استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Puzzle Kids: Jigsaw Puzzles

Puzzle Kids: Jigsaw Puzzles

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۷
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏مجموعه ای از بازی های پازلی که با استفاده از آنها میتوانید به بهترین شکل ممکن قوه استدلال و قابلیت تشخیص طرح ها و اشکال را در بچه هایتان تقویت کنید،
‏این بازی ها به نوعی میتوانند جنبه آموزشی هم داشته باشند. در پازل جورچین که یکی از بازی های موجود در مجموع است بچه ها با حرکت دادن تکه های پازل و قرار دادن آنها در محل های درست میتوانند یک پازل را کامل کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏رابط کاربری رنگارنگ و بسیار زیبای این مجموعه نیز به گونه ای طراحی شده که کار با آن برای بچه ها با آن دست های کوچک شان آسان باشد. حل هر پازل فکر بچه ها را به شدت به کار خواهد انداخت و قوه حل مسئله و تشخیص اشکال و طرح های مختلف در آنها را تقویت خواهد کرد.
‏این مجموعه برای همه بچه ها به خصوص بچه های پیش دبستانی و کوچکتر مناسب است. ضمنا بچه ها با حل هر پازل استیکر یا حتی اسباب بازی جایزه خواهند گرفت.
‏والدین میتوانند با مراجعه به صفحه تنظیمات بازی، بازی را برای بچه ها سخت تر یا آسان تر کنند و همچنین آمار پیشرفت آنها را در حل پازل های بازی ببینند.
‏این مجموعه کاملا رایگان است و هیچ گونه آگهی تبلیغاتی و آیتمی برای خرید درون برنامه ای نیز در آن گنجانده نشده است.
‏بازی های موجود در این مجموعه
‏تطبیق اشکال
‏در این بازی اشکالی روی صفحه نمایشگر ظاهر میشوند و بعد اشکالی با محیط نقطه چین در بالای صفحه. بچه ها باید شکل هایی که در ابتدا روی صفحه ظاهر شده اند را با اشکال نقطه چین بالای صفحه تطبیق دهند.
‏تصویر ساز
‏در این بازی تصویر یک شیء در بالای صفحه نمایش داده میشود. در پایین صفحه یک سری تکه های پازلی از همان شکل وجود دارد که بچه ها باید طوری آنها را کنار هم قرار دهند که شکل بالای صفحه ساخته شود.
‏حدس تصاویر
‏تصویری مخفی که بچه شما آن را نمیبنید. شما باید با کمترین تعداد سرنخ هایی که به بچه تان میدهید به او در حدس درست این تصویر کمک کنید. برای راهنمایی میتوانید تکه های رنگی همان تصویر را گرفته و روی مدل نقطه چینی آن بگذارید.
‏پازل جورچین
‏بچه ها باید مثل هر پازل جورچین دیگری تکه های مختلف پازل را طوری کنار هم قرار دهند که یک تصویر کامل از آنها ساخته شود. درجه سختی این پازل ها و تعداد تکه های پازل به انتخاب والدین قابل تغییر است.
‏ویژگی ها:
‏- دارای چهار بازی پازلی که میتوانند قوه استدلال و حل مسئله را در بچه ها تقویت کنند.
‏- دارای رابط کاربری رنگارنگ و بسیار زیبایی با کاربری ساده برای بچه ها
‏- کمک به تقویت قوای ذهنی و قوه تمرکز بچه ها
‏- دریافت استیکر و اسباب بازی به عنوان جایزه با حل پازل ها
‏- رایگان و بدون هر گونه آگهی تبلیغاتی و آیتمی برای خرید درون برنامه ای
‏قابل توجه والدین
‏هدف ما از ساخت این اپلیکیشن ایجاد محیطی مفرح و سرگرم کننده برای آموزش بهتر مفاهیم ریاضی به بچه ها بوده است. ما خودمان پدر و مادر هستیم و میدانیم که آگهی های تبلیغاتی، خریدهای درون برنامه ای و امثال هم چطور میتواند پروسه یادگیری بچه ها را مختل کنند. برای همین تصمیم گرفتیم تمام قابلیت های اپلیکیشن های مشابه پولی را در قالب یک اپلیکیشن رایگان با رابط کاربری بسیار ساده و قابل استفاده برای بچه ها و والدین منتشر کنیم. این دقیقا همان اپلیکیشن آموزشی است که همه دنبالش هستند و البته همه دوستش دارند!
‏‏چه کسی می گوید یادگیری نمی تواند سرگرم کننده باشد؟ Puzzle Kids مملو از اره منبت کاری اره مویی هوشمندانه است که دارای اشکال رنگارنگ و تصاویر حیوانات است، فقط انگیزه ای که کودک شما برای ادامه بازی به آن نیاز دارد! بچه‌ها مهارت‌های تشخیص الگو را در حین یادگیری نحوه دستکاری و تطبیق شکل‌ها، در حین تکمیل پازل‌ها و کسب جوایز، ایجاد می‌کنند.

‏آخرین به‌روزرسانی Puzzle Kids دارای پیشرفت‌های عملکردی و رفع اشکال‌های متعدد است، در حالی که برای دانلود رایگان باقی می‌ماند. خریدهای درون برنامه ای یا تبلیغات شخص ثالث.

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
neda-n
٩ مرداد ١٤٠١

خوب بود

۱ ۱
علی
١٧ فروردین ١٤٠١

خوبه

۳ ۱
491264
١٥ اسفند ١٤٠٠

پازل بازی بهترین کار است است و ذهن آدم را می خورد

۶ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده