استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Thief Robbery Simulator Games

Thief Robbery Simulator Games

نسخه۱.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۹
حجم۷۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Latest Games Studio
‏‏به بازی‌های شبیه‌ساز سرقت دزد خوش آمدید-Heist Sneak 2020
‏هی! آیا شما یک دزد خبره یا دزد سریالی هستید؟ سارقان همیشه هدف خود را می بینند و همه چیز را در شبیه ساز سرقت دزد به صورت رایگان مخفی می کنند. دزد دزد غافلگیر کننده با کارهای تعاملی دزدی برای انجام در سرقت سریالی بازی دشوار دزد عمل می کند. برو و در خانه افراد ثروتمند تحقیق کن و لوازم منزل را سرقت کن یا قفل کمدهای شبیه ساز سرقت دزد را بشکن. برنامه ریزی کنید و خانه های خالی را دزدکی بکشید و آن اقلام را به خاطر پول در بازی Robin the Robber 2020 به بازار بفروشید. از دزدهای دزد متعدد دزدی استفاده کنید و کل خاکریز شهر یا خانه ها را در بازی تعاملی دزدی شبیه ساز دزد غارت کنید. پس چه انتظاری دارید که دزدکی به شهر جنایی بزرگ وارد شوید، از آنجایی که شهر جرم و جنایت افراد پولدار زیادی دارد، یواشکی وارد خانه ها شوید و از خانه های ثروتمند سرقت کنید و آنها را در مغازه بفروشید تا پول جمع کنید و ویلای مجلل در شهر بخرید؟ ابزارهای کاملاً جدید مانند قفل، قلاب که ممکن است به شما در سرقت کمک کند بخرید. برای شکستن داخل خانه ها از لنگ استفاده کنید یا می توانید از قفل ها برای برداشتن قفل ها و ورود بی صدا به خانه استفاده کنید. قبل از اینکه صاحب خانه وارد خانه شود، توانایی های ارزشی را غارت کنید. بهترین طرح را در مورد نحوه سرقت از بانک، کازینو و خانه افراد ثروتمند ایجاد کنید، بنابراین بهترین برنامه خود را آماده کنید و به عنوان دزد سریالی این سرقت از بانک منصوب شوید و مهارت های شبیه ساز دزد خود را برای زنده ماندن در این بازی های جیب بری یک دزد دزدکی تسلط دهید. . مایلم با بهترین تاکتیک‌های شبیه‌ساز دزدی از سرگرمی زیادی لذت ببرید.
‏هر وقت به بازی‌های دزد با بهترین ویژگی‌های سرقت دزد نگاه می‌کنید، این بازی دزد بانک همان بازی است که می‌توانید در آن بازی کنید. شبیه ساز دزد و لذت بردن از سرگرمی که در هیچ بازی دیگری برای سرقت بانک دیده نمی شود. امکان تبدیل شدن به یک دزد مجازی یا تبدیل شدن به یک سارق بانک را در سطوح رو به جلو بازی های دزد بگیرید. ماموریت های سرقت مخفیانه دست نخورده با ورود مخفیانه به خانه افراد ثروتمند، اقلام با ارزش خانه های آنها را غارت می کنند تا آنها را در مغازه ای در بازار سیاه بفروشند. بنابراین وارد سطوح بازی های ابلهانه شوید و قبل از اینکه توسط پلیس گرفتار شوید، چیزهایی را غارت کنید. دزدی از بانک چندان سرگرم کننده نبود، از دزدی دزدی با پیچیده ترین بازی دزد نهایت لذت را ببرید.
‏GamePlay:
‏سناریوی Thief Robbery Simulator Games-Heist Sneak 2020: تمرکز این بازی در ماموریت دزدی مخفیانه پشتیبانی که باید قبل از تمام شدن زمان آن را کامل کنید. به عنوان یک شبیه ساز دزد مشکل ساز بسیار هوشمندانه عمل کنید و در بازی های سرقت به خوبی عمل کنید تا غارت قابل توجهی را به دست آورید. قبل از این شبیه‌ساز غافلگیرکننده سرقت دزد، بازی‌های دزدی هرگز آنقدر سرگرم کننده نیستند.
‏ویژگی بازی‌های شبیه‌ساز سرقت سرقت-Heist Sneak 2020:
‏ماموریت‌های غافلگیرکننده سرقت از بانک و سرقت خانه.
‏واقعی دزد خانه و بازی‌های کوچک.
‏سرنخ‌های حیرت‌انگیز و کلیدهای متعدد در بازی دزد.
‏ماموریت‌های سرقت پایگاه زمانی در بازی‌های سارق بانک وجود ندارد.
‏سطوح بازی و کنترل‌های نرم برای شبیه‌ساز سرقت دزد.
‏ جلوه های صوتی افسانه ای و انیمیشن های سه بعدی
‏اشیاء و سرنخ های غیر قابل کنترل.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسام
٧ آذر ١٤٠٢

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییبدددددددددددددددددددددددددددد🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

میپسندم۱۷ نمیپسندم۲۲
عکس کاربر نادر محمدی 😈😈
٢٩ دی ١٤٠١

بازی خوبی هستش ولی آنلاین بود

میپسندم۸۹ نمیپسندم۲۵
عکس کاربر خفن این بازی
٢٩ تیر ١٤٠٢

‏✓ خ

میپسندم۴۷ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده