استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Scorpion Robot Car: Robot Game

Scorpion Robot Car: Robot Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۶۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mizo Studio Inc
‏دشمنان روباتیک را در رباتهای تسخیر کننده بازی و بازی های تیراندازی واقعی ربات را به چالش بکشید. تبدیل بازی های ربات و بازی های مبارزه با ربات های عقرب همیشه یک منبع سرگرم کننده عالی برای دوستداران بازی های ربات می باشد، این باعث شده است که ما یک تحرک جدید ربات با ربات عقرب را برای شما ایجاد کنیم. در اینجا ما ماموریت های فشرده ای با خشم تیراندازی عقرب ارائه می دهیم که شامل نبرد باور نکردنی ربات ها بین ربات های تسلی دهنده عقرب و رزمندگان ربات های مکانیکی می شود. نبرد مبارزه با ربات ها و ربات های مجهز به ماشین های جنگی، بازی جدید تیراندازی است که در میان بهترین بازی های جنگی ربات ها و بازی های ربات های آینده قرار دارد. ربات پیشرفته ربات عقرب جدیدترین ایده را برای به دست آوردن ربات های دنده عقب، ربات های موتور ربات و روبات های بزرگ غول پیکر، رو به رو در جهان واحد است. این شخص نهایی نیست، این بازی تبدیل چند ربات چیزی بیش از آن را دریافت کرد. بازی ربات سگ با تیراندازی اسلحه های سنگین چالش های خود را در ماشین جنگ های خشمگین جنگ می افزاید. بازی ربات گوریل و ماشین بازیابی ماشین ربات با بازی ربات های خرگوش واقعی نیز بخشی از این بسته کوچک از بازی های ربات می باشد.
‏ربات عقربی با استفاده از اسلحه دینامیکی خود را با سلاح های جنگی واقعی و علم فیلی تجهیز می کند. در نبرد مبارزه با ربات ها و جنگ های ربات شما نیاز به سلاح های مدرن و اسلحه های مخرب برای مقابله با دشمنان تیرانداز چند ردپا است. برای قرار دادن در ربات موتور ربات با روبات های غول پیکر، ربات های ربات عقرب دارای قدرت تیراندازی هستند که به ربات تمساح، ربات گوریل، ربات ماشین تبدیل و تیراندازی ربات سگ به خاکستر حمله می کند. بازی های مبارزه با روبات های چندگانه مبارزه با ربات های شگفت انگیز و مبارزه با ربات های آینده را برای اطمینان از بهترین بازی های ربات تجربه کرد. نبرد بزرگ در شهر ربات فقط با ربات های مبارزه با ربات ها و ماشین های جنگنده ای که به جنگ های مشتاقان تبدیل شده اند، لگد زده است. همه بهترین تیراندازان اسلحه و مبارزان واقعی ربات در همان جهان جمع شده اند تا قدرت خود را در بالای بازی های تیراندازی ربات و تبدیل بازی های جنگی ربات ها نشان دهند. این بهترین زمان برای شرکت در مبارزه با ربات نهایی در ماشین های بازی سازی ماشین های ربات، بازی های جنگی ربات های جدید و بازی های ربات عقرب است.
‏ 
‏نبرد مدرن شهر به تازگی آغاز شده است، جایی که ربات عقرب در جنگ نهایی با ربات های مککمی در بازی های جدید ماشین های رباتیک بازی، بازی های ربات های تمساح، ربات های سگ واقعی، بازی های ربات گوریلا و بازی های تیراندازی ربات ها را آغاز می کند. این بازی ربات های آینده در اطراف نبرد شهر از روبات ها جایی که روبات های خودرو تهدید شدید به وجود ربات های ربای عقرب در یکی از بهترین بازی های مبارزه با ربات ها و بازی های ربات تبدیل می شوند، چرخش می کند. ربات کروکودیل برخی از قدرت های کشنده را در برابر رقبای رباتیک خود نشان می دهد؛ در عین حال ربات گوریل برای رعب و وحشت باور نکردنی تنظیم شده است، در حالی که ربات سگ برای جنگ های شهر جدید است اما مجهز به ماشین های مدرن برای تخریب غیر قابل برگشت است. بنابراین زمان برای آماده شدن برای بازی نبرد روبات و بازی های جنگی ربات آماده است. دانلود رایگان و نصب این دزدی تبدیل بازی ربات برای لذت بردن از جنگ موتور ربات و مبارزه با شهر بزرگ در برابر ماشین آلات جنگی از دنیای مدرن در بازی های جدید تبدیل ربات است.
‏‏ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز اضافه شد
‏بازی بهبود یافته است

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده