خانه بازی شبیه سازی
Pet Hotel – My hotel for cute animals

Pet Hotel – My hotel for cute animals

تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱۴
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tivola
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏هتلی برای حیوانات بسازید و از حیواناتی همچون سگ ها و گربه های نازنازی و انواع و اقسام جوندگان بامزه مثل موش و سنجاب در آن پذیرایی کنید!
‏در واقع پرستاری و مراقبت از این حیوانات به شما سپرده شده است. با برآورده کردن نیاز حیواناتی که به هتل تان آمده اند میتوانید به رشد آنها کمک کنید.
‏مراقبت از حیواناتی همچون سگ، گربه و ...
‏حیوانات زیادی به هتل شما آورده میشوند از سگ و گربه گرفته تا خوکچه های هندی و چین چیلا (نوعی خرگوش). وظیفه شما مراقبت از این حیوانات تا زمان برگشتن صاحبان شان است. تمام حیواناتی که به هتل شما آورده میشوند به توجه و مراقبت نیاز دارند و علاوه بر این دوست دارند که کسی با آنها بازی کند! از آنها مراقبت کنید، با آنها بازی کنید و به آنها نشان دهید چقدر دوست شان میدارید!
‏کارهای مختلفی برای انجام دادن
‏با انجام کارهای مختلفی که به عهده تان گذاشته میشود همچون خریدن اسباب بازی های جدید برای سگ ها، بزرگ تر کردن لانه موش ها و ... محیطی گرم و نرم و راحت برای حیوانات درست کنید. همیشه کاری هست که برای رفاه بیشتر حیوانات بتوانید انجام دهید فرقی نمیکند این کار را برای یک جونده کوچک انجام میدهید یا سگ بزرگی از نژاد لابرادور. هر حیوانی به عشق و محبت شما نیاز دارد!
‏هتل تان را بزرگتر کنید و از آیتم های بهتری برای تزئین آنها استفاده کنید
‏در ابتدا هتل حیوانات شما بسیار کوچک خواهد بود ولی همچنانکه در بازی پیش میروید و به خوبی از حیوانات مراقبت میکنید میتوانید آن را بزرگ و بزرگتر کنید. هر بار که سطح هتل تان را ارتقا میدهید ظاهر و البته اتاق های آن هم بهتر میشوند. بعدا میتوانید اسباب بازی های جدیدی برای حیواناتی که به هتل تان آمده اند بخرید، اتاق های جدیدی به هتل تان اضافه کنید و حتی انواع جدیدی از حیوانات را در هتل تان پذیرا شوید.
‏ویژگی ها:
‏- امکان مراقبت از حیواناتی همچون سگ، گربه، خوکچه هندی، خرگوش و ...
‏- امکان خرید آیتم ها، اسباب بازی ها و وسایل تزئینی جدیدی برای حیوانات تان
‏- امکان انجام کارها و وظایف مختلفی که به عهده تان گذاشته میشوند.
‏- امکان بزرگتر کردن هتل تان، ساخت اتاق های جدید و پذیرایی از حیوانات جدیدی در آن
‏- امکان پیدا کردن سکه های طلا و غذای حیوانات در اینجا و آنجای هتل تان
‏‏سلام طرفداران هتل پت! با این به روز رسانی ما برخی از اشکالات جزئی را رفع نمودیم.
‏از بازی لذت ببرید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟