Stick Fight – Shadow Archer Battle Arena
‏واسطه کاربری بازی نبرد استیکمن ساده و آسان ‎ کمانداران، جادوگران را بکشید و با شیطان مبارزه کنید
‏برای کشتن سریع دشمنان، تقویت کننده های دفاعی و حمله آرچر را دریافت کنید
‏در صفحه بازی امتیاز قدرت و استقامت باقی مانده خود را مشاهده کنید
‏با نابود کردن همه دشمنان و پاکسازی همه، به یک قهرمان تیراندازی با کمان تبدیل شوید. 20 مرحله چالش برانگیز
‏گزینه انتخاب استعداد و آیتم نبرد تیراندازی با کمان قبل از شروع بازی
‏سفارشی کردن گیم پلی با انتخاب کشور بازی
‏امکان پخش مجدد مراحل از قبل انجام شده هر چند بار که دوست دارید
‏پیش بینی خطوط نقطه چین به شما کمک می کند هدف بگیرید با دقت شلیک کنید
‏آیا آماده هستید تا با برنده شدن در نبرد چوب، قهرمان تیراندازی با کمان شوید؟ بازی جدید نبرد تیراندازی با کمان بهترین گزینه برای شماست. امروز Stick Fight Shadow Archer Battle Arena را دانلود و بازی کنید!
‏‏رفع اشکال.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده