استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Castle Creeps - Tower Defense

Castle Creeps - Tower Defense

مدافعان قلعه

نسخه۱.۵۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۲۱۴
حجم۹۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Outplay Entertainment Ltd
‏‏Castle Creeps TD که مکانیزم های گیم پلی اش به گونه عجیبی مشابه Kingdom Rush و ساخته قبلی خود Outplay هستند. ساده بگوییم، این اپلیکیشن سعی نمی کند تا المانی به سبکش اضافه کرده و می خواهد با همان المان ها بازیکن ها را سرگرم نماید. بنابراین همانند بقیه بازی های مشابه، اینجا هم باید با ساخت ساختمان های گوناگون طی مسیری دشمنان را نابود سازید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شاید جالب ترین بخش Castle Creeps TD را بتوانیم به نام ارتقا بناهای دفاعی بزنیم. با انجام اپلیکیشن های سبک Tower Defence، حتما می دانید معمولا با دریافت پولی که هنگام مبارزات به دست می آورید می توانید به سادگی ساختمان ها را تا جایی بخواهید قدرتمند کنید. با Castle Creeps TD از این خبرها نیست و سیستم ارتقا به دو مرحله تقسیم شده است.
‏ با قسمت اولیه شما ابتدا باید پیش از انجام مبارزات، ساختمان ها را با استفاده از آیتم ها [چوب، سنگ، آهن یا بقیه] و پرداخت هزینه ارتقا دهید. سپس توانایی پیشرفت همان بنا دفاعی برای شما و هنگام مبارزات فراهم خواهد شد. این المان موجب شده تا Castle Creeps TD پیچیدگی بیشتری نسبت به بقیه عناوین Tower Defence به خود گرفته و برای پیروزی تلاش بیشتری نمایید.
‏ برای کسانی که از بازی های Kingdom Rush و Alien Creeps لذت برده اند، مطمئنا Castle Creeps TD هم سرگرم کننده خواهد بود. شاید ساخته Outplay تفاوت چندانی با پیشینانش نداشته باشد ولی با توسعه دهنده از بطن همین کلیشه ها توانسته تا تجربه جذابی به بازیکن ها هدیه بدهد. جدا از این که مخاطبین از Castle Creeps TD استقبال کرده و با توجه به گزارشات، طی 5 روز 3 میلیون نفر دست به دانلودش زده اند.
‏‏خودت را آماده کن فرمانده!

‏- قدرتمندترین قهرمانان و قوی ترین برج های خود را مستقر کنید و کریپ ها را از بین ببرید!
‏- رفع اشکال متفرقه و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۱,۲۱۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر گرگ تنها
٣١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ افلاین ‏✓ قهرمان های متنوع ‏✓ مراحل زایاد ‏✗ الماس کم میده بچه بازی خیلی خیلی خوبیه حتما نصبش کنید پشیمون نمیشید

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر سجاد
٣ شهریور ١٤٠٢

خوبه ولی سخته من مود رادارم

میپسندم۶ نمیپسندم۴
عکس کاربر علی تکواندو کار
٢٤ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی بازی خوبی است عالیییییییییی ‏✓ بهترین بازی دفاع از قلعه است لطفا برای من کمک کنید تو را خدا من در مرحله نه 9 موندم نمی توانم بازی کنم نمیاری .

میپسندم۸ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع از قلعه

جنگ در قلعه

دفاع از قلمرو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده