استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Mega Ramp Stunt Bike Games 3D

Mega Ramp Stunt Bike Games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۹
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۴
حجم۴۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Games Wing
‏‏بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری با دوچرخه - بازی‌های رایگان موتور سیکلت
‏در این بازی‌های دوچرخه‌سواری دیوانه 2021 - بازی‌های رایگان موتور سیکلت، باید مهارت‌های واقعی رانندگی با موتور سیکلت را در بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری داشته باشید. ما معتقدیم که با انجام این بازی های شیرین کاری واقعی موتور سیکلت که شیرین کاری جذاب مسیر دوچرخه سواری غیرممکن در محیط جاده آسمان است، از بازی دوچرخه سواری مگا رمپ بسیار لذت خواهید برد. به نیروهای میلیون‌ها کاربر بپیوندید که عاشق شبیه‌سازی بازی‌های دوچرخه هستند و می‌خواهند مانند استاد بدلکاری دوچرخه سواری شوند. این مسابقه دوچرخه شیرین کاری شما را بیشتر به خود جذب می کند، اگر دوست دارید شیرین کاری های مسیر دوچرخه سواری غیرممکن را انجام دهید، این بازی موتور دوچرخه شیرین کاری برای شما بهترین است. ترفندهای شیرین کاری دوچرخه بهترین بازی موبایل رایگان است که در آن می توانید از یک قهرمانی شیرین کاری واقعی دوچرخه لذت ببرید. پس از تقاضای محبوب کاربران، بازی شیرین کاری دوچرخه اکنون با زبان های محلی بازی های دوچرخه به صورت رایگان ارائه می شود. بازی های جدید نقش آفرینی اکنون بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند شما قابل دسترسی است. بیایید رانندگی با دوچرخه را در یکی از بهترین بازی های آفلاین شبیه سازی کنیم.
‏چگونه این Bike Stunt 2021 را بازی کنیم - بازی‌های رایگان موتور سیکلت؟
‏• دستگاه خود را کج کنید / دکمه‌های چپ راست را فشار دهید تا دوچرخه مگا رامپ را کنترل کنید
‏• استفاده از Nitro برای تقویت دوچرخه شیرین کاری خود را در شیرین کاری های دوچرخه سواری بالا ببرید
‏• از ترمز دستی برای کاهش سرعت غیرممکن موتور استفاده کنید
‏• نماهای دوربین را تغییر دهید تا شیرین کاری دوچرخه شهری را تجربه کنید
‏• از موانع اجتناب کنید و شیرین کاری در مسیرهای غیرممکن انجام دهید
‏• Don' هنگام انجام شیرین کاری مسیر غیرممکن، سرعت خود را افزایش دهید
‏در این بازی شیرین کاری سه بعدی موتورسیکلت رمپ مگا رانندگی، دوچرخه های مدرن و جدید غیرممکن وجود دارد، سواری مورد علاقه خود را انتخاب کنید و شروع به کشف واقعی ترین و غیرممکن ترین رانندگی در مسیر کنید. بازی مسابقه دوچرخه سواری ویژه با شیرین کاری ها و چالش های منحصر به فرد در بازی های مسابقه ای است. شما می توانید یکی از بهترین کاربران بازی های موبایلی بازی های فوق العاده شوید. مسیرهای تیز و باریک مسابقه بر فراز شهر بزرگ در سقف بلند آسمان آبی بی پایان ساخته شده است. بنابراین هر سطح هیجان انگیز شیرین کاری مسیر دوچرخه سواری غیرممکن را با احتیاط کامل انجام دهید و در مدت زمان به خط پایان برسید. استاد ترفند شوید و بر عرصه یک مسابقه دوچرخه سواری تسلط پیدا کنید و در بازی سه بعدی مسابقه ای شیرین کاری انجام دهید. بازی Bike wala یک بازی مسابقه‌ای رایگان است و از این بازی مسابقه دوچرخه‌سواری که بازی مسابقه دوچرخه‌سواری کاربر پسند است لذت می‌برد.
‏شما باید هر سطح شیرین کاری غیرممکن مگا رامپ را تکمیل کنید تا قفل بعدی را باز کنید. از چندین نمای دوربین برای تجربه بهتر برای اجتناب از موانع و سقوط از بالای مسابقه دوچرخه‌سواری عمودی استفاده کنید. بازی دوچرخه والا چالش های مختلفی در بازی های شیرین کاری دوچرخه دارد. شما می توانید ترفندهای رانندگی موتور سیکلت خود را برای فتح مسیرها رانندگی کنید. در حالی که پیچ های تند و باریک را انجام می دهید عالی باشید و مانند یک استاد شیرین کاری دیوانه با دوچرخه عجله کنید. این بازی دوچرخه ای است که باعث می شود تمام بازی های ماشین، بازی های مسابقه دوچرخه سواری و سایر بازی های آفلاین را با شبیه سازی فراموش کنید. پرش دوچرخه شیرین کاری نهایی و بازی های جدید در این بازی مسابقه دوچرخه سواری شبیه ساز موتور. هر زمان که احساس کردید سرعت شما کافی نیست، روی دکمه نیترو ضربه بزنید تا سرعت موتور سیکلت مگا رمپ عمودی خود را افزایش دهید. دوچرخه های کاملا جدید در این بازی دوچرخه والا برای انجام شیرین کاری های دیوانه کننده اضافه شده است. برترین Mega Ramp 2021: Impossible Ramp Bike Racing Stunts را دانلود کنید و قهرمان واقعی بدلکاری شدید موتور سیکلت شوید. این یکی از بهترین بازی های شیرین کاری دوچرخه رمپ واقعی در فروشگاه است. با بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری می‌توانید از مسابقه در مترو، در ماشین، هنگام پرواز در هواپیما، در جاده، در هر مکانی لذت ببرید.
‏ویژگی‌های بازی Crazy Bike Stunts
‏• محیط جدید HD مانند مسیرهای واقعی در بازی‌های مسابقه‌ای ما
‏• با بازی‌های جدید ما تبدیل به بدلکار واقعی بازی‌های دوچرخه شوید
‏• مسابقه دوچرخه‌سواری واقعی: بازی دوچرخه والا دارای کنترل‌های واقعی است
‏• دوچرخه را در بازی‌های رایگان ارتقا دهید و شیرین کاری های مسابقه ای انجام دهید
‏• آن را در هر جایی بازی کنید و از آن لذت ببرید
‏• بازی های آفلاین و می توانید بدون Wi-Fi بازی کنید
‏❤ اگر واقعا از این شیرین کاری دوچرخه 2021 لذت می برید - بازی های رایگان موتور سیکلت، پس باید دوچرخه ما را امتحان کنید بازی stunts و امتیاز دهی و بررسی را فراموش نکنید. حرفه ای رانندگی کنید و بدلکاری های دیوانه وار موتور را اجرا کنید و بدلکار عالی سال 2021 شوید. 💯
‏‏به‌روزرسانی جدید بازی Mega Ramp GT Bike Stunt را دریافت کنید

‏حالت‌های جدید اضافه شد
‏دوچرخه‌های جدید اضافه شدند
‏اضافه‌شده در Air Stunts
‏دوچرخه‌های چند نفره اضافه شدند
‏اندازه کاهش یافت
‏تجربه کاربر بهبود یافت
‏بهبود رابط کاربری
‏بهبودهای کنترل
‏بهینه سازی بازی

‏از دانلود متشکریم.

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
قاسمی
٦ فروردین ١٤٠٢

اصلا بازی نیست که تو عکس میبینید خیلی چرت بود💩💩💩💩💩💩💩

۲ ۰
عطا
١ فروردین ١٤٠٢

بد نیست ولی ۲ستاره کم میدم چون توی عکس تک چرخ میزنه ولی تو بازی نه

۳ ۱
نازنین ارشاد
٥ بهمن ١٤٠١

عالی

۲۰ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده