استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Luxury Suv Offroad Prado Drive

Luxury Suv Offroad Prado Drive

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamersLab Pvt Ltd
‏‏Suv لوکس آفرود پرادو درایو
‏زمان نمایش فرا رسیده است! مهارت رانندگی جیپ در جاده‌های تپه‌ای کوهستانی.
‏بیایید یک سفر آفرود را با 4x4 Offroad Jeep Simulator 2020 آغاز کنیم. ماشین‌های جیپ 4x4 در این ماجراجویی جیپ آفرود شما را با فیزیک واقعی و کنترل روان سرگرم خواهند کرد. ماشین های رزمناو آفرود به گونه ای طراحی شده اند که بیشترین آسیب را در جاده های پر دست انداز کوهستانی متحمل شوند. این خودروهای رانندگی آفرود نیز برای یک سفر آرام به سمت مسیرهای غیرممکن کوهستانی طراحی شده اند. ماشین‌های ۴×۴ بازی‌های آفرود برای رقابت سخت رانندگی با ماشین ترتیب داده شده‌اند. همچنین می توان گفت که این ماجراجویی های خارج از جاده، آزمونی برای مهارت های واقعی راننده خودرو است.
‏شبیه ساز خودروهای لوکس آفرود
‏هدف از رانندگی با ماشین جیپ این است که مهارت های رانندگی ماشین را در رانندگان ماشین های پرقدرت تقویت کند. بنابراین رانندگان ماهر در بقای ماجراهای رانندگی ماشین در دنیای واقعی مهارت بیشتری پیدا می کنند. چالش برترین بازی‌های آفرود چالش‌های بازی‌های سختی را برای بازیکن ایجاد می‌کند، اما قصد دوست‌داشتنی بازیکن ماجراجویی ماشین با ماشین‌های آفرود ۴×۴ را ایجاد می‌کند. برای تعقیب مسیرهای گل آلود غیرممکن کوه های مرتفع، و نام خود را به عنوان یک راننده ماشین واقعی در تاریخ ماجراهای رانندگی ماشین های آفرود به ثبت برسانند. رانندگی نرم با ماشین کلید موفقیت در مسیرهای کوهستانی غیرممکن است. اکثر رانندگان ماشین فکر می کنند که می توانند به راحتی هر کسی را در این مسیرهای غیرممکن تعقیب کنند. اما از بین همه آنها فقط یکی دو مورد از اسطوره های رالی ماشین های جیپ هستند.
‏Jeep Suv Offroad 2020
‏وظیفه این افسانه جیپ آفرود این است که یک بیمار را در مسیرهای کوهستانی رانندگی کند و در اسرع وقت با همه پست های بازرسی ملاقات کند. یک تایمر شمارش معکوس در اینجا ترتیب داده شده است تا چالش افسانه رانندگی ماشین را دیوانه تر و سخت تر کند. به خاطر داشته باشید که یک پیچ تند کوه سنگی همیشه منتظر است تا حداکثر آسیب را به ماشین افسانه ای شما وارد کند. مسیرهای Mountain Impossible دارای موانع ترافیکی زیادی هستند تا یک بازی رانندگی سخت را چالش برانگیزتر کند. هر کسی که با این موانع برخورد کند، یک بازی رانندگی سخت را به شکست می کشاند. شما باید با تمام ایست های بازرسی یک سیم کارت رانندگی در هر دو مسیر کوهستانی و کوهستانی آفرود ملاقات کنید. ماشین را در محوطه پارکینگ پارک کنید تا سرگرمی بیشتری از ماجراجویی پارک ماشین داشته باشید. پارک خودرو نیز برای یک راننده واقعی خودرو کار آسانی نیست. زیرا محل پارک خودرو جیپ نیز دارای موانع غیرممکن ماشینی است. این مانع به شما ماموریت پارک ماشین دوست داشتنی می دهد. و همچنین به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های رانندگی خودروی جیپ 4x4 را افزایش دهید.
‏خارج از جاده Jeep Driving Adventure 3d
‏خوشحال می‌شوید که بدانید مجموعه شگفت‌انگیزی از ماشین‌های پرقدرت در این ماجراجویی آفرود ترتیب داده شده است. برای اینکه یک بازی جیپ دیوانه را خارق العاده تر و دوست داشتنی تر کنید. مانند ماشین های پرادو، ماشین های کروزر 4*4، ماشین های هیولا هامر و ... این ماشین های لوکس شما را مجذوب ماجراجویی رانندگی پارکینگ و رانندگی لوکس می کنند. این ماشین های غیر ممکن قدرت هیولایی برای بقا در جاده های تپه ای غیرممکن دارند. یک محیط شگفت‌انگیز 3 بعدی سرگرمی بازی‌های گرافیکی HD را نیز به همراه خواهد داشت.
‏4x4 Luxury Suv Jeep Drive
‏بنابراین روی کابین خودروی لندکروز پرقدرت 4x4 خود بنشینید و عجله کنید جاده های تپه ای کوهستانی رانندگی صبورانه با ماشین کلید موفقیت در این بازی‌های ماشینی پرادو است. یک راننده ماشین واقعی هیچ ترسی از جاده های غیرممکن ندارد. شما همچنین می توانید به اسطوره رانندگی این ماشین پرادو تبدیل شوید.
‏Suv لوکس Offroad Prado Drive ویژگی ها:-
‏- مجموعه شگفت انگیزی از ماشین های رزمناو پرقدرت
‏- گرافیک سه بعدی محیط کوهستانی بالا
‏- ماموریت های چالش برانگیز برای دستیابی به موفقیت بیشتر
‏- خرید درون برنامه ای
‏- گیم پلی روان و آسان
‏- رابط کاربری آسان

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
rgh
١٠ بهمن ١٤٠١

بدرد نمیخو ره نصبش نکنید همین یک ستاره بسه

۴ ۱۰
😉Samyar😊
١٩ بهمن ١٤٠١

🙂خیلی خیلی خوبه فقط یکم سخته 😨

۹ ۲
مهرادبذرگر
٣٠ بهمن ١٤٠١

بد

۴ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده