استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Parking Car Driving School Sim

Parking Car Driving School Sim

نسخه۱.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۳۰
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۳۳
حجم۸۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Iconic Gamez
‏‏در بازی‌های چالشی چالش پارکینگ سه بعدی پارکینگ درایو تاکسی مدرن پیشرفته، این بازی جدید پارکینگ میدان ماشین، پس‌زمینه پارک شدید با ماشین‌های مختلف، چرخ‌های فرمان و کنترل‌های دکمه را ارائه می‌دهد. در این بهترین بازی پارکینگ خودرو در سال 2021، دوربین به دیدگاه های مختلفی اشاره می کند، بنابراین توقف به جلو و عقب مشکلی نخواهد داشت. از پارک وسیله نقلیه با دقت به عنوان راننده وسیله نقلیه امروزی لذت ببرید.
‏به یاد داشته باشید این بازی مدرن رانندگی ماشین یک بازی پارکینگ سخت است. ماموریت های مختلف پارکینگ وسیله نقلیه در شهر شما را در بازی های پارکینگ چند طبقه و بازی های رانندگی در خیابان ماشین اسیر می کند. هر سطح به صراحت برای آزمایش توانایی های پارکینگ شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید در بازی های اتومبیل رانی و بازی های پارکینگ اتومبیل رانندگی کنید.
‏بهترین در بازی های رانندگی وسیله نقلیه که در آن می توانید از بازی های رایگان پارکینگ خارج از جاده لذت ببرید و لحظات خوبی را در حین انجام بازی چالشی جدید راننده ماشین در مقابل منطقه ترافیکی داشته باشید. با بازی جدید پارکینگ چند طبقه بدون هزینه رانندگی وسیله نقلیه را بیاموزید. بازی جدید پارکینگ خودرو در سال 2019 علم مواد کاربردی را ارائه می دهد تا بتوانید از بازی های پارکینگ لذت ببرید. بازی هوشمند پارکینگ چند طبقه سطوح جذابی را ارائه می دهد که در آن قوانین راهنمایی و رانندگی هیچ تاثیر قابل توجهی ندارند، بنابراین از پارک در منطقه ایمن پارکینگ در بازی رانندگی در شهر لذت ببرید.
‏ بازی پارک ماشین پلازا یک بازی پارک خودرو فوق العاده در بازی های رانندگی ماشین بازی چند داستانی پارک خودرو یکی دیگر از بازی‌های با ماموریت‌های قابل توجه پارک خودرو در اکثر شرایط پارکینگ پر دردسر و سخت است. این بازی جدید پارکینگ به شما دانش رانندگی پیشرفته و امروزی را می دهد که استعداد بازی های پارکینگ خودروی شما را در سال 2019 بهبود می بخشد.
‏بازی جدید پارکینگ چند سطحی دارای مکانی با بازی های دشوار پارکینگ 2019 است. مدل های مختلفی از ماشین های سرگرم کننده با جزئیات مختلف وجود دارد. پارک خودرو در دسته بندی بازی های رانندگی بسیار سخت است. تمام مشکلات را کامل کنید تا به یک درایو درایو در پارکینگ درایو مدرن خودرو در بازی های راننده ماشین تبدیل شوید.
‏پارکینگ ماشین هوشمند بازی ماشین جدید به شما این شانس را می دهد که راننده استاد پارکینگ مدرن شوید. شما می توانید گواهینامه رانندگی را با رانندگی با شبیه ساز رانندگی اتومبیل های شدید پارکینگ استاد بیاموزید. پس از بازی این رانندگی با ماشین کلاسیک، می توانید ماشین را با ماشین شهری رانندگی کنید، استاد رانندگی خارج از جاده، پارکینگ پلازا، بازی های پارکینگ پرادو جدیدترین پارکینگ خودرو، پارکینگ لوکس و پارکینگ کامیون جدید 2021 پارکینگ خودروی سخت ماشین چرخ 5 پارکینگ
‏ویژگی ها
‏• 100% بازی ماشین دانلود رایگان.
‏• وضعیت رانندگی با کیفیت HD.
‏• علم رانندگی و پارکینگ واقعی.
‏• کنترل های مختلف و روان
‏• موسیقی آرامش بخش.
‏• ماشین های اسپرت لوکس مختلف.
‏• ماموریت های رانندگی متمایز.
‏• مشاهده دوربین های متعدد.
‏‏🔥 محیط جدید🔥
‏🔥 20 سطح پارکینگ جدید🔥
‏🔥 حالت پارک پازل اضافه شد 🔥

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ثنا
٢٢ مرداد ١٤٠٢

سلام توهرکی هستی شهر مامانت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر NEFES
١٠ تیر ١٤٠٢

بازی بدک نیست من دوست داشتم که مرحله های زیادی داشته باشه و رفته رفته سخت بشه کع بازی هیجان بیشتری داشته باشه ولی در هر حالت دست سازندش درد نکنه هر چی هم باشه برای درست کردن این بازی زحمت زیادی کشیده

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر بنزما
١٩ فروردین ١٤٠٢

خیلی بده نصب نکنید حیف نتتون میشه خیلی بازی بدهی 😡😠😡

میپسندم۱۰ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده