خانه بازی تفننی
جت پک جامپ (Jetpack Jump)

جت پک جامپ (Jetpack Jump)

تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۶۵
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Kwalee Ltd
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
به نظر شما آینده مسابقات المپیک به چه شکلی خواهد بود؟ بازی های محبوبی مانند فوتبال که نسخه Mini Football آن را در گذشته تجربه کرده بودیم، در این مسابقات حضور دارند و خیلی از آن ها هم به شکل کلاسیک هنوز هم حضور دارند، اما به نظر شما چه بازی های دیگری میتواند به آن اضافه شود؟ امروز به سراغ یک عنوان فان اندرویدی در مایکت رفته ایم که جذابیت های زیادی دارد.

گیمپلی

فکرکنید به آینده سفر کرده ایم و قرار است یکی از ورزشکارانی باشیم که در المپیک شرکت میکند، اما خب ورزشی که ما قرار است در آن رقابت کنیم خیلی متفاوت است، فکرکنید یک جت پک به پاهایتان متصل شده و زیر کفش های شما دو فنر قدرتمند قرار دارد که شما را به هوا پرتاب می کند، به نظر هیجان انگیز است اما سوال اینجاست تا کجا می توانید به پرواز در بیایید؟

قوانین بازی

یک خط مقابل شما قرار دارد، شما باید قبل از رسیدن به صفحه روی صفحه ضربه بزنید و بعد از اینکه در قسمت بعدی در حال فرود آمدن بودید باز هم صفحه را لمس کنید، این روند ادامه دارد تا زمانی که موشک های شما فعال شده و شما ر به هوا پرتاب کند، در سمت راست صفحه یک بوستر قرار دارد که سرعت شما را افزایش میدهد، اگر بوستر را در هنگام اوج گرفتن فعال کنید باعث میشود که شتاب بیشتری داشته باشید.
بازی برای اجرا به اینترنت نیاز دارد اما شما رقیب کسی نیستید، بلکه باید سعی کنید هر بار رکورد خودتان را بهبود ببخشید و تایم پروازی که دارید را افزایش دهید.
موشک اختصاصی شما قابل شخصی سازی است، حتی کفش هایتان هم عوض میشود، ظاهر شما تغییری نمیکند اما در طول مسیر صندوقچه هایی قرار دارد که به ندرت یافت می شوند ولی اگر آن ها را پیدا کنید آیتم های خوبی به شما داده میشود.
اگر سکه های لازم را بدست بیاورید می توانید از سرعت و قدرت بیشتری استفاده کنید و به مسافت های دور تر بروید، مناظر بازی از بالا زیبا هستند و به جذابیت ها اضافه کرده اند.

نیاز به اتصال اینترنت

اگر اینترنت خود را قطع کنید، یک خطا به شما نمایش داده میشود، برای اینکه بتوانید جوایز بیشتری بدست آورید میتوانید از جایزه های ویدیویی استفاده کنید اما این کار اجباری نیست.

گرافیک و صداگذاری

در ابتدای کار شما در یک استادیوم قرار دارید که پرچم کشورهای مختلف روی دیوارهای آن به نمایش درآمده است، اولین باری که پرواز می کنید خیلی هیجان انگیز نیست اما اگر بتوانید قدرت زیادی بدست آورید بر فراز شهر رنگارنگ و فانتزی بازی میتوانید به راحتی بگردید، جزئیات محیط نسبت به حجمی که این عنوان دارد قابل قبول است و در برخی قسمت ها حیرت آور است، نقشه بازی شبیه به Bike Hop است، عنوانی که تقریبا سوژه مشابهی را دنبال میکند اما روایت یک دوچرخه سوار داستان آن است.

جنبه های مثبت

اولین سوالی که در ذهن مخاطب شکل می گیرد این است که تا کجا پیش می رود؟ همین کنجکاوی باعث میشود که به بازی ادامه بدهد و از نوآوری هایی که استفاده شده لذت ببرد.

جنبه های منفی

نمیتوانیم قیافه شخصیت اصلی را عوض کنیم و یا آن را شخصی سازی کنیم،  با پیشرفت شما در بازی هیچ تغییری در شخصیت به وجود نمی آید.
+Bug fixes and improvements to keep you jetting
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟