خانه بازی استراتژی
Digfender

Digfender

استراتژیک دفاع از قلعه

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Mugshot Games Pty Ltd
‏‏Digfender یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Mugshot Games Pty Ltd می باشد. دشمن در زیر قلعه شما مخفی شده و در انتظار نشسته است. بیلچه خود را بردارید و دفاع از قلعه را آغاز کنید. در بازی دفاع از قلعه ، شما می توانید حفاری هایی عمیق را در سطح زمین ایجاد کنید و دستاوردهایی بسیار مهم را به خود اختصاص دهید ، با استفاده از این جوایز می توانید امتیازات و قدرت های ویژه کسب کنید. این دستاورد ها به عنوان گنجینه های ارزشمند تعریف شده اند که می توانند در تکمیل ساده تر مأموریت ها به شما کمک کنند. تله های هوشمند را ایجاد کنید و در تلاش باشید تا با ساخت برج های قدرتمند و تدافعی ، مأموریت های خود را با موفقیت به اتمام برسانید. در بازی Digfender بیش از 70 مرحله چالش بر انگیز وجود دارد که می تواند شما را تا مدت ها با خود سرگرم کند. شما همچنین می توانید به 5 سطح مختلف از قدرت ها دست پیدا کنید که قابلیت های تدافعی شما را شخصی سازی می کنند.
‏برخی از ویژگی های بازی برج دفاعی Digfender اندروید:
‏✤ بیش از 70 سطح چالش برانگیز
‏✤ 5 حالت ارتقاء برای سفارشی کردن دفاع در مقابل دشمنان
‏✤ حالت زنده ماندن و دعوت از دوستان برای به چالش کشیدن آنها در مبارزه
‏✤ مدیران و دستاوردهای گوناگون
‏✤ گرافیک زیبا و صداگذاری هیجان انگیز
UPDATE 1.4.2
- Bug Fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟