استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Gangster Game: Open World

Real Gangster Game: Open World

نسخه۱.۰.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۸
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏بازی های گانگستری با ماموریت های بازی گانگستری واقعی از بازی های جهان باز.
‏به بازی گانگستری خوش آمدید. از بازی جهان باز به عنوان گانگستر واقعی در یک شهر جنایی لذت ببرید و جنایت گانگستری را در بازی گانگستری واقعی انجام دهید. اگر دیوانه بازی‌های جهان باز برای بازی‌های اندرویدی یا گانگستری هستید، وقت آن است که وارد شهر جنایی مافیای گانگستری بازی‌های جنایی گانگستری جدید شوید. داستان این بازی گانگستری واقعی در اطراف شهر جنایی گانگستری که مملو از مافیای گانگستری است تکامل می یابد. در این نسخه از بازی های گانگستری، شما قادر خواهید بود به عنوان گانگستر شناخته شده در محیط بازی های جهان باز با فعالیت های جنایی فراوان بازی کنید. به رئیس باند بازی‌های گانگستری کمک کنید که به کمک شما برای انجام ماموریت‌های جنایت گانگستری واقعی که در دیگر بازی‌های گانگستری واقعی و بازی‌های جهان باز دیده نمی‌شوند، کمک کنید. اگر فکر می‌کنید می‌توانید در بازی گانگستری حکمرانی کنید، به تیم گانگسترهای واقعی بپیوندید و مهارت‌های رانندگی و تیراندازی خود را به عنوان گانگستر واقعی در بازی‌های گانگستری نشان دهید. بخشی از این بازی مافیای گانگستری باشید که به طرز شگفت انگیزی بازی دزد ماشین را در ژانر شبیه ساز جنایی و بازی های ماشین پلیسی شبیه سازی می کند.
‏بازی‌های گانگستری و بازی‌های جهان باز منبع عالی سرگرمی برای افرادی است که عاشق بازی گانگستری واقعی و بهترین بازی‌های مافیایی هستند. به شما این شانس داده می شود که در بازی های گانگستری که بهترین بازی های جهان باز اندروید را در بر می گیرد، گروه را رهبری کنید. بنابراین، درست قبل از اینکه باندهای دیگر شهر مافیایی گانگستری را تسخیر کنند، آماده فتح دنیای جنایات گانگستری در بازی گانگستری واقعی باشید. از فرصت استفاده کنید و خود را به عنوان گانگستر واقعی در بازی‌های شبیه‌ساز جرم یا بازی‌های سرقت ماشین رتبه‌بندی کنید. در بازی گانگستری واقعی که قبلاً در بهترین بازی‌های جهان باز انجام نشده بود، سلاح‌های مدرن به دست آورید و بر خیابان وگاس حکومت کنید. بازی گانگستری مجموعه ای از ماموریت های جهان باز هیجان انگیز از جمله رانندگی با ماشین جنایی، تعقیب و گریز پلیس، سرقت ماشین جهان باز، تیراندازی به جنایات گانگستری و غیره را در اختیار شما قرار می دهد. در بازی‌های مافیایی گانگستری مراقب ماشین‌های فولادی باشید. گیر نیفت. رئیس جنایتکار را از بین ببرید و همه اهداف را از بین ببرید تا رئیس جنایت بازی گانگستری واقعی شوید.
‏بازی گانگستری برای گانگستر واقعی! ممکن است در دوران بازی های جهان باز بازی های گانگستری زیادی انجام داده باشید. اما شما تا به حال هیچ بازی جهان باز برای اندروید از این نوع را در شهر جنایی گانگستری جدید در بازی های گانگستری واقعی تجربه نکرده اید. بیایید آماده شویم تا در این بازی شبیه ساز جنایات گانگستری یا والا گانگستری واقعی بازی های جنایی جهان باز باشیم. اگر دوست دارید شبیه ساز واقعی جنایت گانگستری و/یا بازی تعقیب و گریز پلیس را امتحان کنید، پیشرفت ماموریت ارائه شده در بازی های گانگستری شما را شگفت زده خواهد کرد. شهر بزرگ دنیای جرم و جنایت در بازی های گانگستری منتظر یک گانگستر واقعی برای انجام ماموریت های اکشن در بازی های جهان باز است. بیایید شهر جنایی را در وگاس و نیواورلئان کاوش کنیم و رئیس جنایتکار دنیای اموات را در بازی‌های گانگستری همراه با داستان جذاب بازی‌های پلیسی و گانگستری تنظیم کنیم.
‏ویژگی‌های بازی گانگستری واقعی:
‏- محیط شهر جنایی بازی‌های گانگستری با جزئیات بسیار.
‏- انجام ماموریت جنایی گانگستری هیجان‌انگیز در بازی گانگستری.
‏- رانندگی شدید با ماشین از بهترین بازی‌های جهان باز< br>- ماموریت تیراندازی اکشن نهایی مانند سرقت ماشین، تعقیب و گریز پلیس، تیراندازی گانگستری.
‏- ماموریت گانگستری واقعی از بازی های گانگستری.
‏‏- از تنوع زیادی از سلاح ها و ماموریت های جهان باز در این بازی گانگستری واقعی لذت ببرید
‏- گزینه های رانندگی ماشین افزایش یافته است
‏- هلیکوپترها، هواپیماهای بدون سرنشین و جت پک پرواز کنید

‏از بازی جنایی لذت ببرید. لطفا برای تشویق ما بازی را ارزیابی و مرور کنید :)

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Fara Grd
٢١ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خوبه ‏✗ همش میپره بیرون از بازی

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر فرشاد عبدی
٩ مهر ١٤٠٢

‏✗ من همین الان نصب کردم خیلی خوب بود خیلی خوب است من عاشقش شدم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر OMID
٢٢ دی ١٤٠٢

بد ترین بازی دنیا خیلی بازی مسخره‌ای هست

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده