استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Learn Languages with LENGO

Learn Languages with LENGO

نسخه۱.۸.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۰۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۲
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده LENGO
‏‏یادگیری زبان هرگز به این آسانی نبوده است! هر روز افراد بیشتری با LENGO زبان می آموزند. امروز بپیوندید و بخشی از جامعه رو به رشد ما باشید!
‏استفاده از LENGO رایگان است
‏هدف ما دسترسی به آموزش برای همه است. بنابراین، استفاده از تمام ویژگی‌های اساسی برای همیشه رایگان است. ما به طور مداوم در حال گسترش محتوای پولی و همچنین محتوای رایگان هستیم تا LENGO را حتی بهتر کنیم.
‏چه انتظاری دارید
‏LENGO شما را با هر آنچه برای یادگیری زبان مورد نظر خود نیاز دارید، مجهز می کند. نشان داده شده است که می‌توانید با استفاده از بازخورد فوری، مطالب تکراری و سایر متدولوژی‌هایی که LENGO پشتیبانی می‌کند، زمان صرف شده برای یادگیری یک زبان جدید را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. جنبه دیگری که احتمالاً موفقیت یادگیری شما را بهبود می بخشد، روش های انگیزشی است که اغلب در روش های سنتی یادگیری زبان وجود ندارد. با این حال، هنوز باید ابتکار عمل داشته باشید.
‏محتوای اضافی؟ THAT'S PREMIUM
‏با LENGO Premium، پتانسیل کامل خود را باز می کنید. شما همه چیزهایی را که برای یادگیری زبان‌ها به سرعت و با موفقیت ممکن نیاز دارید باز می‌کنید.
‏درباره LENGO
‏LENGO یک پلت فرم یادگیری زبان است که می‌کوشد با بهبود توانایی افراد در برقراری ارتباط، تعامل جهانی بین انسان‌ها را غنی کند.
‏ br>خط مشی رازداری: https://lengo.io/about/privacy/
‏شرایط استفاده: https://lengo.io/about/terms/
‏سوال دارید؟ تماس با ما:
‏contact@lengo.io

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ロジャン
١٥ آبان ١٤٠٢

چجوری میتونم تو این برنامه انگلیسی یاد بگیرم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر (:♡ARMY♡BLINK♡:)
٢٥ تیر ١٤٠٢

‏✓ زبان های زیادی داره ‏✓ خیلی خوب یاد میده من از وقتی لنگو رو نصب کردم کره ایم خیلی قوی تر شده و دیگه لازم نیست که پول کلاس کره ای بدم . و من چون فارسی نداره مشکلی ندارم چونکه دیپلم زبانم رو گرفتم و اینگلیسی رو مثل فارسی خیلی خوب بلدم 🤍🤍🤍 پیشنهاد میکنم نصب کنین 🤌🏻🤌🏻🤌🏻

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر ..!)
٢٨ فروردین ١٤٠٢

فارسی نمیشه و این خیلی بده انگلیسیه خب من اگه اینگلیسی بلد بودم چرا نصبش میکردم؟؟؟

میپسندم۴ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط