استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Flight Simulator: Plane Game

Flight Simulator: Plane Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۵
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏آیا برای تبدیل شدن به یک خلبان هواپیما آماده اید؟ این بازی فرود هواپیما 2017 یک گیم پلی جامع از شبیه ساز فرود پرواز را به شما ارائه می دهد و مهارت های خلبان شما را در فرود و برخاستن هواپیما در باند فرودگاه، بر خلاف اکثر بازی های هواپیمای دیگر، به چالش می کشد. این یک مفهوم شبیه ساز هواپیمای منحصر به فرد 2017 است که به طرز شگفت انگیزی در بازی های فرود پرواز بسته بندی شده است. اجازه دهید ماجراجویی در یکی از بهترین بازی‌های هواپیما در جهان آغاز شود، با پرواز ایرباس در هوای طوفانی، شما باید یک هواپیمای فوق‌العاده را کنترل کنید، روی یک ایست بازرسی در باند هواپیما فرود بیایید و پارک هواپیما را انجام دهید. خلبان هواپیما شوید تا با چابکی با هواپیما پرواز کنید و فرود هواپیما را در این جدیدترین بازی های فرود و برخاستن هواپیما یاد بگیرید. اکنون، هواپیمای فوق العاده خود را به مقصد مورد نیاز برانید در حالی که از قرار گرفتن در معرض شگفت انگیز شبیه ساز پرواز 2017 لذت می برید.
‏از شبیه ساز قدرتمند فرود هواپیما در این بازی برخاست هواپیما لذت ببرید و از پرواز در کابین خلبان در هواپیما لذت ببرید. هوانورد؛ همچنین در بازی تیک آف پرواز، تخصص پارکینگ هواپیمای خود را مورد آزمایش قرار می دهید. این بهترین شبیه ساز هواپیما سه بعدی به سادگی نفس شما را بند می آورد زیرا ما فیزیک بازی های پارکینگ هواپیما و بازی های رانندگی هواپیما را با هم ترکیب کرده ایم. اگر از بازی های پرواز با هواپیما لذت می برید، مطمئناً به بازی فرود هواپیما 2017 معتاد خواهید شد. کنترل ها و فیزیک واقعی برای شبیه ساز هواپیما، گرافیک با کیفیت بالا برای باند هواپیما برای اسکورت ایرباس ها به مراتب بهتر از بسیاری از بازی های فرود هواپیما و هواپیما هستند. بازی های آزمایشی یک محیط با کیفیت بالا کاربر را به شدت درگیر بازی های فرود هواپیما نگه می دارد که دقیقاً برای این شبیه ساز هواپیمای مسافربری 2017 صادق است.
‏هواپیما را پرواز کنید و مانند یک هوانورد حرفه ای هواپیما را روی باند فرود بیاورید. خود را با بهترین بازی‌های هواپیمای مسافربری آماده کنید، مهارت‌های رانندگی و پارک کردن خود را برای یک سفر هیجان‌انگیز بازی برخاستن از هواپیما همراه با بازی‌های هواپیما یا بازی‌های پارکینگ هواپیما نشان دهید. عجله کنید و بهترین شبیه ساز فرود هواپیما را بگیرید. هم اکنون دانلود کنید!
‏Plane Landing Game 2017 شامل ویژگی های زیر است:
‏- جزئیات سه بعدی مقصد پارکینگ هواپیما که بسیار متفاوت از بازی های فرود هواپیما است
‏- ماموریت های چالش برانگیز خلبانی هواپیما برای شبیه ساز هواپیما واقعی 2017 در فوق العاده بازی های هواپیما.
‏- آخرین مدل هواپیما که در بهترین بازی های هواپیما و سایر بازی های فرود پرواز دیده نشده است
‏- کنترل های شبیه ساز فرود پرواز کاملاً تنظیم شده که در بسیاری از بازی های فرود هواپیما دیده نمی شود
‏- شبیه ساز پرواز 2017 یک تجربه جالب
‏- کابین خلبان با جزئیات بسیار زیاد، ایرباس‌هایی که با اکثر بازی‌های فرود هواپیما مشابه نیستند
‏- بهترین صداها و انیمیشن‌های بازی‌های هواپیمای پلیس
‏‏حالت های جدید هیجان انگیز اضافه شد
‏آخرین هواپیماها اضافه شدند
‏بازی بهبود یافته

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده