استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Puzzle Kids: Jigsaw Puzzles

Puzzle Kids: Jigsaw Puzzles

نسخه۱.۶.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۸
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏مجموعه ای از بازی های پازلی که با استفاده از آنها میتوانید به بهترین شکل ممکن قوه استدلال و قابلیت تشخیص طرح ها و اشکال را در بچه هایتان تقویت کنید،
‏این بازی ها به نوعی میتوانند جنبه آموزشی هم داشته باشند. در پازل جورچین که یکی از بازی های موجود در مجموع است بچه ها با حرکت دادن تکه های پازل و قرار دادن آنها در محل های درست میتوانند یک پازل را کامل کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏رابط کاربری رنگارنگ و بسیار زیبای این مجموعه نیز به گونه ای طراحی شده که کار با آن برای بچه ها با آن دست های کوچک شان آسان باشد. حل هر پازل فکر بچه ها را به شدت به کار خواهد انداخت و قوه حل مسئله و تشخیص اشکال و طرح های مختلف در آنها را تقویت خواهد کرد.
‏این مجموعه برای همه بچه ها به خصوص بچه های پیش دبستانی و کوچکتر مناسب است. ضمنا بچه ها با حل هر پازل استیکر یا حتی اسباب بازی جایزه خواهند گرفت.
‏والدین میتوانند با مراجعه به صفحه تنظیمات بازی، بازی را برای بچه ها سخت تر یا آسان تر کنند و همچنین آمار پیشرفت آنها را در حل پازل های بازی ببینند.
‏این مجموعه کاملا رایگان است و هیچ گونه آگهی تبلیغاتی و آیتمی برای خرید درون برنامه ای نیز در آن گنجانده نشده است.
‏بازی های موجود در این مجموعه
‏تطبیق اشکال
‏در این بازی اشکالی روی صفحه نمایشگر ظاهر میشوند و بعد اشکالی با محیط نقطه چین در بالای صفحه. بچه ها باید شکل هایی که در ابتدا روی صفحه ظاهر شده اند را با اشکال نقطه چین بالای صفحه تطبیق دهند.
‏تصویر ساز
‏در این بازی تصویر یک شیء در بالای صفحه نمایش داده میشود. در پایین صفحه یک سری تکه های پازلی از همان شکل وجود دارد که بچه ها باید طوری آنها را کنار هم قرار دهند که شکل بالای صفحه ساخته شود.
‏حدس تصاویر
‏تصویری مخفی که بچه شما آن را نمیبنید. شما باید با کمترین تعداد سرنخ هایی که به بچه تان میدهید به او در حدس درست این تصویر کمک کنید. برای راهنمایی میتوانید تکه های رنگی همان تصویر را گرفته و روی مدل نقطه چینی آن بگذارید.
‏پازل جورچین
‏بچه ها باید مثل هر پازل جورچین دیگری تکه های مختلف پازل را طوری کنار هم قرار دهند که یک تصویر کامل از آنها ساخته شود. درجه سختی این پازل ها و تعداد تکه های پازل به انتخاب والدین قابل تغییر است.
‏ویژگی ها:
‏- دارای چهار بازی پازلی که میتوانند قوه استدلال و حل مسئله را در بچه ها تقویت کنند.
‏- دارای رابط کاربری رنگارنگ و بسیار زیبایی با کاربری ساده برای بچه ها
‏- کمک به تقویت قوای ذهنی و قوه تمرکز بچه ها
‏- دریافت استیکر و اسباب بازی به عنوان جایزه با حل پازل ها
‏- رایگان و بدون هر گونه آگهی تبلیغاتی و آیتمی برای خرید درون برنامه ای
‏قابل توجه والدین
‏هدف ما از ساخت این اپلیکیشن ایجاد محیطی مفرح و سرگرم کننده برای آموزش بهتر مفاهیم ریاضی به بچه ها بوده است. ما خودمان پدر و مادر هستیم و میدانیم که آگهی های تبلیغاتی، خریدهای درون برنامه ای و امثال هم چطور میتواند پروسه یادگیری بچه ها را مختل کنند. برای همین تصمیم گرفتیم تمام قابلیت های اپلیکیشن های مشابه پولی را در قالب یک اپلیکیشن رایگان با رابط کاربری بسیار ساده و قابل استفاده برای بچه ها و والدین منتشر کنیم. این دقیقا همان اپلیکیشن آموزشی است که همه دنبالش هستند و البته همه دوستش دارند!
‏‏پرش به یک دنیای یادگیری فوق العاده سرگرم کننده! بچه های پازل با بیش از 50 ماجراجویی لوکاس با نام تجاری جدید منفجر شدند! قدرت آموزش را آزاد کنید زیرا کودکان کوچک شما مهارت های حرکتی ضروری را می سازند و ادراک بصری را تقویت می کنند. هر جلسه بازی به یک ماجراجویی جذاب تبدیل می شود و یادگیری را غیرقابل مقاومت می کند. زمان بازی فرزندتان را افزایش دهید، کنجکاوی او را برانگیخت و شاهد رشد او باشید. اکنون برای مجموعه ای از شادی، کشف و ایجاد مهارت ارتقا دهید!

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر بنیتا
٢٧ آذر ١٤٠٢

‏✓ خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود ‏✗ بنیتا

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر فضایی
٢٣ آبان ١٤٠٢

بدبدبد خیلی

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ارش
٢٣ آذر ١٤٠٢

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده