استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Heavy Excavator Rock Mining

Heavy Excavator Rock Mining

نسخه۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۲
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۸
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏معدن سنگ بیل مکانیکی سنگین
‏مهارت های رانندگی بی پروا را برای حمل زباله در کامیون کمپرسی نشان دهید. از ماشین آلات سنگین برای پاکسازی ایستگاه تپه استفاده کنید. مسیرهای خارج از جاده را به موقع طی کنید و یک کامیون دار نهایی باشید. کامیون بزرگ دکل چرخدار را در جاده های پرخطر برانید و چندین جرثقیل استخراج سنگ بیل مکانیکی را کار کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏تعداد عمده ماشین آلات ساخت و ساز ساختمان را در بازی معدن سنگ تجربه کنید. کار با یک ماشین حفاری سنگین، بیل مکانیکی، برش سنگ و بولدوزر غول پیکر و غیره. در حین کار بر روی آن، راننده جرثقیل وسایل نقلیه سنگین باشید و کامیون های ساختمانی را رانندگی کنید.
‏معدن سنگ بیل مکانیکی سنگین
‏کارگر ساختمانی در محل ساخت و سازهای مختلف شهر تپه نوردی باشید. هنگامی که کنترل کامیون لودر، بیل مکانیکی یا بولدوزر را به دست می گیرید، از تجربه رانندگی خود استفاده کنید. علاوه بر مهارت های رانندگی، دست زدن به بیل مکانیکی واقعی شما بسیار مهم است. وقتی صحبت از معدن سنگ یا سنگ بری به میان می آید.
‏معدن سنگ بیل مکانیکی سنگین به طور ویژه ساخته شده است تا بهترین سنگ بری را در اختیار شما قرار دهد. برای معادن سنگ، بیل مکانیکی شن و ماسه، ساخت و ساز جاده و تجربه شهرساز.
‏معدن سنگ بیل مکانیکی سنگین
‏هدف اصلی شما پس از کنترل سایت ساخت و ساز شهر خود بود. برای تکمیل شبیه ساز ساخت و ساز است. در زمان مشخص، با کمک کامیون کمپرسی بیل مکانیکی سنگین، بیل مکانیکی معدن سنگ سنگین و سنگ شکن، برنامه ساخت و ساز را حفظ کنید.
‏راننده کامیون کمپرسی لودر یا رانندگی سنگ شکن بیل مکانیکی در سربالایی یا رانندگی با بولدوزر شبیه ساز استخراج سنگ بیل مکانیکی سنگین انواع بیل مکانیکی سنگین واقعی را به شما ارائه می دهد. برای کار حفاری در این بازی سازنده شهر برای شبیه سازهای شهر ساخت و ساز چندگانه.
‏معدن معدن سنگ بیل مکانیکی سنگین
‏کامیون لودر را بر روی مسیرهای کوهستانی زیگزاگ برانید تا به انتهای آن برسید. سایت ساخت و ساز ساختمان آماده شوید و داخل جرثقیل بیل مکانیکی راهسازی شوید. برای وانت سنگ سنگ های بزرگ را در کامیون کمپرسی بارگیری کنید. به یک راننده کامیون واقعی تبدیل شوید تا زباله ها را در خارج از ایستگاه تپه بزرگ سه بعدی خارج از جاده تخلیه کنید. به عنوان راننده تپه نوردی وظیفه شما رانندگی کامیون های هیولا است. در جاده های کوهستانی خارج از جاده به عنوان راننده کامیون های سنگین ماهر.
‏مهارت های خود را به عنوان اپراتور ماشین های غول پیکر در این بازی های ماشین استخراج سنگ اپراتور جرثقیل آفرود ثابت کنید. برای شکستن سنگ ها و تکمیل فرآیند با کمک بیل مکانیکی مته کنید. در محل ساخت و ساز ساختمان در سمت تپه. کار خود را با کمک اعضای خدمه ساخت و ساز به پایان برسانید و با استفاده از ابزارهای حفاری سنگین، سطح سخت سنگ های غول پیکر را سوراخ کنید.
‏معدن سنگ بیل مکانیکی سنگین
‏درایو خارج از جاده کامیون های کوهستانی برای بارگیری و تخلیه تمام سنگ ها با استفاده از کامیون کمپرسی. سنگ های بزرگ را به سنگ های کوچک تقسیم کنید و مواد خام را با لیفتراک و جرثقیل ساختمانی روی باربر بارگذاری کنید. کامیون لودر را روی مسیرهای کوهستانی خارج از جاده برانید. مهارت های رانندگی خود را در این بازی معدن سنگ ثابت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر احمد
١١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ داخلشنمر نصب نکونید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ARTIN
٦ بهمن ١٤٠٠

بهترین بازی

میپسندم۲۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر امیرعلی ستودگان
٣ بهمن ١٤٠٠

خیلییییییییی بد

میپسندم۹ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده