استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kids Multiplication Math Games

Kids Multiplication Math Games

نسخه۱.۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۳
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۶
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏فلش کارت های آموزشی رایگان، بازی های ضرب، پازل های ریاضی و بازی های آموزشی برای بچه ها. همه چیزهایی که فرزند شما برای شروع تحصیلات اولیه خود نیاز دارد در اینجا در یک بازی کودکانه سرگرم کننده، رنگارنگ و رایگان است!

ویدئو معرفی بازی

‏بهترین راه برای یادگیری جدول ضرب و کسب دانش ریاضی استفاده از فلش کارت است. بچه‌ها با دنبال کردن تمرین‌هایی از این دست، به سرعت دانش جدید را به دست می‌آورند، به‌ویژه زمانی که از طریق ترکیبی از بازی‌های رنگارنگ، پازل‌های سرگرم‌کننده، و آزمون‌های تمرینی تمرین مغز به آنها آموزش می‌دهیم! کودکان در هر سنی می توانند از این برنامه آموزشی رایگان لذت ببرند، از جمله کودکان پیش دبستانی، مهدکودک ها، و کودکان کلاس اول، دوم یا سوم!
‏بازی Multiplication Kids کاملا رایگان است. این شامل آموزش و بازی های فلش کارت زیر است:
‏1. همیشه اضافه کردن - آموزش ضرب دشوار است، اما این بازی آن را ساده تر می کند! همیشه اضافه کردن به بچه ها نشان می دهد که ضرب کردن مانند جمع کردن مکرر است.
‏2. مشاهده و ضرب - نمایش‌های بصری بازی‌های ضرب با تصاویر رنگارنگ و رابط کاربری جالب کشیدن و رها کردن.
‏3. جدول زمان گل - کودکان ساختار اعداد ضرب شده را در یک گل آرایی ساده می بینند. روشی خلاقانه برای درک جداول ضرب!
‏4. روش چوب چینی - یک روش قدیمی ضرب است که از شمارش چوب برای یادگیری استفاده می کند. برای بچه های بزرگتر و حتی بزرگسالان عالی است!
‏5. تمرین ضرب - تمرینات فلش کارت مفید برای کمک به کودکان در حفظ کردن و تکمیل مسائل ریاضی. شامل حالت های مبتدی و پیشرفته برای چالش بیشتر.
‏6. حالت مسابقه - آزمون‌های مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته که تکمیل آنها سرگرم‌کننده است و در عین حال به کودکان نشان می‌دهد چقدر آموخته‌اند!
‏7. جداول زمان - یک راه عالی برای کمک به آموزش جداول ضرب کلاسیک به بچه ها. با انجام ضرب به ترتیب یاد بگیرید تا سریعاً در جدول زمان خود تسلط پیدا کنید.
‏Multiplication Kids یک برنامه آموزشی سرگرم کننده، رنگارنگ و کاملا رایگان است که برای کمک به کودکان در یادگیری شمارش، مهارت های ریاضی ساده و کار بر روی آموزش جدول ضرب طراحی شده است. با استفاده از فلش کارت و سایر مینی بازی های سرگرم کننده. این برنامه برای کمک به آموزش مغزهای جوان همه چیزهایی که در مورد ریاضیات باید بدانند، از طریق استفاده از بازی‌های رنگارنگ، پازل‌های حافظه، و آزمون‌های مقایسه‌ای با کشیدن و تطبیق کمک می‌کند.
‏بازی‌های Multiplication Kids بر روی راهنمایی کودکان از طریق مهارت های ریاضی اولیه با استفاده از یک سری تمرینات قابل اعتماد. شش حالت اصلی آموزش شامل همه چیزهایی است که بچه‌ها برای شروع یادگیری ریاضی و مهارت‌های ضرب به تنهایی یا با کمک والدینشان نیاز دارند.
‏بیشتر این بسته‌های پازل به‌عنوان وسایل کمک آموزشی برای همه سنین کودکان مناسب هستند. خردسالان نوپا و پیش دبستانی. چند حالت پیشرفته‌تر، مهارت‌هایی را آموزش می‌دهند که برای دانش‌آموزان کلاس اول، دوم و سوم مناسب‌تر هستند، اگرچه هنوز هم برای کمک به مغزهای جوان برای شروع یادگیری ضرب کردن مفید هستند!
‏Multiplication Kids عالی است. مقدمه ای بر ضرب و ریاضیات طراحی خلاقانه و رنگارنگ آن، کودکان را به خود جذب می کند و آنها را به حل معماها ادامه می دهد، و تمرکز آن بر بازی های کوچک هوشمند این اطمینان را می دهد که آنها همیشه با دانش بیشتر کنار می روند. کودکان معمولاً در کلاس 1، 2 یا 3 شروع به یادگیری ضرب می کنند، اما دلیلی ندارد که زودتر شروع کنند!
‏Multiplication Kids یادگیری را سرگرم کننده می کند، و از همه بهتر، این کار کاملاً رایگان است. هیچ تبلیغی، هیچ خرید درون‌برنامه‌ای، و هیچ دیوار پرداختی وجود ندارد، فقط برای کل خانواده‌تان خوب آموزشی امن است.
‏توجه به والدین:
‏ما Multiplication Kids را به‌عنوان یک پروژه اشتیاق ایجاد کردیم، به امید اینکه بتوانیم بهترین تجربه یادگیری ممکن برای کودکان در تمام سنین. ما خودمان والدین هستیم، بنابراین دقیقاً می‌دانیم که می‌خواهیم در یک بازی آموزشی چه چیزی ببینیم!
‏ما برنامه را به صورت رایگان و بدون خرید درون‌برنامه یا تبلیغات شخص ثالث منتشر کردیم. هدف ما ارائه یک منبع یادگیری ایمن و در دسترس برای هر چه بیشتر خانواده ها است. با دانلود و به اشتراک گذاری، به آموزش بهتر برای کودکان در سراسر جهان کمک می کنید.
‏از همه کارهایی که برای فرزندان خود انجام می دهید متشکریم!
‏- با آرزوی بهترین ها از طرف والدین در RV AppStudios
‏‏قابل توجه همه اولیا و مربیان! با مبارزات ضربی خداحافظی کنید. برنامه ما اکنون دارای حالت باورنکردنی 'Times Table' است که جداول جامعی را از 1 تا 20 ارائه می دهد. با برنامه نوآورانه ما، پتانسیل یادگیری بی حد و حصر را برای کودکان باز کنید. این ماجراجویی آموزشی را از دست ندهید!

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر
٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ من ین بازی روالان نصب کردم امیدوارم بازی یه خوبی باشه

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۷خحهوادرودد
١٤ تیر ١٤٠٢

‏✓ تلار ‏✓ ۴سال ‏✗ خوب من خیلی دوسش داشتم

میپسندم۱۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر 337224
٢٨ شهریور ١٤٠٢

این ضرب خیلی بد است بعضی وقط ها قاطی میکند

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده