استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gadi Wala Game | Kar Wala Game

Gadi Wala Game | Kar Wala Game

نسخه۲.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۷
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹
حجم۸۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده TapNation
‏‏وقت آن است که با ماشین های مورد علاقه خود مانند اتومبیل های اسپرت، مسابقه ای، کلاسیک و سرعتی، در رمپ بزرگ با ماشین شیرین کاری کنید. از این بازی های شیرین کاری در شیرین کاری های ماشین مگا رمپ لذت ببرید و قهرمان قهرمان این بازی های شیرین کاری رمپ شوید. این شیرین کاری ماشینی مگا رمپ - بازی های ماشین شیرین کاری مسیرهای غیرممکن دارای رابط اعتیاد آور و هیجان انگیز است که در آن مسابقه بدلکاری را به طور موثر در رمپ های بزرگ انجام خواهید داد. ماشین شیرین کاری مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در مسیرهای غیرممکن با سرعت و شتاب مناسب مسابقه دهید. در این جدیدترین و شگفت‌انگیزترین مسابقات اتومبیل رانی رمپ فوق‌العاده، شیرین کاری‌های کامیون سایبری و شیرین کاری مسابقه‌ای با فرمول ماشین gt را انجام دهید تا در مسیرهای غیرممکن سه بعدی لذت ببرید. این بازی شیرین کاری رمپ: بازی شیرین کاری مسابقه ای GT یک بازی شیرین کاری جالب است که در آن می توانید پرش، شیرین کاری، مسابقه بر روی موانع و رمپ های متعدد انجام دهید. تمام ماموریت ها را با بازی های ماشین شیرین کاری شدید تکمیل کنید: مسیرهای غیرممکن در این مسابقه بدلکاری ماشین مگا رمپ و از فرمان و کنترل واقع گرایانه این بازی ماشین شیرین کاری مگا رمپ لذت ببرید. برای کشف چالش‌ها، در این بازی‌های شیرین کاری غیرممکن در این مگا رمپ، راننده قهرمان این شیرین کاری‌های مسابقه‌ای باشید. بروید و با شیرین کاری فرمول ماشین شروع کنید تا از مسابقات اتومبیل رانی مگا رمپ لذت ببرید.
‏در این بازی های مسابقه ای و شیرین کاری با شیرین کاری ماشین شیب دار، وسایل نقلیه خود را در مسیرهای پرپیچ و خم رانندگی خواهید کرد. تمام ماموریت‌های این بازی‌های مسابقه‌ای بدلکاری ماشینی مگا رمپ جالب و چالش برانگیز خواهند بود. علاقه خود را به این رمپ شیرین کاری اتومبیل در مسیرهای مسابقه سه بعدی غیرممکن نشان دهید و به امتیازآورترین راننده در این مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ تبدیل شوید. این بازی مگا رمپ عمودی: مسابقه اتومبیل رانی شیرین کاری شبیه سازی خلاقانه ای است که در آن شما باید ماموریت هایی را با ماشین شیرین کاری های دیوانه کننده انجام دهید: مسابقه شدید gt.
‏در این بازی های شیرین کاری غیرممکن اتومبیل، کامیون های هیولاهای مختلف و ماشین های شیرین کاری را بر روی سطح شیب دار بزرگ برانید. بازی های مگا شیرین کاری را در مسیرهای غیرممکن بازی مسابقه ای شیرین کاری کامیون هیولا شروع کنید. از حالت چند نفره لذت ببرید که در آن با رانندگان دیگر مسابقه می‌دهید تا در مسابقات اتومبیل رانی مگا رمپ برنده شوید.
‏ویژگی‌های شیرین کاری با ماشین سطح شیبدار: مسابقات اتومبیل رانی شدید Gt:
‏- رمپ‌های عمودی و افقی باز.
‏- محیط‌های بزرگ و نگاه های متعدد در مسابقات اتومبیل رانی مگا رمپ.
‏- گزینه های مختلف انتخاب اتومبیل مانند کامیون های هیولا و اتومبیل های مسابقه ای اسپورت.
‏- انتخاب اتومبیل از جمله اتومبیل فرمول و کامیون سایبری.
‏- سطوح و ماموریت های جالب شیرین کاری اتومبیل های شدید: رانندگی با ماشین دیوانه Gt.
‏- گزینه های کنترل سرعت و تابلوهای مختلف برای کنترل شتاب ها.
‏- برنده شدن جوایز و خیلی چیزهای دیگر.
‏دانلود و لذت بردن از این شیرین کاری های ماشین سطح شیب دار: مسابقه شدید gt. بازخورد خود را در بازی های شیرین کاری ماشین سطح شیب دار ارائه دهید!

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر لمپن ات م ام تاک‌
١٧ خرداد ١٤٠١

اصلا دوست نداشتم😜😜

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیررضا عباسی
١٩ اسفند ١٤٠٠

بازی خوبیه ولی ای کاش تبلیغ نداشت دست سازندش بشکنه با این بازیش

میپسندم۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر ...
٩ اسفند ١٤٠٠

وااای عالی بازیش

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده