استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Panther Hero City Crime

Flying Panther Hero City Crime

نسخه۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۷
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۰
حجم۱۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Quick Rat Entertainment
‏‏جنگ قهرمان ربات پلنگ علیه اعمال خشونت آمیز و گانگستر شروران ابرقهرمان بد. برای ماموریت نجات جنگ گانگستری، یک قهرمان ربات پلنگ پرنده برای کمک به پلیس ایالات متحده در قاچاق انسان، پاکسازی شهر از شر مافیا، گانگسترهای جنایتکار و مبارزه با جنایت آمده است. با همکاری پلیس، شما به عنوان یک قهرمان ربات پلنگ پرواز کرده و با اهداف مضر مبارزه خواهید کرد. قهرمان Flying Crime City Battle در این قهرمان ربات پلنگ در مقابل گانگسترها مهارت های مبارزه با جرم و جنایت باورنکردنی دارد. مجرمان متعلق به واحد نخبگان هستند و خدمه سرقت بانک را در قانون شکنان انجام می دهند. آنها دزدی غیرممکنی را با مافیا انجام می دهند، اما شما به عنوان یک قهرمان ربات پلنگ از بهترین مهارت های مبارزه خود برای مبارزه با جرم و جنایت استفاده می کنید و بانک مرکز شهر را از نیت بد در امان نگه می دارید.
‏یک قهرمان ربات پلنگ در این بازی جنگنده جنایی می تواند برای ماموریت نجات شهر پرواز کند. یک ابرقهرمان پلنگ پرنده همچنین باید کامیون زرهی ایمن را از گنگسترهای جنایتکار حفظ کند و خود را به عنوان بقای واقعی شهر جنایتکار ثابت کند. سرقت بانک در شهر ایالات متحده در اوج خود است، جنایتکاران به جنگ داخلی اهمیتی نمی دهند و فقط برای داشتن پول جنایت می کنند. شما باید مهارت های هنرهای رزمی را یاد بگیرید و در یک نبرد جنایی ابرقهرمانی بجنگید. قهرمان ربات پلنگ از هیچ حمله تروریستی نمی ترسد. وقت آن است که مانند یک قهرمان آفریقایی به قهرمان پرواز ابرپلنگ تبدیل شوید. با انجام این بازی به بهترین قهرمان اکشن ناجی شهر جنایت تبدیل شوید. جنگجوی زن شهر مانند شبیه ساز پلنگ مبارزه نیز می تواند با انتقام قهرمان پلنگ بجنگد و تبدیل به ابرقهرمان شود، ماموریت شما این است که در این بازی مبارز شهر جنایتکار قهرمان زن رایگان جنایتکاران فوق شرور را سرنگون کنید.
‏بازی Flying Panther Robot Hero City Crime Fighter یکی از بهترین بازی های مبارزه با ابرقهرمانان پلنگ پرنده است که در آن شما یک قهرمان معمولی نیستید بلکه یک قهرمان با سوپر جنگنده کونگ فو و قهرمان اکشن شهر ناجی هستید. چندین قهرمان با سوپرکیک و بهترین مهارت های مبارزه با ابرقهرمانان در این بازی موجود است همچنین یک زن جنگجو و قهرمان زن با بهترین مهارت های کونگ فو با شما تیم می شوند و با جنایات مبارزه می کنند. پس از انجام این بازی ابرقهرمانی، شما تبدیل به یک جنگنده قهرمان فوق العاده خیابانی خواهید شد. مبارزه با خدایان بزرگ جاودانه. با هم متحد شوید تا یک واحد نخبه از ابرقهرمانان تشکیل دهید و در مبارزه با تروریسم و ​​جنایات در شهر برتر پیروز شوید. میدان نبرد پر از جمعیت منتظر عملکرد شما در برابر مافیای جنایتکار است. شما باید از بهترین مهارت های خود در پرواز و کینگ فو استفاده کنید و در مبارزه پیروز شوید تا جمعیت را شگفت زده و خوشحال کنید. خدمه سرقت بانک سرقت از بانک های فدرال رزرو را انجام داده اند و اکنون وقت آن است که مانند یک قهرمان مبارزه خیابانی با آنها مبارزه کنید. دزدی غیرممکنی وجود داشت که جنایتکاران سعی در انجام آن دارند، اما مافیا با تاکتیک ها و نقشه های شیطانی خود آن را ممکن ساخت. مبارزه تا مرگ برای زنده ماندن باید ماموریت شما باشد. پس از پیروزی در نبرد علیه جنایات، تبدیل به شهر قهرمان خواهید شد. از شهر فرار کنید و جنایتکاران را برای مبارزه با آنها دستگیر کنید. شما باید به ابرقهرمان نبرد شهر جنایی تبدیل شوید.
‏ویژگی های بازی Flying Panther Robot Hero City Crime Fighter:
‏گرافیک با کیفیت بالا و منحصر به فرد و HD
‏UI ساده و کنترل های صاف
‏چند ابرقهرمان با ضربات جنگی مختلف< br>ماموریت های ماجراجویانه و غیرممکن
‏محیط های سه بعدی واقع گرایانه
‏نصب رایگان و لذت بردن از مبارزات قهرمان ربات پلنگ پرنده
‏تفریح ​​نامحدود برای ساعت ها
‏اکنون منتظر نباشید فقط ربات پلنگ پرنده را نصب کنید بازی Hero City Crime Fighter و از ویژگی های منحصر به فرد آن لذت ببرید. پس از انجام این بازی نظرات خود را اعلام کنید. که به ما در بهبود کیفیت بازی کمک می کند. با تشکر…

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mehrad96
٦ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ نداره خیلی بازی مسخره ایه ، شنا میکنه و غرق میشه !

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر کالاف دیوتی
١٩ اسفند ١٤٠١

‏✓ ماشین های باحال ‏✗ تانک چرا حرکت نمیکنه؟ بازی خوبی هست سرگرم کنندست

میپسندم۱۹ نمیپسندم۳
عکس کاربر جومونگ،و سریال های کره ای
١٨ فروردین ١٤٠٣

‏✓ عالی بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده