استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fps Robot Shooting Games 2021

Fps Robot Shooting Games 2021

نسخه۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۲۶
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۹۷
حجم۶۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏برای یک تجربه جدید از بازی های تیراندازی fps به همراه بازی های تیراندازی روبات در این بازی ضد تروریستی با داشتن یک مسابقه مرگ تیمی از روبات ها آماده شوید. این بازی ضد ربات برخلاف سایر بازی های تیراندازی با اسلحه و بازی های جنگی fps ، محیط واقعی جنگ های روبات را ایجاد می کند که در سایر بازی های اعتصابی در Fps دیده نمی شود. بازی ضد شلیک ضد تروریستی همه چیز در مورد شلیک fps با اسلحه است تا بتواند ضد حمله تروریستی را به عنوان یک قهرمان روبات در این بازی های ضد تروریستی و بازی های رایگان اسلحه انجام دهد. برای کشف زمینه جنگ بازی های روبات ضد تروریستی در بازی های مبارزه با اسلحه ، وارد جنگ ضد تروریستی شوید. اگر دوست دارید بازی های fps و بهترین بازی های روبات را انجام دهید. بخشی از اعتصاب مهم باشید که در بین روبات های ضد تروریستی با یک ربات قهرمان در بازی های تیراندازی آزاد ایجاد شده است. زمان برای نمایش مهارت های ضد شلیک خود به عنوان بهترین تیرانداز در ثانیه در ضد حمله بازی های تیراندازی با اسلحه. به عنوان fps commando وارد Fps شوید تا آخرین بازمانده بازی های روبات fps شوید. مقابله با حمله اسلحه جنگ های روبات در بازی های تیراندازی در Fps و مقابله با بازی های تروریستی برای انجام مأموریت های عملی در بازی های ضد تیراندازی ضد تروریستی. از نبرد نهایی pvp ربات ها در این اعتصاب تیراندازی ربات لذت ببرید.
‏بازی ضد ربات تروریستی ، بر خلاف سایر بازی های اعتصابی در Fps و بازی های ضد تروریستی ، هیجان مرگ گروه های روبات را محکم می کند. بنابراین اکنون دسته کوچک موسیقی جاز شگفت انگیز بازی های تیراندازی رایگان با بازی های تیراندازی ربات را بدست آورید و از مبارزات ربات در یکی از بهترین بازی های اکشن لذت ببرید. فرصتی برای تبدیل شدن به یک تیرانداز fps واقعی در جنگ بازی های ضد تیراندازی ضد تروریستی را از دست ندهید که به شما امکان می دهد به عنوان قهرمان روبات در بازی های تیراندازی رایگان و بازی های اسلحه بازی کنید. در بازی ضد تروریستی بازی های روبات fps مانند یک ربات جنگجو علیه نیروهای شر مبارزه کنید. برای سرگرمی بدون سرگرمی تیراندازی ، این بازی تیراندازی ضد ربات ضد ربات محیط های مختلفی را با انواع مختلفی از سطح مختلف فراهم می کند که شامل دعوا های رئیس دشمن است. جمع آوری عظیمی از سلاح های کشنده در بازی های ضد شلیک برای بقا در بازی های مهم تیراندازی فراهم شده است. با داشتن این fps بازی های تیراندازی روبات ها ، شما می توانید در جنگ با نیروهای بیگانه روبات های آینده در بازی های ضد تروریستی نبرد کنید. برای بازی های ضد تروریستی ضد ربات در بازی های تروریستی جدید آماده باشید.
‏اگر شما عاشقان دیوانه ربات های مبارزه با بازی ها و بازی های تیراندازی تروریستی هستید ، باید این بازی روبات های ضد روبات را امتحان کنید تا هیجان بسته بندی شده را در یک بازی اعتصاب تفنگ در یک بار در ثانیه بدست آورید. محیط واقع گرایانه هنگام بازی با روبات های تیراندازی ، لذت واقعی تیراندازی ضد تروریستی را به شما می دهد. ترکیب بازی های deathmatch team و حالت انفرادی در بازی های تیراندازی fps با ترکیب بازی های تیراندازی روبات fps تجربه ای متفاوت برای شما خواهد بود که به عنوان تیرانداز تفنگ در بازی های تیراندازی با اسلحه یا بازی های ضد جنگ تروریستی بازی کنید. آیا از شرکت در بازی های روبات تروریستی با جدیدترین افزودن بازی های فریم در ثانیه هیجان زده اید؟ منتظر چه چیزی هستید؟ شرکت در یک اعتصاب مهم برای انجام یک حمله ضد تروریستی سنگین به روبات های دشمن در این حمله fps.
‏‏BOOOM 💥💥💥 به روز رسانی جدید شگفت انگیز!!!
‏- DRAGON GUN & SNAKE GUN
‏- NEW ZOMBIES & LIZARD MAN اضافه شد
‏- SMOKE GRENADE
‏- کوکتل مولوتوف (بمب بنزینی) اضافه شد
‏- گزینه های GLOVES اضافه شد
‏- DAILY REWARDS اضافه شد - هدایای دستاورد اضافه شد - Team deathmatch BADGES اضافه شد
‏- بازی های تیراندازی آفلاین مکانیسم هدیه دادن تفنگ 3 بعدی
‏- بازی های تیراندازی مسلسل ثابت شد
‏- بازی حالت خنثی سازی بمب بهبود یافته
‏ حذف نصب نکنید به‌روزرسانی‌های بیشتر به زودی :)

نظرات و امتیاز ها

۹۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سالار کارگر
١٦ فروردین ١٤٠٣

‏✓ رو بعضی گوشی ها میشه ‏✗ الان رو گوشی من که a30 نمیشه ومیره تو‌گوگل

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر💙
١٢ آذر ١٤٠٢

چطوری برم تو بازی افتضاح👎

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر نعیمی
١٣ آبان ١٤٠٢

‏✓ باز نمیکنه ‏✗ خیلی بد بد بد بد خیلی خیلی بد اصلا باز نمیکنه چرا میره توی فروشگاه ودوباره باید نصب شود افتضاست لیاقت یک ستاره هم ندارد❌❌

میپسندم۴ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده