استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pet Hospital Vet Clinic Animal Vet Pet Doctor Game

Pet Hospital Vet Clinic Animal Vet Pet Doctor Game

نسخه۴۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۴۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۳۳
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Atlantis Games Studios
‏‏نگاهی به بازی فروشگاه اولین پت دکتر بازی در سه بعد. به عنوان متخصص دامپزشک حیوانات در کلینیک دامپزشک محلی در بهترین بازی های بیمارستان حیوانات بازی کنید. در این بازی های بیمارستان حیوان خانگی شما به یک دکتر توله سگ و زن سبک و جلف دکتر تبدیل خواهد شد. در کلینیک دامپزشکی شما یک فرصت برای درمان حیوانات حیوانات خانگی از جمله حیوانات خانگی خزدار، حیوانات خانگی پوسیدگی و حیوانات خزدار در بازی های خانگی حیوانات خانگی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. به عنوان یک متخصص دامپزشک دامپزشک این وظیفه بیمار حیوان خانگی حیوان خانگی خود را برای کمک به نوزادان دوست داشتنی ناز حیوانات است. این بر خلاف دیگر بازی های حیوانات آزاد است. بازی های بیمارستان دامپزشک حیوانات ما انواع مختلفی از ابزار پزشکی را برای انجام حرکات حیوانات در گربه ها و سگ ها در بازی های کلینیک دامپزشکی انجام می دهند. ما مطمئن هستیم که از حیوان خانگی بازی حیوان خانگی حیوان خانگی رایگان لذت خواهید برد. اگر شما در مورد بازی های بیمارستان حیوان خانگی هیجان زده هستید، پس از آن خواهید فهمید که یک پزشک بیمارستانی حیوان خانگی در حیوانات بازی حیوانات و بازی های کلینیک حیوانات وجود دارد.
‏در این بیمارستان دکتر حیوانات شما می توانید یک متخصص مراقبت از حیوانات خانگی شوید و بسیاری از درمان های حیوانی را در کلینیک دامپزشکی دامپزشکی انجام دهید. جراحی حیوانات خانگی را مانند بازی های جراحی حیوان خانگی حیوان خانگی انجام دهید. تبدیل شدن به دکتر کلینیک حیوانات. در کلینیک دامپزشکی، پزشک حیوانات فعالیت های مراقبت از حیوانات را انجام می دهد مانند مصرف دمای بدن، اندازه گیری فشار خون. در بیمارستان حیوانات خانگی حیوان خانگی، تصویری از اشعه ایکس را می گیرد، یخ هایی از توله سگ حیوانات خانگی خزدار و زن سبک و جلف در بازی های خانگی حیوان خانگی سگ می زنند. شما دارای ابزار پزشکی مختلف دکتر سگ و دکتر گربه برای درمان حیوانات خانگی در بازی های حیوان خانگی و بازی درمانگاه دامپزشک.
‏این بهترین بازی های بیمارستان حیوان خانگی برای دختران چالش های حیاتی دامپزشک و گیم پلی است! استفاده از ابزار حرفه ای حیوانات خانگی حرفه ای سه بعدی و بهترین بازی های دکتر حیوانات برای دختران. بیماران کلینیک کلاسیک حیوانات شما به خوبی احساس نمی کنند و به صورت رایگان به پزشکان حیوانات بیمارستان مراجعه می کنند. بیماران خزدار خود را با تجهیزات آزمایشگاه دامپزشک حیوانات در بازی های دکتر حیوانات بررسی کنید! این بهترین بازی برای پسران دکتر بازی های سگ حیوان خانگی و اکثر بازی های کلینیک دامپزشکان شایان ستایش است.
‏بازی های حیوانات خانگی حیوانات خانگی حیوانات خانگی حیوانات خانگی شگفت انگیز را یاد بگیرند با یادگیری آنچه که برای داشتن یک دامپزشک واقعی در حیوانات خانگی بازی حیوانات خانگی رایگان! بهترین مراقبت های پزشکی حیوانات را به تمام حیوانات در شهر بدهید! زنانه خزدار، توله سگ کرکی و اسم حیوان دست اموز همه به کمک شما نیاز دارند! حیوانات پوسیدگی و حیوانات خانگی پوسیدگی از یک مورد بد آنفولانزا در بازی های پزشکی حیوانات خانگی رنج می برند.
‏بازی حیوان خانگی بیمارستان برای دختران ویژگی های بازی:
‏>اورژانس مراقبت از حیوانات! درمان حیوانات مجروح توسط جراحی حیوان خانگی!
‏> بررسی دوستان خزدار مانند حیوان خانگی سگ حیوانات خانگی و گربه حیوان خانگی حیوان خانگی با ابزار سه بعدی حرفه ای دامپزشک!
‏> کشف آنچه که با حیوانات در بازی های کلینیک حیوانات و بازی حیوان خانگی حیوان خانگی اشتباه است
‏> زن سبک و جلف آنفلوآنزا در کلینیک حیوانات گرفتار! مراقبت از حیوانات خانگی در بازی های حیوانات خانگی برای دختران
‏چگونه به بازی دکتر حیوان خانگی بازی بیمارستان حیوانات برای دختران:
‏> گرفتن حیوانات مجروح به بیمارستان مراقبت از کلینیک حیوانات در بازی کلینیک ویتامین
‏> دکتر دامپزشکی کلینیک دامپزشک مراقبت های اولیه کمک خواهد کرد مانند بازی های حیوانات اهلی
‏> را انتخاب کنید از انواع تشخیص آزمایش های پزشکی برای انجام در بازی بیمارستان حیوان خانگی رایگان
‏> درمان بازی مراقبت از حیوانات بیمار مانند مراقبت از زخم و درمان دندانپزشک
‏> آیا دکتر توله سگ و فعالیت های کیتکت دکتر در سرگرمی بازی دکتر حیوانات
‏اوف! بازی های کلینیک حیوانات بیمارستان دامپزشکی شروع یک بازی دامپزشک حیوان خانگی دیوانه ماجراجویی. بهترین بازیهای بیمارستان دامپزشکی را بازی کنید این بازی دکتر حیوان خانگی با فعالیت های مراقبت از حیوانات پر شده است. شما باید توله سگ های شگفت انگیز را نجات دهید، سگ های مجروح را درمان کنید، برنامه تمرینی سالم و خیلی چیزهای بیشتری را به آنها بدهید! در حال حاضر جراح جراحی حرفه ای شوید!
‏این بازی بیمارستان دامپزشک حیوان خانگی یک بازی رایگان برای دختران و پسران است. هرکدام از حیوانات خانگی خود مراقبت خواهند کرد و می خواهند کلینیک حیوانات را در کلینیک دامپزشکی ترجیح دهند. این بازی حیوان خانگی مجازی با بسیاری از بازی های سرگرم کننده و آموزشی کامل است. بازی های توله سگ و زن سبک و جلف همیشه بازی های مورد علاقه باقی مانده است. سگ مجازی در این بازی شما را به حیوانات خانگی و حیوانات دوست خواهد داشت.
‏دانلود بهترین بازی پت دکتر در حال حاضر و لذت بردن از بهترین بازی بیمارستان حیوان خانگی 2018!
‏تغییرات اخیر
‏ساده سازی اندازه
Size Reduction

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عسل
٣ روز پیش

خیلی بده من که بدم اومد ولی شاید شما خوشتون بیا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر علیرضا
١٣ فروردین ١٤٠٢

‏✓ 12345678

میپسندم۱۲ نمیپسندم۲۳
عکس کاربر [::.₩ØⱠ₣.₲ØĐ.::]
٢ دی ١٤٠١

بازی خیلی بدی هستش نصب نکنین

میپسندم۳۶ نمیپسندم۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده