استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Bus Simulator: Original

Bus Simulator: Original

شبیه‌ساز اتوبوس

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱,۵۳۷
حجم۳۰۷ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ovidiu Pop
‏‏شبیه ساز اتوبوس 2015 بهترین بازی شبیه سازی است که به شما فرصتی برای تبدیل شدن به یک راننده اتوبوس واقعی را ارائه می دهد! نقشه های واقعی، وسایل نقلیه باور نکردنی، فضای داخلی فوق العاده باعث می شود که شما رانندگی یک اتوبوس واقعی رو احساس کنید! وقت آن رسیده است تا با اتوبوس ها تمام مسیرها را تکمیل کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏ گرافیک نسل بعدی از جمله انیمیشن های جذاب، اتوبوس های بزرگ، دوطبقه و اتوبوس های مدرسه این بازی اتوبوس را در بازار بهترین خواهد کرد! بازی شبیه ساز اتوبوس 2015 رو هم اکنون دریافت کنید!
‏ ویژگی های این بازی:
‏ - نقشه های واقعی (لوس آنجلس، پاریس، روم، برلین، آلاسکا و غیره...) - 15 تا اتوبوس (دو طبقه ، مدرسه، و غیره...) - دکمه باز/بسته کردن درها - مردم متحرک، خروج از اتوبوس - شرایط آب و هوایی سفارشی در حالت سواری رایگان
‏ انواع مکان ها: شهر، حومه شهر، کوه ها، کویر و برف - آسیب واقعی هنگام تصادف - چرخش فرمان ، دکمه ها یا کنترل های چرخشی - فضای داخلی دقیق - سیستم هوشمند ترافیک - دوستان خود را با رتبه بندی آنلاین به چالش بکشید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- تعمیر باگ ها! - سرعت ترافیک تنظیم شد! -حرکت اتوبوس تنظیم شد! بروزرسانی های دیگر بزودی!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده