استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Presidential Rescue Commando

Presidential Rescue Commando

نسخه۱.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Muddy Games
‏‏از آخرین Rescue Rescue Commando Convoy Security 3D - HiJack Survival که کاملاً برای دستگاه های تلفن همراه شما بهینه شده است لذت ببرید. آمریکا به تازگی رئیس جمهور جدید آمریکا را انتخاب کرده است و همه از انقلاب های جدیدی که رئیس جمهور جدید آمریکا وعده داده است بسیار خوشحال هستند، اما گروهی از تروریست ها هستند که می خواهند رئیس جمهور ایالات متحده را HiJack Survival کنند به نام اژدهایان شجاع آتلانتیس که از آن راضی نیستند. این. اژدهای آتلانتیس شجاع می خواهند صلح کشور را خراب کنند و شهر را به یک منطقه جنگی تبدیل کنند. شما به این دلیل منصوب شده اید که ماموریت نخبگان مامور مخفی هستید و وظیفه شما این است که فرمانده کل نیروهای مبارزه با شکارچی ضد تروریست ویژه شوید، ربوده شوید و مطمئن شوید که رئیس جمهور جدید ما در کنار شما ایمن است زیرا شما نخبه مامور مخفی بسیار خوبی هستید. برنده ماموریت اژدهای آتلانتیس شجاع تهدیدی برای ریاست جمهوری است، راه را باز کنید و به ماموریت بقای ربوده شدن کاروان رئیس جمهور ایالات متحده تبدیل شوید. اژدهایان آتلانتیس شجاع در مکان‌های مختلف با کامیون خود برای حمله به کاروان رئیس جمهور و ربودن ماموریت نجات مداخله می‌کنند. شما باید از ماموریت نجات ریاست جمهوری و نجات ربوده در راننده لیموزین ضد تروریست و فرمانده کل این عملیات مرگبار آگاه باشید. رئیس‌جمهور به فرمانده ارشد خود وابسته است و بسیار مطمئن است که نیروی ویژه قادر به مقابله با حمله مرگبار کامیون تروریستی است. تنها در صورتی می‌توان با راننده لیموزین بقای دیوانه‌وار ریاست‌جمهوری در مقابل حمله مرگبار تروریستی روبرو شد که به عنوان فرمانده و فرمانده تیم ضد تک‌تیرانداز، استراتژی اژدهایان شجاع آتلانتیس را درک کنید. با مقابله با آنها در منطقه جنگی آنها را متوقف کنید و آنها را در مرزهای خود محدود کنید. Dragon of Brave atlantis می‌خواهد بازی کشور شما را به سن آتش جنگ تبدیل کند. آنها فکر می کنند شما یک کماندوی شجاع هستید و شما دارای تیم ضد تیرانداز از خفا از نیروهای امنیتی رئیس جمهور و قهرمان فانتزی دیوانه وار espn هستید.
‏راه کاروان را ایمن کنید و ربوده شوید و مسئولیت بزرگ و نجات گروگان exvius را بر عهده بگیرید. امنیت کاروان ریاست جمهوری و راننده لیموزین. به اژدهایان آتلانتیس شجاع بگویید که شما مالک آمریکا هستید و سربازان شجاع نیروی مبارزه ضد شکارچی ویژه تروریستی exvius هستید و ماموریت نجات گروگان را نجات می دهید. برای جنون نهایی بازی های حمله امنیتی ریاست جمهوری ما آماده شوید. بازی های زیادی مانند راننده ماشین، کامیون جنگی، بازی ها و تیرانداز کماندویی امنیتی ریاست جمهوری وجود دارد، اما این بازی ترکیبی زیبا از بازی عصر آتش جنگ و منطقه جنگی است. با جنگ افزار تروریست ها و دشمنان کشور خود در میدان نبرد مقابله کنید. اژدهای شجاع آتلانتیس تقریباً یک سال است که این حملات را برنامه ریزی کرده اند. زمان آن فرا رسیده است که کشور شما را به یک منطقه جنگی تبدیل کنند. بنابراین شما باید بسیار تیزبین و عاقل باشید تا شانس حمله آنها به کاروان ریاست جمهوری را از بین ببرید. شما همچنین می توانید راننده ماشین مخفی رئیس جمهور باشید تا از زنده ماندن و ورود رئیس جمهور مطمئن شوید. رئیس‌جمهور را خودتان به خانه و در جلسات برانید.
‏شما به‌عنوان تیم ویژه ضد تک‌تیرانداز بازی خواهید کرد و راننده رئیس جمهور و نجات گروگان و قهرمان حمله مرگبار تروریستی و هر دو را به طور همزمان نجات خواهید داد. با اطمینان از بقای رئیس جمهور و رانندگی کاروان به مکانی امن، مردی را که این کشور به دست آورده است، به خود ثابت کنید. قهرمان فوق العاده این ترکیبی از امنیت و بازی رانندگی باشید. جنگ افزارهای دشمن را از بین ببرید و راه را باز کنید.
‏ویژگی بازی نیروی جنگی ضد شکارچی تروریستی ویژه 3 بعدی
‏1- گیم پلی جذاب
‏2- کنترل های واقع گرایانه از بازی های رانندگی کاروان فوق امنیتی رئیس جمهور به صورت 3 بعدی
‏ 3- محیط سرگرم کننده بازی امنیتی بقای رئیس جمهور
‏4- گرافیک راننده ماشین امنیتی رئیس جمهور 3d
‏5- نجات گروگان
‏6- ماموریت نخبگان مامور مخفی
‏7- ربودن رئیس جمهور آمریکا
‏8- ماموریت نجات ربودن

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده