استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Kitten Cat Simulator 3D Craft

Kitten Cat Simulator 3D Craft

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۰۶
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴۱
حجم۷۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Patrick König
‏‏شما یک بچه کوچک و زیبا هستید و امروز روزی است که صاحب شما می خواهد شما را بشوید اما شما آب را دوست ندارید.
‏در این بازی شما می توانید گرافیک عالی، حالت های مختلف بازی، مانند بقا، حالت زمان و البته حالت آزاد را ببینید. گرافیک عالی و زیبا، فیزیک کامل و زیبا. شما حتی می توانید یک درایو را در یک کامیون از راه دور کنترل کنید.
‏در حالت زنده ماندن نباشید.صاحب شما، استیون دوست ندارد که شما تمام روز خود را از خانه بیرون بیاورید و امروز روز شستن است. پوشش پشت تخت و چیزهای دیگر را برای جلوگیری از گرفتار شدن بگیرید.
‏بچه گربه مورد علاقه خود را از گربه های مختلف را انتخاب کنید. خراب کردن عمارت و فرار از آپارتمان و یا فقط در اطراف آزادانه در این جهان باز.
‏با دوستان و کل دنیا (چند نفره) بازی کنید. این بهترین شبیه ساز گربه در سال 2016 است. شبیه سازهای دیگر نمی توانند به شما آزادی زیادی بدهند.
Performance improvements
Fixes

نظرات و امتیاز ها

۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ساکوراسکول
٢٦ بهمن ١٤٠١

چطور برم به خیابون

۲ ۱
نیکی
٢٣ آذر ١٤٠١

من قبلا این بازی رو داشتم و توی بازی چند تا گربه دیگه هم بودن اما پاکش کردم و امروز دوباره نصب کردم ولی دیگه تو بازی یک نفرم

۱۱ ۱
امیر/رایدر/ioio
١٥ آبان ١٤٠١

عالی قبلش باید بگم پنج ستاره هم براش کمه ولی من قبلا داشتم میتونستم با دوستام به صورت گروهی بازی کنم اما حذفش کردم ولی الان که نصبش کردم دیگه نمیتونم با دوستام چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین بازی کنم لطفا اگه کسی بلده راهنمایی کنه

۱۳ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده